Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
M. Debrzno ul.: Kwiatowa, Ogrodowa od nr 1 do nr 7, Sportowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tadeusz Orzłowski
8
(3,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA KALLAS
-
15
Adam Łukaszewski
114
(52,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "W JEDNOŚCI SIŁA"
-
17
Ewa Matraszek
45
(20,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mieczysław Trynduś
52
(23,74%)
Okręg 2
M. Debrzno ul.: Królewska, Miodowa, Młynarska, Ogrodowa od nr 8 do nr 31, Parkowa, Polna, Szkolna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „REALIZM I UCZCIWOŚĆ”
-
14
Tomasz Mateusz Żółtkowski
52
(20,47%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marcin Lemańczyk
78
(30,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA KALLAS
-
15
Maria Gabriela Buklarewicz
97
(38,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "W JEDNOŚCI SIŁA"
-
17
Grażyna Lis
27
(10,63%)
Okręg 3
M. Debrzno ul.: Barlickiego, Długa, Dobra, Duboisa, Harcerska, Młyńska, Moniuszki, Niepodległości, Plac Pocztowy, Poprzeczna, Rataja, Rynek, Traugutta, Witosa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „REALIZM I UCZCIWOŚĆ”
-
14
Franciszek Kaczmarek
24
(10,04%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Elżbieta Teresa Laskowicz
89
(37,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "W JEDNOŚCI SIŁA"
-
17
Jolanta Małgorzata Butkiewicz
41
(17,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jolanta Kobryń
37
(15,48%)
KOMITET WYBORCZY "STOWARZYSZENIE PRZEDSIĘBIORCÓW GMINY DEBRZNO"
-
19
Leona Jadwiga Liberacka-Chrut
48
(20,08%)
Okręg 4
M. Debrzno ul.: Brzozowa, Cicha, Górna, Gronowska, Jeziorna, Kościuszki, Księdza Skorupki, Leśna, Okrzei, Pogodna, Sezamkowa, Słoneczna, Wąska, Wspólna, Zjednoczenia.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „REALIZM I UCZCIWOŚĆ”
-
14
Elżbieta Ewa Mikołajczyk
71
(23,75%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ewa Jaworska
27
(9,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA KALLAS
-
15
Małgorzata Grochowina
106
(35,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ADAMA BEME
-
16
Zofia Maria Meyer
26
(8,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "W JEDNOŚCI SIŁA"
-
17
Irena Burak
59
(19,73%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Daniel Krutys
10
(3,34%)
Okręg 5
M. Debrzno: ul. Czerniakowska, Miła, Strzelecka, Wojska Polskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA KALLAS
-
15
Adam Hyrycz
209
(66,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "W JEDNOŚCI SIŁA"
-
17
Monika Ewa Inglowska
64
(20,38%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zbigniew Ryngwelski
41
(13,06%)
Okręg 6
M. Debrzno ul.: Błogosławionego Aniceta Koplińskiego, Chopina, Jana Kochanowskiego, Mickiewicza, Mikołaja Reja, Mokotowska, Przechodnia 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 10, 10A, 12, 12A, 14, 16, 18, Sienkiewicza, Trębacka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW VIOLETTA WOLNA
-
18
Grzegorz Jasiński
27
(8,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA KALLAS
-
15
Wiesława Adler
223
(73,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "W JEDNOŚCI SIŁA"
-
17
Monika Śledzińska
53
(17,49%)
Okręg 7
M. Debrzno ul.: Osiedle Słoneczne: 8, 9, 10, 11, 12A, 12B, 13A, 13B, Przechodnia 11, 13.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW VIOLETTA WOLNA
-
18
Violetta Róża Wolna
24
(10,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA KALLAS
-
15
Jan Joachim Płaczek
159
(68,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "W JEDNOŚCI SIŁA"
-
17
Krzysztof Szulc
48
(20,78%)
Okręg 8
M. Debrzno : Osiedle Słoneczne 2, 3, 4, 5. 6, 7.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „REALIZM I UCZCIWOŚĆ”
-
14
Maciej Brzozowski
115
(40,64%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Stanisław Milewski
35
(12,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ADAMA BEME
-
16
Jan Adam Beme
133
(47,00%)
Okręg 9
Bolesławowo, Główna, Gniewno, Grzymisław, Jeleniec, Kostrzyca, Miłachowo, Przypólsko, Smug, Stanisławka, Strzeszyn.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „REALIZM I UCZCIWOŚĆ”
-
14
Zdzisław Józef Marek
132
(74,16%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mateusz Orzłowski
34
(19,10%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Daniel Sebastian Goliński
12
(6,74%)
Okręg 10
Buchowo, Kamień, Strzeczona.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA KALLAS
-
15
Dorota Rybicka
184
(73,31%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Karolina Emilia Bartkowska
67
(26,69%)
Okręg 11
Myśligoszcz, Słupia, Służewo.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „REALIZM I UCZCIWOŚĆ”
-
14
Piotr Roman Sułkowski
137
(53,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA KALLAS
-
15
Stanisław Czesław Drobek
107
(42,13%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Michał Pastewski
10
(3,94%)
Okręg 12
Pokrzywy, Skowarnki, Uniechów, Uniechówek.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA KALLAS
-
15
Krzysztof Czesław Wieczorek
117
(40,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "W JEDNOŚCI SIŁA"
-
17
Magdalena Błażyńska
169
(59,09%)
Okręg 13
Buszkowo, Cierznie, Nierybie, Ostrza, Pędziszewo, Prusinowo, Rozwory.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA KALLAS
-
15
Maciej Dukszta
108
(55,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "W JEDNOŚCI SIŁA"
-
17
Krzysztof Pawluch
77
(39,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sylwia Kuciel
9
(4,64%)
Okręg 14
Boboszewo, Buka, Drozdowo, Nowe Gronowo.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA KALLAS
-
15
Beata Zofia Bogacz
126
(65,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "W JEDNOŚCI SIŁA"
-
17
Elżbieta Gonia-Lasek
65
(34,03%)
Okręg 15
Stare Gronowo.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA KALLAS
-
15
Andrzej Świstowski
169
(74,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wojciech Żelazny
58
(25,55%)