Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Osjaków

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Osjaków: ul. Konopnickiej, ul. Mickiewicza, ul. Północna, ul. Reja, ul. Sieradzka od Nr 26 do końca, ul. Słowackiego, ul. Kochanowskiego, ul. Wschodnia, ul. Szpitalna Nr 14A - 16 (parzyste) i od Nr 20 do końca, ul. Brzozowa oraz ul. Wesołe Kąty

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Teresa Maria Gadomska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    60 (31,58%)

    Urszula Stanisława Czerniak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    74 (38,95%)

    Agata Maria Broczkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK

    56 (29,47%)

    Okręg 2

    Sołectwo Osjaków: ul. Częstochowska od Nr 54 do końca, ul. Ewarystów, ul. Kościelna, ul. Lesisko, ul. Nad Wartą, ul. Piaskowa, ul. Spacerowa, ul. Targowa od Nr 55 do końca, ul. Topolowa, ul. Wieluńska od Nr 9A do końca.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Daniel Chodak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    28 (17,39%)

    Maria Urszula Szczepańska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    23 (14,29%)

    Magdalena Jadwiga Merta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK

    40 (24,84%)

    Jan Zatwarnicki

    KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA

    70 (43,48%)

    Okręg 3

    Sołectwo Osjaków: ul. Cegielniana, ul. Cmentarna, ul. Piotrkowska, ul. Rynek, ul. Sieradzka Nr 1 - 24, ul. Szpitalna Nr 1 - 10A, 13 i 15, ul. Ścieżkowa, ul. Targowa Nr 1 - 53A, ul. Wieluńska Nr 2 - 5.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Kostrzewa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    45 (22,96%)

    Ryszard Drutowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    126 (64,29%)

    Tomasz Janusz Chudecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK

    25 (12,76%)

    Okręg 4

    Sołectwo Osjaków: ul. Częstochowska Nr 2 - 53, ul. Krótka, ul. Południowa, ul. Przejazd, ul. Sienkiewicza.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Marek Świat

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    32 (17,39%)

    Robert Arkadiusz Rabenda

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    73 (39,67%)

    Ewa Psyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK

    64 (34,78%)

    Halina Steglińska

    KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA

    15 (8,15%)

    Okręg 5

    Sołectwo Drobnice od Nr 1 do Nr 81

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Mizera-Łoś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    54 (33,33%)

    Renata Beata Drab

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    51 (31,48%)

    Roman Wróbel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK

    57 (35,19%)

    Okręg 6

    Sołectwo Drobnice od Nr 84 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Łukasz Zadworny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    42 (20,90%)

    Sylwia Maria Walczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    71 (35,32%)

    Jadwiga Anna Marchewka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK

    25 (12,44%)

    Jolanta Maria Niepiekło

    KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA

    63 (31,34%)

    Okręg 7

    Sołectwo Chorzyna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mateusz Rogala

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    57 (29,69%)

    Michał Bartłomiej Forenc

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    40 (20,83%)

    Mariola Anna Kubiak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    38 (19,79%)

    Anna Niciejewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK

    57 (29,69%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Krzętle, Kuźnica Ługowska, Kuźnica Strobińska.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Szustak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    48 (27,12%)

    Jarosław Drutowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    95 (53,67%)

    Lech Józef Kasielski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK

    34 (19,21%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Felinów, Gabrielów, Zofia.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Adam Przygoda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    91 (47,40%)

    Zofia Rogaczewska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    38 (19,79%)

    Elżbieta Waloch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK

    63 (32,81%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Dębina/ Skaleniec/, Walków.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Iwona Katarzyna Podgórniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    39 (29,77%)

    Dominik Błażej Peliński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    92 (70,23%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Borki Walkowskie, Dolina Czernicka / Kolonia Dąbrowice /.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marta Jegers

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    42 (37,17%)

    Jolanta Jadwiga Lamorska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    28 (24,78%)

    Waldemar Jan Walasik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK

    43 (38,05%)

    Okręg 12

    Sołectwo: Czernice/ Huta Czernicka, Piskornik Czernicki/.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jolanta Łuczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    34 (24,11%)

    Sławomir Roman Kaźmierczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    60 (42,55%)

    Kamil Dominik Domagała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK

    47 (33,33%)

    Okręg 13

    Sołectwa : Józefina, Raducki Folwark /Stanisławów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesława Barbara Tokarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    33 (21,85%)

    Arkadiusz Wojcieszek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    60 (39,74%)

    Marek Marciniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK

    58 (38,41%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Kolonia Raducka, Raduczyce/ Kajdas

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sabina Zuzanna Jasicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    56 (33,94%)

    Ireneusz Antoni Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    41 (24,85%)

    Anna Janus

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK

    68 (41,21%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Nowa Wieś, Jasień.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Drutowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    46 (48,94%)

    Bronisława Felusiak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    48 (51,06%)