Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Lipnica Murowana

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Borówna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Artur Roman Wnęk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE I SOLIDARNIE

    91 (62,33%)

    Bożena Monika Zdun

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA

    25 (17,12%)

    Edyta Krystyna Wójcik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA SIENKIEWICZA CZAS NA ZMIANĘ

    30 (20,55%)

    Okręg 2

    Sołectwo Lipnica Dolna – przysiółki : Osiedla Łokietek, Granice , Zawiśle, Grabie, Pagórek, Wielka Droga obejmujące numery porządkowe: 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 31, 32, 34, 40, 44, 47, 74, 84, 85, 94, 99, 110, 114, 118, 119, 120, 123, 125, 136, 139, 141, 146, 149, 150, 152, 156, 157, 161, 162, 168, 174, 179, 187, 188, 189, 196, 198, 200, 213, 226, 240, 241, 243, 246, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 274, 279, 281, 287, 302, 320, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 339, 340, 341, 342, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ireneusz Mieczysław Heród

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE I SOLIDARNIE

    106 (71,62%)

    Andrzej Aleksander Kuc

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    22 (14,86%)

    Witold Bartłomiej Przybyłko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA

    20 (13,51%)

    Okręg 3

    Sołectwo Lipnica Dolna – przysiółki : Dominikówka , Od Gosprzydowej, Herody obejmujące numery porządkowe: 4, 8, 14, 16, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66A, 67, 77, 88, 89, 92, 98, 100, 102 , 105, 109, 112, 116, 121, 122, 131, 132, 134, 142, 143, 144, 147, 148, 151, 153, 154, 159, 160, 164, 166 , 167, 170, 172, 173, 175, 176, 177, 178, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 192, 205, 222, 230, 231, 234, 275, 285, 293, 294, 295, 297, 298, 299, 301, 308, 321, 322, 343, 344, 345, 354, 355, 356, 357, 358

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Heród

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE I SOLIDARNIE

    47 (32,19%)

    Jan Mirosław Skórka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    38 (26,03%)

    Magdalena Maria Plewa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA

    21 (14,38%)

    Agata Bogumiła Pietrzyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA SIENKIEWICZA CZAS NA ZMIANĘ

    40 (27,40%)

    Okręg 4

    Sołectwo Lipnica Dolna – przysiółki : Nad Szkołą, Zamoście, Nowe Miasto, Podlesie, Przedmieście obejmujące numery porządkowe: 22, 48, 68, 69, 70, 71, 72 73, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 86, 87, 90, 91, 93, 95, 96, 97, 101, 103, 104, 106, 107, 108, 111, 113 , 124, 126, 127, 128, 129, 130, 133, 135, 137, 138, 140 , 145, 155, 158, 163, 165, 169, 171, 186, 190, 191, 193, 194, 195, 197, 199 , 202, 204, 206 , 207, 208, 209, 210, 211, 212, 214, 216, 218 , 219, 220, 221, 224 - 225, 227, 228, 229, 232, 233, 235, 236, 237, 238, 239, 242, 244 , 245, 247 , 248, 249, 278, 280, 282, 283, 284, 288, 289, 290, 292, 296, 304, 305, 306, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 366, 367, 368, 369, 370

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Artur Sylwester Polkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE I SOLIDARNIE

    62 (36,69%)

    Jan Edward Włodarczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    28 (16,57%)

    Lucyna Pałka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA

    28 (16,57%)

    Krzysztof Mariusz Matląg

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA SIENKIEWICZA CZAS NA ZMIANĘ

    51 (30,18%)

    Okręg 5

    Sołectwo Lipnica Górna – przysiółki : Porzecze, Granice, Działy Południowe, cz. Szeroka Wieś obejmujące numery porządkowe 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9 , 10, 11, 13, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26 , 27, 35, 35A, 37, 38, 39, 42, 44, 47, 48, 49, 53, 56, 66, 67, 68, 83, 94, 105, 108, 122, 123, 129, 132, 133, 135, 138, 150, 152, 155, 158, 167, 169 , 177, 182, 185, 191, 193, 196, 197, 199 , 204, 205, 206, 207, 208, 210, 211, 213 , 214, 225, 232, 236, 237, 238, 239, 240, 243, 244, 245, 248, 249, 250, 252, 253, 255, , 256, 262, 268, 270, 272 , 273, 273A, 275, 276, 278, 280, 282 , 283, 284, 288, 291, 292, 293, 296, 299, 300, 303, 305, 306, 308, 309, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 370, 371, 372, 373

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Wnęk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE I SOLIDARNIE

    87 (52,41%)

    Marian Sysło

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA

    79 (47,59%)

    Okręg 6

    Sołectwo Lipnica Górna – przysiółki : cz. Szeroka Wieś, Wysoki Dział , Dział Północny obejmujące numery porządkowe: 12, 14, 15, 17, 21, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 40, 41, 43, 45, 46, 50, 51, 52, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 81, 82, 85, 93, 104, 106, 124, 131, 134, 140, 141, 148, 154, 157, 160, 162, 165, 166, 172, 173, 175, 176, 178, 179, 180, 187, 190, 192, 194 , 195, 200, 202 , 203, 209, 212, 215, 216, 217, 222, 226, 228 , 233, 234, 235, 242, 251, 254, 257, 258, 260, 263, 264, 266 , 279, 281, 287, 289, 298, 307, 325, 327, 339, 341 , 350, 367, 368, 369

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Przybyłko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE I SOLIDARNIE

    88 (65,19%)

    Marcin Antoni Przybyłko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA

    47 (34,81%)

    Okręg 7

    Sołectwo Lipnica Górna – przysiółki : Łęg, Nadole, Wymyślna, Bukowiec, Wielka Droga obejmujące numery porządkowe: 7, 23, 34, 54, 77, 79, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 107, 109 , 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 126, 127, 128, 130, 136, 137, 139 , 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 151, 153 , 156, 159, 161, 163, 164, 168, 170, 171, 174, 181, 183, 184, 186, 188, 189, 198, 201, 218, 219, 220, 221, 223, 224, 227, 229, 230, 231, 241, 246, 247, 259, 261, 265, 267, 269, 271, 274, 277, 286, 290, 294, 295, 297, 301, 302, 310, 321, 322, 323, 324, 326, 328 , 329, 330, 337, 338, 340, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Damian Michał Gaża

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE I SOLIDARNIE

    97 (61,39%)

    Leszek Aleksander Fasuga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA

    61 (38,61%)

    Okręg 8

    Sołectwo Lipnica Murowana-przysiółki: Podlas, Porzecze, Na Jazie, Osiedle Słoneczne, Miasto-Rynek, Pod Kościołem obejmujące numery porządkowe: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 48, 49, 52, 53, 55, 56, 57, 62, 64, 66, 69, 70, 71, 73, 75 , 76, 77, 79, 80, 82, 83, 86, 88, 90, 91, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 113, 114, 115, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 128A, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 141, 142, 145, 147, 148, 149, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 161, 165, 166, 167, 175, 176, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 192, 193, 194, 195, 197, 199 , 200, 201, 229, 231 , 239, 240, 241, 242, 243, 244, 246, 248, 250, 252 , 253, 257, 259, 260, 261, 264, 266, 272, 273, 275, 303, 304, 305, 306, 307 , 308, 309, 310, 321

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogusława Strugała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE I SOLIDARNIE

    135 (67,16%)

    Rafał Michał Plewa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA

    66 (32,84%)

    Okręg 9

    Sołectwo Lipnica Murowana – przysiółki : Osiedle Retro, Przedmieście , Tamta Strona, Wielka Droga, Gliniki obejmujące numery porządkowe 25, 35, 46, 47, 50, 54, 58, 60, 61, 63, 65, 67, 68, 72, 78, 84, 85, 87, 92, 93, 95, 109, 110, 111, 112, 116, 117, 118, 119, 120, 137, 140, 143, 144, 146, 150, 154, 156, 158, 160, 163, 164, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 178, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 196, 198 , 202 , 203, 204, 205, 206 , 207, 207A, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 230, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 245, 247, 249, 251 , 254, 255, 256, 258, 262, 263, 265, 267, 268, 269, 270, 271, 276 , 277, 278 , 279, 281 , 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Stanisław Polinierski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE I SOLIDARNIE

    100 (49,50%)

    Grzegorz Krzysztof Sienkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA SIENKIEWICZA CZAS NA ZMIANĘ

    102 (50,50%)

    Okręg 10

    Sołectwo Rajbrot – przysiółki : Kamieniec, Pszczółki, Dominiczna Góra, Młyn obejmujące numery porządkowe 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 28, 31, 33, 34, 46, 73, 74, 93, 95, 105, 178, 192, 227, 230, 237, 248, 256, 258, 271, 272, 280, 283, 292, 301, 304, 312, 321, 332, 337, 339, 347, 349, 352, 358, 375, 384, 399, 423, 432, 434, 441, 447, 457, 458, 461, 462, 463, 468, 481, 482, 502, 503, 531, 540, 556, 561, 564, 566, 567, 568, 569, 571, 574, 589, 590, 594, 596, 601, 602, 604, 605, 636, 637, 638, 639, 640, 641, 642

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Feliks Kuźma

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE I SOLIDARNIE

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Sołectwo Rajbrot – przysiółki : Górki, Domasy, Rogożówka, Pasionków obejmujące numery porządkowe 20, 32, 35, 37, 39, 40, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 86, 88, 124, 173, 175, 186, 197, 221, 228, 233, 241, 246, 251, 254, 255, 261, 266, 286, 293, 294, 296, 302, 309, 315, 316, 330, 331, 338, 340, 364, 366, 369, 382, 389, 391, 400, 403, 410, 413, 415, 422, 431, 445, 451, 454, 455, 459, 474, 476, 477, 478, 479, 496, 497, 515, 523, 529, 530, 532, 535, 543, 544, 547, 550, 553, 558, 559, 560, 562, 565, 579, 580, 584, 588, 606, 607, 608, 643, 644, 645, 646, 647

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mieczysław Trojan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE I SOLIDARNIE

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwo Rajbrot – przysiółki : Mośki, Mulki, Brzeziny, Kucek, Wyręby, Huta, Kamionki, Słociny obejmujące numery porządkowe: 26, 38, 82, 83, 87, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 115, 115A, 116, 118, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 131, 133, 136, 146, 151, 153, 162, 183, 188, 195, 215, 216, 220, 229, 232, 252, 253, 259, 267, 278, 287, 289, 290, 291, 298, 307, 324, 345, 372, 373, 381, 388, 390, 397, 398, 401, 402, 404, 406, 407, 408, 440, 446, 452, 473, 475, 483, 486, 487, 500, 507, 509, 511, 538, 539, 542, 545, 577, 578, 582, 586, 587, 591, 595, 598, 599, 609, 610, 611, 648, 649, 650

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Zelek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE I SOLIDARNIE

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwo Rajbrot – przysiółki : Jęrdaszki, Pasternik, Konopki, Mitrzniów obejmujące numery porządkowe: 17, 69, 117, 127, 128, 129, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 147, 148, 149, 150, 152, 154, 156 , 157, 158, 159, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 184, 190, 235, 236, 238, 247, 260, 265, 281, 297, 300, 303, 314, 323, 348, 355, 357, 359, 361, 363, 370, 371, 378, 386, 405, 411, 412, 419, 426, 428, 433, 435, 436, 437, 438, 439, 448, 460, 471, 472, 488, 489, 490, 510, 514, 524, 526, 527, 533, 549, 554, 555, 563, 575, 576, 597, 612, 613, 614, 651, 652, 653, 654, 655

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Szatan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE I SOLIDARNIE

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo Rajbrot – przysiółki : Skotnica, Kolęcina, Podkościele, Granice, Jedle, Fielków obejmujące numery porządkowe: 7, 9, 24, 25, 30, 41, 42, 47, 52, 62, 85, 110, 114, 130, 143, 155, 172, 174, 176, 177, 179, 181, 182, 185, 187, 189, 191, 193, 194, 196, 199, 200, 201, 202, 212, 214, 217, 222, 226, 231, 242, 244, 245, 257, 262, 264, 273, 279, 282, 288, 299, 306, 308, 310, 313, 319, 322, 325, 326, 328, 329, 333, 334, 336, 342, 344, 350, 353, 354, 360, 368, 374, 376, 377, 387, 393, 394, 416, 418, 420, 430, 443, 444, 449, 456, 467, 469, 484, 485, 491, 493, 494, 513, 520, 534, 551, 552, 557, 570, 573, 581, 592, 615, 616, 617, 625, 626, 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Ludwik Rębilas

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE I SOLIDARNIE

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Sołectwo Rajbrot – przysiółki : Pustka, Pagórek, U Leśnych, Podlesie, Winkiel obejmujące numery porządkowe: 27, 36, 54, 132, 180, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 213, 218, 219, 223, 224, 225, 234, 239, 240, 243, 249, 250, 263, 268, 269, 270, 274, 275, 276, 277, 284, 285, 305, 311, 318, 320, 327, 335, 341, 343, 346, 356, 365, 380, 383, 392, 395, 409, 421, 424, 425, 427, 429, 442, 450, 464, 465, 466, 492, 495, 499, 504, 505, 506, 508, 516, 517, 518, 521, 522, 528, 548, 572, 583, 585, 603, 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624, 656, 657, 658, 659, 660

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Ewa Kępa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE I SOLIDARNIE

    0 (0,00%)