Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Nowe Piekuty

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Hodyszewo, Jośki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Eugeniusz Jankowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I SAMORZĄDNOŚĆ

    50 (36,23%)

    Marek Sienkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KACZYŃSKIEGO

    31 (22,46%)

    Wiesław Kozłowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KRUSZEWSKIEGO

    57 (41,30%)

    Okręg 2

    Skłody-Przyrusy, Koboski, Krasowo-Siódmaki, Piekuty-Urbany

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Radziszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I SAMORZĄDNOŚĆ

    45 (31,91%)

    Andrzej Radziszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KACZYŃSKIEGO

    55 (39,01%)

    Tomasz Łupiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KRUSZEWSKIEGO

    41 (29,08%)

    Okręg 3

    Nowe Piekuty

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edward Sachajko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I SAMORZĄDNOŚĆ

    46 (32,62%)

    Eugenia Pogorzelska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KACZYŃSKIEGO

    48 (34,04%)

    Barbara Żelazna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KRUSZEWSKIEGO

    47 (33,33%)

    Okręg 4

    Łopienie-Jeże, Łopienie-Zyski

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Stanisław Falkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I SAMORZĄDNOŚĆ

    85 (61,15%)

    Franciszek Andrzej Zimnoch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KACZYŃSKIEGO

    43 (30,94%)

    Karol Paweł Brzozowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KRUSZEWSKIEGO

    11 (7,91%)

    Okręg 5

    Łopienie-Szelągi, Stokowisko, Pruszanka Mała

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Gołębiewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I SAMORZĄDNOŚĆ

    56 (41,79%)

    Witold Zaręba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KACZYŃSKIEGO

    78 (58,21%)

    Okręg 6

    Kostry-Litwa, Kostry-Noski

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Justyna Nysztor

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I SAMORZĄDNOŚĆ

    29 (19,08%)

    Justyna Olędzka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KACZYŃSKIEGO

    44 (28,95%)

    Katarzyna Anna Kryńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KRUSZEWSKIEGO

    10 (6,58%)

    Anna Niemyjska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY NIEMYJSKIEJ

    69 (45,39%)

    Okręg 7

    Skłody Borowe, Nowe Żochy, Stare Żochy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kamil Sasinowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I SAMORZĄDNOŚĆ

    53 (36,55%)

    Artur Żochowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KACZYŃSKIEGO

    92 (63,45%)

    Okręg 8

    Krasowo-Częstki, Krasowo-Wólka, Wierzbowizna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Jankowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I SAMORZĄDNOŚĆ

    46 (31,08%)

    Wiesław Markowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KACZYŃSKIEGO

    64 (43,24%)

    Grzegorz Kruszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KRUSZEWSKIEGO

    38 (25,68%)

    Okręg 9

    Krasowo Wielkie, Tłoczewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Artur Markowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I SAMORZĄDNOŚĆ

    42 (25,93%)

    Krzysztof Kunicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KACZYŃSKIEGO

    79 (48,77%)

    Joanna Jankowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KRUSZEWSKIEGO

    41 (25,31%)

    Okręg 10

    Markowo-Wólka, Nowe Rzepki, Lendowo-Budy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Daniel Śliwowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I SAMORZĄDNOŚĆ

    44 (38,26%)

    Marek Piekutowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KACZYŃSKIEGO

    44 (38,26%)

    Karolina Wyszyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KRUSZEWSKIEGO

    27 (23,48%)

    Okręg 11

    Jabłoń-Dąbrowa, Jabłoń-Śliwowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Śliwowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I SAMORZĄDNOŚĆ

    43 (32,58%)

    Wiesław Brzozowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KACZYŃSKIEGO

    89 (67,42%)

    Okręg 12

    Jabłoń-Jankowce, Jabłoń-Piotrowce

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Jabłoński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I SAMORZĄDNOŚĆ

    84 (42,86%)

    Kazimierz Brzozowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KACZYŃSKIEGO

    112 (57,14%)

    Okręg 13

    Jabłoń-Spały, Jabłoń-Zarzeckie, Jabłoń-Markowięta, Jabłoń-Dobki, Jabłoń-Zambrowizna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Teresa Łuniewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I SAMORZĄDNOŚĆ

    38 (22,09%)

    Czesław Jabłoński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KACZYŃSKIEGO

    134 (77,91%)

    Okręg 14

    Jabłoń Kościelna-ul. Dobkowska, ul. Kolejowa, ul. Krótka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Jabłoński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I SAMORZĄDNOŚĆ

    16 (14,41%)

    Jacek Drągowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KACZYŃSKIEGO

    95 (85,59%)

    Okręg 15

    Jabłoń Kościelna-ul. Cmentarna, ul. Mazowiecka, ul. Polna, ul. Przemysłowa, ul. Rynek Kościelny, ul. Sokołowska, ul. Sadowa, ul. Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Pańko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I SAMORZĄDNOŚĆ

    24 (21,62%)

    Leszek Grodzki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KACZYŃSKIEGO

    87 (78,38%)