Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Jasło

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwa GORAJOWICE i KOWALOWY

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Kalita

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    151 (40,16%)

    Andrzej Ostalecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JASŁO

    225 (59,84%)

    Okręg 2

    Sołectwo WARZYCE numery: 1 - 143, 4A, 43A, 47A, 145 - 152, 169, 282, 299 - 303 nieparzyste, 304, 307 - 310, 314 , 315, 317, 321 - 328, 332, 339, 344 , 346 , 349 - 351, 354 - 359, 363, 366 , 368 , 369 - 373 nieparzyste, 374 , 376 , 377 , 379 , 388 , 389, 392, 400 - 403, 405, 408, 417 - 419, 422 - 427, 429 , 431 , 432 - 434, 436 - 440 parzyste, 441 - 443, 443A, 445 , 446, 449 - 456, 458 , 459, 468 - 470, 472 - 474, 477 - 481 nieparzyste, 480 , 484 , 485, 487 , 489 , 490, 493 - 496, 493A, 499 - 505, 508 - 513, 512A, 517, 519, 522 - 527, 529, 530, 532, 534 - 536, 539, 540.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jakub Piotr Czubik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    25 (5,91%)

    Mieczysław Eugeniusz Zając

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    130 (30,73%)

    Waldemar Grzegorz Płaza

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JASŁO

    97 (22,93%)

    Mariusz Stanisław Augustynek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW WSI WARZYCE

    171 (40,43%)

    Okręg 3

    Sołectwo WARZYCE numery: 144, 144A, 153 - 168, 170 - 207, 170A, 172A, 208 - 281, 212A, 238A , 283 - 298, 290A, 300 , 302, 305 - 306, 311 - 313, 316 , 318 - 320, 329 - 331, 333 - 338, 340 - 343, 345 , 347 , 348, 352 , 353, 360 - 362, 364 , 365, 367, 367A, 370 , 372 , 375, 378 , 380 , 381 - 387, 390 , 391, 393 - 399, 404 , 406 , 407 , 409 - 416, 420 , 421, 428 , 430 , 435 - 439 nieparzyste, 444, 447 , 448, 457, 460 - 467, 471, 471A , 475 , 476, 478 , 482 , 483, 486 , 488 , 491 , 492, 497 , 498, 506 , 507, 514 - 516, 518, 520, 531, 533, 537, 541.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Krzysztof Wilk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    149 (44,08%)

    Mateusz Arkadiusz Błasik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO NASZYCH SPRAW

    87 (25,74%)

    Michał Krzysztof Wójcik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW WSI WARZYCE

    102 (30,18%)

    Okręg 4

    Sołectwa BIERÓWKA i ZIMNA WODA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Dziedzic

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    263 (53,67%)

    Krzysztof Roś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JASŁO

    227 (46,33%)

    Okręg 5

    Sołectwa CHRZĄSTÓWKA i NIEPLA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Jan Bachta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY

    179 (41,34%)

    Renata Lidia Brągiel

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    204 (47,11%)

    Marian Jan Jucha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JASŁO

    50 (11,55%)

    Okręg 6

    Sołectwo SZEBNIE

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Weronika Łepkowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    123 (25,57%)

    Ewa Maria Dubiel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JASŁO

    358 (74,43%)

    Okręg 7

    Sołectwa WOLICA i ŻÓŁKÓW

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Kmiecik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY

    305 (48,57%)

    Tomasz Marcin Socha

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    238 (37,90%)

    Jacek Józef Wiatr

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI

    85 (13,54%)

    Okręg 8

    Sołectwo ŁASKI-SOBNIÓW

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Konrad Mateusz Marek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY

    166 (43,34%)

    Piotr Andrzej Wanat

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    160 (41,78%)

    Przemysław Jan Zgrzebieniowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JAŚLANIE”

    57 (14,88%)

    Okręg 9

    Sołectwa BRZYŚCIE i NIEGŁOWICE

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maciej Wojciech Jagielski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA JAGIELSKIEGO

    240 (41,67%)

    Jerzy Kazimierz Łaba

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    149 (25,87%)

    Marek Byczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW

    187 (32,47%)

    Okręg 10

    Sołectwo OSOBNICA numery: 130 - 374, 232A, 235A, 362A, 376 - 380, 499, 680, 725, 726, 745, 772, 780, 783 , 784, 795, 803, 811 , 812, 816 , 817, 820 , 821, 823 - 826, 837, 840, 845, 852 , 854 , 855 , 857 , , 858, 861, 865 , 867 , 868, 874, 877, 880 , 882 , 883, 889 , 890, 892, 895 , 897 , 901 , 902, 904 - 906, 915, 922, 927 , 928, 935, 939 , 941 , 942 , 943, 948, 954 , 955, 966 - 970 parzyste, 974, 977 , 979 , 986 , 988 , 998, 1003 , 1004, 1007 , 1008, 1012, 1016 , 1018 , 1025 , 1026, 1028, 1031, 1036, 1039 , 1040, 1043 , 1044, 1051 - 1055 nieparzyste, 1056 , 1057, 1065 , 1066, 1069, 1083 , 1084, 1090, 1096, 1101, 1107, 1108, 1112, 1115 , 1121, 1123, 1124, 1129 - 1132, 1134, 1136, 1138.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Kazimierz Brągiel

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    363 (80,13%)

    Izabela Agata Labut

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JASŁO

    90 (19,87%)

    Okręg 11

    Sołectwo OSOBNICA numery: 70 - 129, 129A , 375, 381 - 407, 409 - 422, 643 - 679, 681 - 710 , 711 - 724, 727 - 735 , 737, 739 - 741, 743, 746 - 749, 753 , 755 - 760, 763 , 765 , 766 - 767, 769, 774, 779, 782, 785 , 786, 789 , 790, 793, 796 , 797, 799, 802 , 804 , 807 , 809 , 813, 818 , 819, 822, 827 - 830, 832 - 836, 838, 841 - 843, 847 , 848, 850 , 851, 856, 860 , 862 , 863, 869 - 871, 875, 878 , 879, 888, 891 , 893 , 896 , 898 - 900, 907, 911 , 913 , 916 - 920, 925, 931 - 934, 937 , 938, 947 , 949 - 952, 957 - 961, 963 - 965, 967, 972 , 973, 975, 980 , 981, 983 , 984, 987 , 989 , 990, 995, 999 - 1002, 1000A, 1015, 1019 - 1021, 1024, 1029, 1032, 1037, 1041 , 1042, 1046 - 1048, 1050 , 1052 , 1058, 1061 , 1062, 1064, 1067 , 1068, 1070 - 1072, 1074 - 1081, 1085, 1091 - 1094, 1098, 1100, 1102, 1104 - 1106, 1109, 1110, 1111, 1113, 1116, 1118, 1119, 1122, 1125, 1127, 1133, 1137, 1139.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Szura

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI RAZEM START

    60 (12,77%)

    Zofia Wickowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY

    113 (24,04%)

    Marian Gawron

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    118 (25,11%)

    Roman Stanisław Zawada

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JASŁO

    47 (10,00%)

    Wincenty Józef Ochwat

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW

    132 (28,09%)

    Okręg 12

    Sołectwo OSOBNICA numery: 1 - 69, 408, 423 - 498, 500 - 642, 736, 738 , 742 , 744, 750 - 752, 754, 761 , 762, 764, 768 , 770 , 771 - 775 nieparzyste, 776 - 778, 781, 787 , 788, 791 , 792, 794, 798 , 800 , 801, 805 , 806, 808 , 810 , 814 , 815, 831, 839, 844 , 846 , 849, 853, 859, 864 , 866 , 872 , 873, 876, 881, 884 - 887, 894, 903, 908 - 910, 912 , 914, 921 , 923 , 924 , 926 , 929 , 930, 936, 940, 944 - 946, 953, 956, 962, 969 , 971 , 976 , 978 , 982, 985, 991 - 994, 996 , 997, 1005 , 1006, 1009 - 1011, 1013 , 1014, 1017, 1022 , 1023, 1027, 1030, 1033 - 1035, 1038, 1045, 1049, 1054, 1059 , 1060, 1063, 1073, 1082, 1086 - 1089, 1095 - 1099 nieparzyste, 1103, 1114, 1117, 1120, 1121, 1126, 1128, 1130, 1135.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bronisław Olbrych

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    223 (49,89%)

    Lucyna Krystyna Wątroba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JASŁO

    129 (28,86%)

    Bogusława Małgorzata Marszałek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI

    95 (21,25%)

    Okręg 13

    Sołectwo TRZCINICA numery: 1 - 100, 36A, 99A, 115 - 121 nieparzyste, 128 - 138, 180, 180A, 258, 302, 305 , 307 , 352 - 368, 370 - 377, 373A, 379 - 384, 386 - 430, 409A, 432, 435 - 447, 449, 453, 456 , 457, 461 - 465, 467 , 468, 470, 475, 479 - 492, 495 - 498, 503 - 507 nieparzyste, 508 - 510, 513 - 517, 520 , 521, 524 , 525, 529 - 531, 533 - 538, 546, 550 - 555, 557, 560 , 562 , 566, 571, 576 , 577, 579 - 583 nieparzyste, 584 , 586 , 589 - 597 nieparzyste, 598 - 600, 602, 605 - 609 nieparzyste, 612 , 613, 615 - 617, 623, 626 , 627, 630 - 634 parzyste, 632A, 635, 638 , 639, 641 , 643 - 646, 658 , 659, 662, 668, 671, 675, 678, 679, 687.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Marcin Lula

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    93 (22,68%)

    Tadeusz Gorgosz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JASŁO

    317 (77,32%)

    Okręg 14

    Sołectwo TRZCINICA numery: 101 - 114, 116 - 122 parzyste, 123 - 127, 139 - 179, 181 - 257, 259 - 301, 287A, 287B, 303 , 304, 306 , 308 - 351, 369, 378, 385, 431 , 433 , 433A , 434, 448 , 450 - 452, 454 , 455, 458 - 460, 466, 469 , 471 - 474, 476 - 478, 493 , 494, 499 - 502, 504 , 506 , 511 , 512, 518 , 519, 522 , 523, 526 - 528, 532, 539 - 545, 547 - 549, 556 , 558 , 559 - 563 nieparzyste, 563A, 564 , 565, 567 - 570, 572 - 575, 573A , 578 - 582 parzyste, 585 , 587 , 588 - 596 parzyste, 601 , 603 , 604 - 610 parzyste, 611, 614, 618 - 622, 624 , 625, 628 , 629, 631 , 633 , 636 , 637, 640 , 642 , 647 - 657, 660 , 661, 663 - 667, 669, 670, 672 - 674, 676, 677, 680 - 686.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Zofia Kozłecka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    204 (38,71%)

    Stanisław Marszałek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JASŁO

    323 (61,29%)

    Okręg 15

    Sołectwa JARENIÓWKA i OPACIE

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Stanisław Pruchnik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    303 (58,83%)

    Anna Karolina Jodłowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JASŁO

    212 (41,17%)