Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Sieciechów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Słowiki Stare.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Bogusław Kupis

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ

    41 (51,25%)

    Paweł Amerek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO

    39 (48,75%)

    Okręg 2

    Słowiki Folwark

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Kuś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ

    32 (48,48%)

    Grażyna Jasik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    23 (34,85%)

    Marianna Ziemka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO

    11 (16,67%)

    Okręg 3

    Słowiki Nowe

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Halina Witkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ

    33 (32,35%)

    Mirosław Pułka

    KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”

    37 (36,27%)

    Tadeusz Śmietanka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO

    32 (31,37%)

    Okręg 4

    Mozolice Duże, Mozolice Małe

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edyta Nowak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    19 (13,10%)

    Mirosław Sylwester Szewc

    KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”

    75 (51,72%)

    Małgorzata Galarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO

    51 (35,17%)

    Okręg 5

    Łoje

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Marianna Bogacka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ

    11 (13,58%)

    Zofia Alina Grzebalska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    20 (24,69%)

    Stanisław Potyra

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO

    50 (61,73%)

    Okręg 6

    Sieciechów (ulice: Wiślana, Kozienicka, Polna, Szkolna, Północna, Brzozowa, Letniskowa, Czapla, Paryż, Rynek).

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ilona Izdebska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ

    7 (4,52%)

    Henryk Aleksander Abramczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    52 (33,55%)

    Zofia Wójcik

    KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”

    46 (29,68%)

    Sławomir Mariusz Ciesielski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO

    50 (32,26%)

    Okręg 7

    Sieciechów (ulice: Kąt, 11 Listopada, O. Benedyktynów, Południowa)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Dziosa - Kozak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ

    24 (21,62%)

    Piotr Waldemar Gugała

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    22 (19,82%)

    Paweł Witosław

    KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”

    36 (32,43%)

    Renata Seredyn

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO

    29 (26,13%)

    Okręg 8

    Opactwo, Nagórnik

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Wójcik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ

    64 (39,26%)

    Jadwiga Piórkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO

    99 (60,74%)

    Okręg 9

    Kępice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Janiszewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ

    23 (21,90%)

    Daniel Drachal

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    56 (53,33%)

    Andrzej Gugała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO

    26 (24,76%)

    Okręg 10

    Wola Klasztorna.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Anna Jagiełło

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ

    15 (13,27%)

    Barbara Czerska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    54 (47,79%)

    Michał Kocon

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO

    44 (38,94%)

    Okręg 11

    Zajezierze ul. Piłsudskiego przedzielona drogą krajową nr 48 w stronę Wólki Wojcieszkowskiej (nr domów 1 - 48 oraz 50, 50B, 52) i Wólka Wojcieszkowska.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Jasek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ

    17 (15,45%)

    Marek Chołuj

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    56 (50,91%)

    Stanisław Jan Bachanek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO

    37 (33,64%)

    Okręg 12

    Zajezierze ul. Piłsudskiego przedzielona drogą krajową nr 48 w strone Występu (nr domów 49, 51, od 53 - 118A) i Występ.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Janicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ

    15 (15,46%)

    Józef Jarosław Głos

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    39 (40,21%)

    Anna Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO

    43 (44,33%)

    Okręg 13

    Zajezierze (ulice: 28 PAL, Garczaków, Krótka, Ks. J. Sałka, Lotniskowa).

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Justyna Maria Grela - Klimasińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ

    28 (16,97%)

    Łukasz Roman Kisiel

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    48 (29,09%)

    Witold Tadeusz Suwała

    KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”

    22 (13,33%)

    Monika Agnieszka Krawczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO

    67 (40,61%)

    Okręg 14

    Zajezierze (ulice: Dworcowa, Kwiatowa, Ogrodowa, Parkowa, Przejazdowa, Wiślana, Wiśniowa, Zielona).

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Prysiażniuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ

    15 (10,20%)

    Sylwia Monika Komorek

    KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”

    48 (32,65%)

    Piotr Jan Bieniarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO

    84 (57,14%)

    Okręg 15

    Głusiec, Zbyczyn.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Justyna Pachnia

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ

    85 (62,04%)

    Kazimierz Mastalerz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO

    52 (37,96%)