Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kożuchów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    ulice: Dworcowa, Kącik Szczęścia, Konopnickiej, Nowa, Ogrodnicza, Osiedle Kolejowe, Osiedlowa, Słowackiego, Spokojna, Spółdzielcza, Topolowa, Wesoła, Zielona, Żeromskiego, 3 Maja, 9 Maja 1950

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Ryszard Andrzej Żak
      253 (62,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK NIEZGODZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Adam Wiktor Waszkowiak
      25 (6,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JELINKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Józef Wojciech Mindler
      38 (9,36%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Małgorzata Jadwiga Wiśniewska
      74 (18,23%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Rajmund Jan Warzuszyński
      16 (3,94%)

    Okręg 2

    ulica 22 Lipca 1807 numery: 4 - 12B, 13, 14 - 14D, 15, 16A - 16D, 17, 18 - 18C, 19, 20 - 20C, 21, 22 - 22B, 23, 24 - 24E, 25, 26 - 26E, 27, 35, 37

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jacek Władysław Greń
      251 (57,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JELINKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Dorota Grzelak
      129 (29,38%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Teresa Trzcińska
      59 (13,44%)

    Okręg 3

    ulica 22 Lipca 1807 numery: 28 - 28D, 30, 32 - 32D, 34 - 34D, 36 - 36E, 38 - 38E, 40 - 40C

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Grzegorz Janusz Wajman
      359 (84,27%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Beata Krystyna Majka
      67 (15,73%)

    Okręg 4

    ulice: Chopina, Elektryczna, Kolonia Moniuszki, Moniuszki, Nowosolna, Plac Ewangelicki, Plac Jedności Robotniczej, Słoneczna, Szprotawska, Traugutta, Wolności, Zacisze, Zygmuntowska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Henryk Bogdan Kardynał
      202 (40,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marian Heger
      31 (6,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JELINKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Alicja Czesława Prokopiak
      75 (15,00%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Anna Maria Raczykowska - Piotrowska
      97 (19,40%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Michał Jakóbczak
      95 (19,00%)

    Okręg 5

    ulice: Jastrzębia, Kacza, Krucza, Lisia, Literacka, Polna, Sokola, Sowia, Zajęcza, Żagańska, 1 Maja

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Tomasz Krzysztof Walczak
      199 (53,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK NIEZGODZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Daniel Binięda
      34 (9,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JELINKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Janusz Wiesław Idzikowski
      24 (6,47%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jadwiga Jasińska
      57 (15,36%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wiesław Zawadzki
      57 (15,36%)

    Okręg 6

    ulice: Daszyńskiego, Bolesława Krzywoustego, Głogowska, Klasztorna, Kościelna, Legnicka, Limanowskiego, Mickiewicza, Obywatelska, Plac Matejki, Rynek, Spacerowa, Towarowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Zdzisław Mirosław Szukiełowicz
      208 (62,84%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK NIEZGODZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Piotr Jakóbczak
      52 (15,71%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Paweł Mrowiec
      71 (21,45%)

    Okręg 7

    ulice: Czesława Miłosza, Drzymały, Garbarska, Głowackiego, Henryka Sienkiewicza, Inwestycyjna, Kolonia Zielonogórska, Kolorowa, Kraszewskiego, Nowogrodzka, Okrzei, Plac Kopernika, Plac Targowy, Plac Zwycięstwa, Wisławy Szymborskiej, Władysława Reymonta , Zielonogórska, Zbigniewa Herberta

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Ireneusz Władysław Drzewiecki
      265 (76,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK NIEZGODZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Sławomir Cezary Sokołowski
      37 (10,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JELINKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Bartłomiej Piotr Jagiełło
      11 (3,19%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Romana Irena Woźniak
      32 (9,28%)

    Okręg 8

    ulice: Anny Haller, Grota-Roweckiego, Chabrowa, Hoża, Jaśminowa, Kręta, Kwiatowa, Lawendowa, Liliowa, Parkowa, Piaskowa, Różana, Słonecznikowa, Storczykowa, Tulipanowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Halina Teresa Perdian
      184 (42,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK NIEZGODZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Beata Wiesława Kędziora
      123 (28,60%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JELINKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Szymon Antoni Kolbuch
      28 (6,51%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Alicja Małgorzata Jamrozik
      95 (22,09%)

    Okręg 9

    ulice: Bolesława Prusa, Górska, Kolonia Górska, Koszarowa, Kościuszki, Krótka, Marcinkowskiego, Młynarska, Rataja

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Barbara Lidia Brzezińska
      318 (71,46%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK NIEZGODZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Żaneta Anna Drążewska-Barkiewicz
      50 (11,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JELINKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jakub Tomasz Kordek
      23 (5,17%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Krystyna Bronisława Marek
      54 (12,13%)

    Okręg 10

    miejscowości: PODBRZEZIE DOLNE, PODBRZEZIE GÓRNE, SŁOCINA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Anna Iskra
      202 (45,91%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JELINKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Angelika Edyta Stawarz
      50 (11,36%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Andrzej Marek Marek
      188 (42,73%)

    Okręg 11

    miejscowości: BULIN, CISÓW, STYPUŁÓW, przysiółek KIERZKOWICE

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Andrzej Nowocień
      231 (53,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JELINKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Roman Józef Nowak
      43 (9,91%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIELNIKA

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Jarosław Tomasz Mielnik
      160 (36,87%)

    Okręg 12

    miejscowości: BRONISZÓW, RADWANÓW

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Krzysztof Aleksander Pazdyka
      178 (51,59%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK NIEZGODZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jacek Mariusz Niezgodzki
      167 (48,41%)

    Okręg 13

    miejscowości: KSIĄŻ ŚLĄSKI, STUDZIENIEC

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Adrian Tomasz Michalak
      148 (41,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Krystyna Elżbieta Kazimierska
      10 (2,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JELINKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marcin Daniel Jelinek
      173 (48,32%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Barbara Marzena Krzywiecka
      27 (7,54%)

    Okręg 14

    miejscowości: MIROCIN DOLNY, MIROCIN GÓRNY, MIROCIN ŚREDNI

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Radosław Jan Bubliński
      23 (5,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK NIEZGODZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Adrian Kamil Pikulski
      375 (84,08%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jolanta Renata Gała
      48 (10,76%)

    Okręg 15

    miejscowości: BIELICE, CZCIRADZ, DRWALEWICE, DZIADOSZYCE, LASOCIN, SOKOŁÓW, SOLNIKI, przysiółek ZAWADA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Piotr Zbigniew Skwierczyński
      180 (43,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JELINKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Henryk Tadeusz Olejniczak
      81 (19,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MALCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Piotr Marcin Malczyk
      157 (37,56%)