Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kuślin

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Chraplewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Ratajczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA

    72 (41,14%)

    Arkadiusz Krzysztof Wolgetan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ

    53 (30,29%)

    Marcin Biały

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

    50 (28,57%)

    Okręg 2

    Dąbrowa, Dąbrowa Nowa, Kuślin: ul. Kwiatowa, ul. Leśna, ul. Ogrodowa, ul. Parkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Małgorzata Mieleszczuk-Albrecht

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA

    115 (53,00%)

    Grażyna Biniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ

    102 (47,00%)

    Okręg 3

    Kuślin: ul. Boczna, ul. Emilii Sczanieckiej, ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Radosna, ul. Wodna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Natalia Leśniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA

    110 (42,31%)

    Stefan Piasecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ

    96 (36,92%)

    Maciej Sebastian Łuczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

    54 (20,77%)

    Okręg 4

    Głuponie 1A - 38A, 66 - 83, 96 - 102

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Damian Kortus

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA

    26 (18,84%)

    Paweł Kubiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ

    76 (55,07%)

    Jakub Werner

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA WERNERA

    36 (26,09%)

    Okręg 5

    Głuponie 39 - 65B, 84 - 95A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Sebastian Kotlarski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA

    44 (35,77%)

    Tomasz Ratajczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ

    79 (64,23%)

    Okręg 6

    Michorzewko

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Adamczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA

    44 (21,57%)

    Janusz Tomasz Czekała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ

    160 (78,43%)

    Okręg 7

    Michorzewo, 50, ul. E. Sczanieckiej, ul. Kościelna, ul. Opalenicka, ul. Parkowa, ul. Powstańców Wlkp. , ul. Szkolna.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Natalia Gomuła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA

    24 (12,83%)

    Sebastian Łukasz Kaźmierczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ

    51 (27,27%)

    Sławomir Świtała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA WERNERA

    65 (34,76%)

    Wojciech Edward Adamski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

    47 (25,13%)

    Okręg 8

    Michorzewo ul. Osiedlowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Wieczorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA

    36 (21,56%)

    Rafał Maciejewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ

    73 (43,71%)

    Dominika Kaźmierczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

    58 (34,73%)

    Okręg 9

    Michorzewo 52 - 88, Turkowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Teresa Przybył

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA

    26 (19,26%)

    Małgorzata Ewa Kostkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ

    109 (80,74%)

    Okręg 10

    Trzcianka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tatiana Ewa Norek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA

    62 (33,33%)

    Roman Kamyszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ

    55 (29,57%)

    Jacek Basiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

    69 (37,10%)

    Okręg 11

    Śliwno: parzyste: 50 - 52A, 55, 60 - 61B, 75 - 86

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Minge

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA

    71 (71,00%)

    Michał Ludwik Roth

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ

    9 (9,00%)

    Szymon Czesław Jaroszyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

    20 (20,00%)

    Okręg 12

    Śliwno 2 - 49 B, nieparzyste: 51 - 53, parzyste: 54 - 56, 57 - 59A, 62 - 74 A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Patrycja Izabela Szustak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA

    14 (12,07%)

    Piotr Jan Jaroszyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ

    62 (53,45%)

    Jolanta Maria Minge

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

    40 (34,48%)

    Okręg 13

    Wąsowo: Cegielnia, Leśniczówka, ul. Lwówecka, ul. Nowotomyska, ul. Ogrodowa, ul. Poznańska, ul. Północna, ul. Wiatrakowa, ul. Wytomyska, Wąsówko

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Jan Buda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA

    47 (28,14%)

    Justyna Maria Wilgowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ

    87 (52,10%)

    Jan Ceyza

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

    33 (19,76%)

    Okręg 14

    Wąsowo: ul. Jana Rożka, ul. Kościelna, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Sadowa, ul. Stare Koszary, ul. Szkolna, ul. Wschodnia.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Dawid Kawa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA

    68 (34,17%)

    Jerzy Kociński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ

    79 (39,70%)

    Wiesława Ewa Staśkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

    52 (26,13%)

    Okręg 15

    Wąsowo: ul. Błotna, ul. Grodziska, ul. Krótka, ul. Polna, ul. Południowa, ul. św. Wawrzyńca, ul. Zachodnia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dominik Hirschfeld

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA

    31 (15,05%)

    Jan Przybylski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ADAMSKIEJ

    146 (70,87%)

    Arkadiusz Wieczorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

    29 (14,08%)