Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Fałków

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwa: Gustawów, Smyków, Stanisławów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Roman Sobczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

    64 (42,11%)

    Anna Renata Jaranowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA FAŁKÓW

    0 (0,00%)

    Antoni Chudy

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    66 (43,42%)

    Alina Teresa Auguścik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

    22 (14,47%)

    Okręg 2

    Sołectwo Wąsosz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Arleta Justyna Pytlos

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA FAŁKÓW

    4 (4,94%)

    Robert Rafał Bomba

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    51 (62,96%)

    Mariusz Robert Bernacki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

    26 (32,10%)

    Okręg 3

    część sołectwa Czermno: ulice: Kościelna, Pikulska, Spółdzielcza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Dziuba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

    94 (50,81%)

    Marek Sławomir Smoląg

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

    91 (49,19%)

    Okręg 4

    część sołectwa Czermno: ulice: Cmentarna, Osnowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Śliwińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

    93 (52,84%)

    Grażyna Pawlik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    38 (21,59%)

    Stanisław Bernacki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

    45 (25,57%)

    Okręg 5

    Sołectwo Czermno-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Jan Pałka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

    49 (30,82%)

    Maria Aleksandra Domańska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

    110 (69,18%)

    Okręg 6

    Sołectwo Olszamowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Marianna Dróżdż

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

    57 (45,60%)

    Tomasz Zygmunt Jaranowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA FAŁKÓW

    1 (0,80%)

    Bogusław Andrzej Bartos

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

    67 (53,60%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Budy, Studzieniec, Sułków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wioleta Jaborowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

    74 (41,81%)

    Wioletta Zawodzińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA FAŁKÓW

    3 (1,69%)

    Grzegorz Sylwester Baran

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

    100 (56,50%)

    Okręg 8

    część sołectwa Fałków: ulice: Akacjowa, Leśna, Lipowa, Modrzewiowa, Podchojna, Sadowa, Spacerowa, Wierzbowa, Wincentego Witosa, Zamkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marlena Justyna Bernacka-Pluta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

    53 (25,12%)

    Marek Pytlos

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA FAŁKÓW

    2 (0,95%)

    Renata Harbat

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    42 (19,91%)

    Grzegorz Adam Zganiacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

    62 (29,38%)

    Jan Szczepan Badelski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY FAŁKÓW

    52 (24,64%)

    Okręg 9

    część sołectwa Fałków: ulice: Glinianki, Ogrodowa, Przyborowie, Studzieniecka, Wolska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Szymczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

    95 (48,72%)

    Piotr Krzysztof Gonerka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

    100 (51,28%)

    Okręg 10

    część sołectwa Fałków: ulice: Piaski, Plac Kościelny, Pląskowicka, Przedborska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Teodor Marian Domagała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

    32 (19,75%)

    Dominik Bartłomiej Ostrowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    29 (17,90%)

    Robert Andrzej Doniecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

    101 (62,35%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Pląskowice, Skórnice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jarosław Tadeusz Bobras

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

    104 (45,41%)

    Jan Eugeniusz Rutowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

    125 (54,59%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Wola Szkucka, Zbójno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wioletta Pluta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

    93 (48,69%)

    Anna Pluta

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    98 (51,31%)

    Okręg 13

    Sołectwo: Starzechowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Zenka - Zganiacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

    51 (40,16%)

    Zofia Wołczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA FAŁKÓW

    16 (12,60%)

    Stanisław Dominik Luzeńczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    29 (22,83%)

    Ilona Marzena Ślązak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

    31 (24,41%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Papiernia, Sulborowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Klaudia Faustyna Banaszczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA FAŁKÓW

    12 (11,21%)

    Jarosław Andrzej Kaczmarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

    95 (88,79%)

    Okręg 15

    Sołectwo: Turowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Stefańska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

    81 (54,73%)

    Dominika Weronika Resiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA FAŁKÓW

    20 (13,51%)

    Kazimierz Szulc

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

    47 (31,76%)