Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Pawłów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwa: Łomno, Krajków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystyna Stanisława Piórczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    139 (46,33%)

    Andrzej Mirosław Dziekan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOJTASA

    161 (53,67%)

    Okręg 2

    Sołectwa: Tarczek Górny, Tarczek Dolny, Grabków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Szymon Piotr Wojteczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOJTASA

    299 (90,88%)

    Sylwester Marcin Wypych

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PAWŁÓW RAZEM

    30 (9,12%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Brzezie, Modrzewie, Świętomarz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jolanta Katarzyna Bryła

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    141 (33,89%)

    Michał Przygoda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOJTASA

    193 (46,39%)

    Paweł Radecki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    29 (6,97%)

    Matylda Izabela Frąk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PAWŁÓW RAZEM

    53 (12,74%)

    Okręg 4

    Sołectwa: Jadowniki, Nowy Jawor, Stary Jawor

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Karol Miziewicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    242 (56,28%)

    Halina Dąbrowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOJTASA

    188 (43,72%)

    Okręg 5

    Sołectwa: Bronkowice, Radkowice-Kolonia, Świślina

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Zofia Guzera

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    28 (7,82%)

    Stanisław Pocheć

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOJTASA

    233 (65,08%)

    Czesław Rybka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PAWŁÓW RAZEM

    97 (27,09%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Szerzawy, Rzepinek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Jerzy Bracik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0%)

    Tomasz Ziewiec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOJTASA

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Sołectwo Pawłów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Waldemar Hamera

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    116 (20,75%)

    Tomasz Stanisław Gulba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOJTASA

    89 (15,92%)

    Henryk Feliks Zakrzewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    14 (2,50%)

    Damian Grzegorz Sławek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PAWŁÓW RAZEM

    150 (26,83%)

    Ryszard Józef Grudziecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRUDZIECKIEGO RYSZARDA

    16 (2,86%)

    Michał Przemysław Głowacki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA GŁOWACKIEGO

    51 (9,12%)

    Norbert Strabanik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW-POROZUMIENIE

    123 (22,00%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Rzepin-Kolonia, Warszówek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Wsół

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOJTASA

    161 (37,01%)

    Katarzyna Sikora

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PAWŁÓW RAZEM

    181 (41,61%)

    Tadeusz Sobieraj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOBIERAJA TADEUSZA

    93 (21,38%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Rzepin Pierwszy, Radkowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Aleksy Więcław

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOJTASA

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sołectwo Rzepin Drugi

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mieczysław Saramak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOJTASA

    166 (53,38%)

    Artur Kępa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KĘPY

    145 (46,62%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Pokrzywnica, Wieloborowice, Trzeszków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Tadeusz Hamera

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HAMERY

    226 (48,39%)

    Mirosław Józef Głowacki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOJTASA

    241 (51,61%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Dąbrowa, Bukówka, Zbrza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Bogusław Tomaszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOJTASA

    264 (65,19%)

    Piotr Wiesław Skrzypek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PAWŁÓW RAZEM

    141 (34,81%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Kałków, Godów, Szeligi

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Teresa Sławek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOJTASA

    167 (36,46%)

    Michał Piotr Syzdół

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    31 (6,77%)

    Łukasz Sylwester Iwoła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PAWŁÓW RAZEM

    260 (56,77%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Nowy Bostów, Stary Bostów, Nieczulice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Kwiecień

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    187 (36,67%)

    Leszek Kosiarski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOJTASA

    233 (45,69%)

    Józefa Halina Kępa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PAWŁÓW RAZEM

    90 (17,65%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Ambrożów, Chybice, Wawrzeńczyce

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Jarosław Cieślik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOJTASA

    256 (51,61%)

    Marcin Dominik Kielisz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA KIELISZA

    240 (48,39%)