Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Grażyna Małgorzata Kawka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO
50
(47,17%)
Stanisław Józef Stróżyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY
37
(34,91%)
Tadeusz Liszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
19
(17,92%)
Okręg 2
Gromadka ulice: 11 Listopada, Kasztanowa, Wincentego Witosa
Pokaż więcej
Ireneusz Andrzej Liszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO
17
(8,46%)
Dorota Małgorzata Mrozek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY
50
(24,88%)
Józef Liszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
82
(40,80%)
Elżbieta Pankiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(25,87%)
Okręg 3
Gromadka ulice: Akacjowa, Czereśniowa, Jaśminowa, Kwiatowa, Łąkowa, Orzechowa, Osiedlowa, Różana, Spokojna, Wiśniowa, Wrzosowa, Morelowa
Pokaż więcej
Grzegorz Kostka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO
69
(34,16%)
Ryszard Zdzisław Lasak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY
102
(50,50%)
Stefania Tilgner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
31
(15,35%)
Okręg 4
Gromadka ulice: Adama Mickiewicza, Działkowa, Gen. Władysława Sikorskiego, Juliusza Słowackiego, Marii Konopnickiej, Sportowa
Pokaż więcej
Piotr Członka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO
75
(41,21%)
Marian Zawierucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY
34
(18,68%)
Adam Szczepan Łukasiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
73
(40,11%)
Okręg 5
Gromadka ulice: Cypriana Kamila Norwida, Leśna, Okrężna, Słoneczna, Szkolna
Pokaż więcej
Andrzej Drozdek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO
96
(50,26%)
Piotr Bogusław Mikołajczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY
95
(49,74%)
Okręg 6
Gromadka ulice: Dębowa, Fabryczna, Krótka, Krzywa, Lipowa, Lubińska, Odlewników, Ogrodowa, Polna, Sosnowa, Stawowa, Kamienna
Pokaż więcej
Lidia Irena Zubal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO
126
(60,58%)
Marianna Drozdek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY
69
(33,17%)
Michał Sudół
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
13
(6,25%)
Okręg 7
Kamil Ryszard Zawada
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO
74
(32,03%)
Tomasz Andrzej Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY
126
(54,55%)
Ryszard Bogumił Ciesielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
31
(13,42%)
Okręg 8
Robert Tomasz Piechocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO
72
(34,12%)
Piotr Kinaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY
84
(39,81%)
Anna Monika Koziarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
55
(26,07%)
Okręg 9
Motyle, Pasternik
Pokaż więcej
Łukasz Jan Rzepa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO
38
(38,00%)
Artur Sebastian Marzec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY
55
(55,00%)
Ewa Bronisława Franckiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
7
(7,00%)
Okręg 10
Osła: nr 1 - 90
Pokaż więcej
Ewa Marta Kulesza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO
22
(13,25%)
Emil Bociek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY
96
(57,83%)
Kazimierz Sarzyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(28,92%)
Okręg 11
Krzyżowa: nr 1 - 75
Pokaż więcej
Dawid Józef Ferlewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO
84
(40,38%)
Fryderyk Seweryn Oleksy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY
124
(59,62%)
Okręg 12
Krzyżowa: nr 76 - 106, Osła: nr 92 - 127
Pokaż więcej
Łucja Anna Słota-Stolz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO
60
(47,24%)
Małgorzata Gęsicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY
67
(52,76%)
Okręg 13
Mariusz Adrian Rzepa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO
98
(45,79%)
Krzysztof Henryk Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY
116
(54,21%)
Okręg 14
Modła: nr 1 - 13, 15 - 18, 27 - 47, 50, 52 - 56A, 73 - 96
Pokaż więcej
Adam Kozioł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO
75
(48,08%)
Teofila Broszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY
64
(41,03%)
Jan Ireneusz Pachulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
17
(10,90%)
Okręg 15
Patoka, Modła: nr 14, 19 - 26, 48 - 49, 50A - 51, 57 - 72, 98 - 100
Pokaż więcej
Marcela Daria Urda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO
32
(21,19%)
Barbara Marta Jasnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY
27
(17,88%)
Alina Hojniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
92
(60,93%)