Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Lubaczów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    BASZNIA DOLNA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Antoni Henryk Cisek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    158 (43,17%)

    Bernadeta Młodowiec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    208 (56,83%)

    Okręg 2

    BASZNIA GÓRNA, HUTA KRYSZTAŁOWA, PODLESIE, TYMCE

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Marian Lasowy

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    100 (27,03%)

    Renata Mączka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    105 (28,38%)

    Jan Kuryś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA GMINY LUBACZÓW”

    122 (32,97%)

    Maciej Adam Mazurkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    43 (11,62%)

    Okręg 3

    BUDOMIERZ, KROWICA HOŁODOWSKA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Czyrny

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    185 (64,69%)

    Mieczysław Antoni Ryś

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    101 (35,31%)

    Okręg 4

    KROWICA SAMA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Andrzej Konopka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    82 (27,24%)

    Marek Andrzej Bojarski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    152 (50,50%)

    Józef Stypko

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    67 (22,26%)

    Okręg 5

    KROWICA LASOWA, SZCZUTKÓW

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Cozac

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    LISIE JAMY, ULICA CICHA; LISIE JAMY, ULICA KRÓTKA; LISIE JAMY, ULICA LWOWSKA; LISIE JAMY, ULICA NADRZECZNA; LISIE JAMY, ULICA SPORTOWA; LISIE JAMY, ULICA WESOŁA; LISIE JAMY, ULICA WSPÓLNA; LISIE JAMY, ULICA JANA III SOBIESKIEGO; LISIE JAMY, ULICA OGRODOWA; LISIE JAMY, ULICA PARKOWA; LISIE JAMY, ULICA SPOKOJNA;

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogdan Tomasz Dorota

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    91 (27,83%)

    Andrzej Mindziak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    236 (72,17%)

    Okręg 7

    LISIE JAMY, ULICA DŁUGA; LISIE JAMY, ULICA LEŚNA; LISIE JAMY, ULICA POLNA; LISIE JAMY, ULICA SMOLIŃCE; LISIE JAMY, ULICA WĄSKA; LISIE JAMY, ULICA ZIELONA;

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Pilip

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    107 (43,32%)

    Wiesław Smoliniec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    140 (56,68%)

    Okręg 8

    DĄBROWA, WÓLKA KROWICKA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Władysław Hirny

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    136 (36,66%)

    Zofia Huk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    163 (43,94%)

    Maria Sopel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA GMINY LUBACZÓW”

    72 (19,41%)

    Okręg 9

    DĄBKÓW; HURCZE;

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Walczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    29 (11,84%)

    Justyna Cozac

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    116 (47,35%)

    Magdalena Monika Połynkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO GOSPODARCZE

    100 (40,82%)

    Okręg 10

    OPAKA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Soroń

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    125 (40,32%)

    Janusz Borchowiec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    185 (59,68%)

    Okręg 11

    ANTONIKI, BAŁAJE, BOROWA GÓRA, PIASTOWO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Zofia Baran

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    87 (28,71%)

    Helena Frant

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    216 (71,29%)

    Okręg 12

    MŁODÓW, ULICA BŁONIE; MŁODÓW, ULICA CZESŁAWA MIŁOSZA; MŁODÓW, ULICA JANA PAWŁA II; MŁODÓW, ULICA KRÓTKA; MŁODÓW, ULICA LEŚNA; MŁODÓW, ULICA MAJOWA; MŁODÓW, ULICA PIASKOWA; MŁODÓW, ULICA PILIPY; MŁODÓW, ULICA RZECZNA; MŁODÓW, ULICA SŁONECZNA; MŁODÓW, ULICA SPORTOWA; MŁODÓW, ULICA SZKOLNA numery od 1 do 19, nieparzyste od 21 do 39; MŁODÓW, ULICA WARSZAWSKA; MŁODÓW, ULICA WODNA; MŁODÓW, ULICA TECHNICZNA;

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Czesława Elżbieta Antonik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    64 (31,53%)

    Krzysztof Józef Suchy

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    139 (68,47%)

    Okręg 13

    KAROLÓWKA; MŁODÓW, ULICA SZKOLNA numery parzyste od 20 do 42 i od numeru 43 do końca ulicy; MŁODÓW, ULICA ŚW. FLORIANA; MŁODÓW, ULICA TADEUSZA KOŚCIUSZKI;

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Stanisław Kosior

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    MOKRZYCA, ZAŁUŻE numery od 1 do 165;

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Załuski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    101 (44,69%)

    Eugeniusz Andrzej Załuski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    125 (55,31%)

    Okręg 15

    ZAŁUŻE od numeru 166 do końca miejscowości

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Krygowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    90 (37,82%)

    Henryk Adam Przeszłowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    46 (19,33%)

    Stanisław Szpyt

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    102 (42,86%)