Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Krapkowice ulice: Wiejska, Bolesława Chrobrego, Strzelców Bytomskich, Elsnera, Andersa, Arki Bożka, Reja, Bolesława Prusa, Gustawa Morcinka, Reymonta, Wróblewskiego, Orzeszkowej, Dąbrowskiej, Kochanowskiego, Emilii Plater, Brzechwy, Korfantego, Plac Josepha Eichendorfa, Żeromskiego, Górna, Polna, Dębowa, Harcerska, Św. Józefa, Bohaterów Westerplatte, Broniewskiego, Bema, Zwycięstwa, Cegielniana, Grunwaldzka, Traugutta, I Dywizji, Dąbrowskiego, Korczaka, Armii Krajowej, Tuwima, Wyspiańskiego, Cypriana Kamila Norwida, Jana Kasprowicza, Transportowa, Jagiellońska, Leśna, Kopernika, Mickiewicza, Ligonia, Działkowa, Dambonia, Jakuba Kani, Krótka, Piastowska, Ogrodowa, Księdza Koziołka, 3 Maja, Damrota, Krasickiego, Hotelowa, Olimpijska, Księdza Duszy, Waryńskiego, Tomasza Baty, Chopina, Osiedle Sady, Miarki, Odrowążów, Aleja Jana Pawła II, Osiedle XXX lecia od nr 1 do 16, oraz nr 18 i 23 do końca, O. Maksymiliana Kolbe.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA KRAPKOWIC”
-
1
Andrzej Kasiura
315
(8,87%)
-
7
Jarosław Jerzy Waligóra
255
(7,18%)
-
8
Ewa Anna Kruszyna
44
(1,24%)
-
9
Alina Katarzyna Pogorzelska
93
(2,62%)
-
10
Małgorzata Justyna Pacion
32
(0,90%)
-
2
Dariusz Piotr Kandziora
189
(5,32%)
-
4
Beata Hiacynta Włodarczyk
96
(2,70%)
-
3
Adam Holinej
77
(2,17%)
-
5
Krystian Teofil Unsner
126
(3,55%)
-
6
Andrzej Józef Warzecha
159
(4,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OBYWATELI
-
3
Katarzyna Bogusława Malinowska
24
(0,68%)
-
1
Grzegorz Rafał Kasiura
98
(2,76%)
-
2
Krzysztof Waldemar Adamaszek
60
(1,69%)
-
4
Olga Aleksandra Przewłocka
30
(0,84%)
-
5
Robert Nec
15
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SONIKA
-
7
Marcin Jacek Misiewicz
165
(4,64%)
-
1
Andrzej Ryszard Małkiewicz
321
(9,03%)
-
4
Jarosław Jan Zdun
90
(2,53%)
-
3
Józef Gut
90
(2,53%)
-
2
Józef Marian Brzozowski
195
(5,49%)
-
5
Małgorzata Zuzanna Szarek
124
(3,49%)
-
10
Robert Wojciech Rosowski
140
(3,94%)
-
8
Jolanta Trembecka
31
(0,87%)
-
6
Jagoda Zofia Makselon
234
(6,59%)
-
9
Iwona Ewa Łapińska -Šimo
78
(2,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Jerzy Marcin Jasik
18
(0,51%)
-
2
Ryszard Piotr Kurek
70
(1,97%)
-
3
Maria Karwecka
179
(5,04%)
-
1
Jan Zbigniew Zimoch
138
(3,88%)
-
4
Kazimierz Konwerski
15
(0,42%)
-
6
Alicja Paulina Karska
20
(0,56%)
-
7
Małgorzata Danuta Gładka-Majewska
32
(0,90%)
Okręg 2
Miasto Krapkowice ulice: 1 Maja, Głowackiego, Rynek, Podgórna, Rybacka, Zamkowa, Przybrzeżna, Krawiecka, Kościelna, Wolności, Basztowa, Rodzinna, Młyńska, Kozielska, Sądowa, Opolska, Fabryczna, Osiedle Fabryczne, Kolejowa, Portowa, Dworcowa, Odrzańska, Wodna, Głęboka, Drzymały, Meblarska, Szkolna, Pocztowa, Wapienna, Słoneczna, Krasińskiego, Moniuszki, Pułaskiego, Sienkiewicza, Konopnickiej, Limanowskiego, Kamienna, Staszica, Orkana, Bursztynowa, Kołłątaja, Prudnicka, Osiedle 1000 lecia, Aleja Lipowa, Kościuszki, Lompy, Dzierżonia, Parkowa, Mieszka I, Wyzwolenia, Czecha, Różana, Kusocińskiego, Marusarzówny, Malinowskiego, Sportowa, Azalii, Narcyzów, Bławatków, Stokrotek, Bzów, Konwalii, Mimozy, Tulipanów, Wrzosów, Przemysłowa, Liliowa, Jaśminowa, Storczyków, Niezapominajek, Maków, Malwy, Fiołkowa, Piwonii, Oleandrów, Kwiatowa, Słowackiego, Cicha, Osiedle Powstańców Śląskich, Aleja Burmistrza Adolfa Barona, Gimnazjalna, Kilińskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA KRAPKOWIC”
-
2
Michał Łukasz Krumpietz
60
(2,19%)
-
3
Karina Maria Pientka
86
(3,14%)
-
5
Anna Karina Kamińska
33
(1,20%)
-
4
Bernard Joachim Friedla
156
(5,69%)
-
6
Mariusz Rafał Tkocz
69
(2,52%)
-
7
Alicja Beata Badek-Murzyn
53
(1,93%)
-
9
Denis Piotr Magosz
36
(1,31%)
-
8
Anna Maria Wójcik
114
(4,16%)
-
1
Marzanna Burzyk
86
(3,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OBYWATELI
-
7
Maria Wacko
5
(0,18%)
-
1
Paweł Tadeusz Ćwirko
100
(3,65%)
-
4
Piotr Jan Woch
26
(0,95%)
-
5
Irena Koryzma- Wójcik
12
(0,44%)
-
2
Tomasz Jan Ceglarz
79
(2,88%)
-
3
Beata Elżbieta Dobierska
36
(1,31%)
-
6
Andrzej Piotr Krajka
120
(4,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SONIKA
-
5
Andrzej Marian Malinowski
132
(4,82%)
-
9
Katarzyna Piętka
64
(2,34%)
-
1
Maciej Ryszard Sonik
454
(16,57%)
-
3
Krystyna Brzezińska
42
(1,53%)
-
2
Witold Stanisław Rożałowski
99
(3,61%)
-
4
Anna Kielar
76
(2,77%)
-
7
Emilia Justyna Piechaczek
71
(2,59%)
-
6
Adam Maciej Orzechowski
164
(5,99%)
-
8
Karolina Maria Dziuk
101
(3,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI KRAPKOWICKIEJ
-
3
Henryk Kraus
11
(0,40%)
-
2
Jadwiga Beata Bukańska
57
(2,08%)
-
4
Anna Barbara Szwajnos
24
(0,88%)
-
1
Ireneusz Wiesław Żyłka
322
(11,75%)
-
5
Aleksandra Małgorzata Kosacka
10
(0,36%)
-
6
Dawid Adam Detko
16
(0,58%)
-
7
Jan Adam Olender
26
(0,95%)
Okręg 3
Jednostki pomocnicze: Dąbrówka Górna; Rogów Opolski z przysiółkami: Posiłek i Skała; Gwoździce; Żywocice z przysiółkiem Ligota; Borek; Pietna; Żużela z częścią wsi Bąków; Kórnica: z częściami wsi Wygon, Czekaj oraz osadą Agnieszczyn; Nowy Dwór Prudnicki; Ściborowice z częściami wsi: Jarczowice i Wesoła; Steblów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA KRAPKOWIC”
-
6
Ingeborga Maria Kirsch-Iścińska
86
(3,46%)
-
5
Teresa Rybczyk
192
(7,73%)
-
7
Paweł Piotr Mazurek
340
(13,69%)
-
8
Arnold Jan Joszko
346
(13,93%)
-
1
Werner Alojzy Koppe
204
(8,22%)
-
3
Tomasz Mikołaj Linek
227
(9,14%)
-
4
Dorota Małgorzata Koczulla
116
(4,67%)
-
2
Artur Sebastian Thiel
331
(13,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SONIKA
-
7
Tamara Anna Majewska
16
(0,64%)
-
1
Ewald Rajmund Tomala
184
(7,41%)
-
5
Henryk Paweł Heniczek
37
(1,49%)
-
2
Krzysztof Marek Czapluk
171
(6,89%)
-
3
Łukasz Piotr Stokłosa
84
(3,38%)
-
4
Gertruda Elżbieta Drost
46
(1,85%)
-
6
Natalia Joanna Jendrusz
44
(1,77%)
-
8
Kamil Florian Piecuch
59
(2,38%)