Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Ćmielów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Część miasta Ćmielów, ulice: Cmentarna, Mariana Raciborskiego, Ostrowiecka, Szydłowiecka, Zaciszna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NA RZECZ ROZWOJU GMINY ĆMIELÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Barbara Trzcińska
      51 (21,89%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Albert Leszek Kalita
      25 (10,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY SUSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Zofia Syta
      52 (22,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ĆMIELÓW OD NOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Katarzyna Maria Nikodem
      105 (45,06%)

    Okręg 2

    Część miasta Ćmielów, ulice: Jasna, Krótka, Kolejowa, Łąkowa, Ogrodowa, Przesmyk, Rynek, Sandomierska od nr 1 do nr 107, od nr109 do nr 127 numery nieparzyste, Sienkiewicza, Sportowa, Targowa, Zamkowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ĆMIELÓW OD NOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Robert Paweł Sobieraj
      120 (37,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA NOWAKA ĆMIELÓW CZEKA NA ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Józef Nowak
      200 (62,50%)

    Okręg 3

    Część miasta Ćmielów, ulice: Długa, Niecała, Opatowska, Polna, Poprzeczna, Wąska, Wspólna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NA RZECZ ROZWOJU GMINY ĆMIELÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Mirosław Cielecki
      64 (29,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY SUSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Marek Jarosław Tomaszewski
      69 (31,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ĆMIELÓW OD NOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Ewelina Anna Otolińska
      87 (39,55%)

    Okręg 4

    Część miasta Ćmielów, ulice: Dworcowa , Legionów , Jastkowska, Sandomierska od nr108 do nr126 numery parzyste, od nr 128 do końca

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NA RZECZ ROZWOJU GMINY ĆMIELÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Witold Adam Wójcik
      73 (22,60%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Anita Milena Szymczyk
      12 (3,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY SUSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Zbigniew Kolasa
      136 (42,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ĆMIELÓW OD NOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Emil Dziewiecki
      102 (31,58%)

    Okręg 5

    Część miasta Ćmielów, ulice: Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Marii Konopnickiej, Mostowa, Małachowska, Elizy Orzeszkowej, Bolesława Prusa, Różana, Skała, Słoneczna, Stanisława Staszica, Szkolna, Stefana Żeromskiego, Tęczowa, Wałowa, Zielona

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NA RZECZ ROZWOJU GMINY ĆMIELÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Halina Wójtowicz
      152 (45,92%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Jarosław Wodyński
      21 (6,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY SUSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Zbigniew Dariusz Szeląg
      76 (22,96%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ĆMIELÓW OD NOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Artur Sławomir Sitek
      82 (24,77%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Boria, Podgórze, Wiktoryn

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NA RZECZ ROZWOJU GMINY ĆMIELÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Krzysztof Robert Starzomski
      28 (12,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Agnieszka Przybytniewska
      12 (5,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY SUSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Ludmiła Kiełkiewicz
      70 (31,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ĆMIELÓW OD NOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Dariusz Maruszczak
      113 (50,67%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Ruda Kościelna, Stoki Duże, Stoki Małe, Stoki Stare

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NA RZECZ ROZWOJU GMINY ĆMIELÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Ewa Karwacka
      87 (39,91%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Sławomir Kot
      33 (15,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY SUSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Alojzy Wacław Michalek
      7 (3,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ĆMIELÓW OD NOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Jerzy Sykała
      91 (41,74%)

    Okręg 8

    Sołectwo Brzóstowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NA RZECZ ROZWOJU GMINY ĆMIELÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Mariola Orłowska
      94 (28,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Jarosław Dariusz Frańczak
      36 (10,88%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY SUSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Piotr Grzegorz Małek
      178 (53,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ĆMIELÓW OD NOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Patryk Bociek
      23 (6,95%)

    Okręg 9

    Sołectwo Czarna Glina Część sołectwa Piaski Brzóstowskie od nr 102 do nr 201, nr 204, od nr 213 do końca

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NA RZECZ ROZWOJU GMINY ĆMIELÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Stanisława Ewa Pokorska
      27 (16,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Ewelina Mirosława Cieślikowska
      65 (39,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY SUSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Grzegorz Zieliński
      40 (24,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ĆMIELÓW OD NOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Dagmara Kinga Lenard
      34 (20,48%)

    Okręg 10

    Część sołectwa Piaski Brzóstowskie od nr 1 do nr 101, od nr 202 do nr 203, od nr 205 do nr 212

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NA RZECZ ROZWOJU GMINY ĆMIELÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Paulina Murza
      81 (39,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Piotr Jan Paszyński
      126 (60,87%)

    Okręg 11

    Sołectwo Grójec

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NA RZECZ ROZWOJU GMINY ĆMIELÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Witold Adam Pernak
      100 (38,91%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Wojciech Stachurski
      62 (24,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY SUSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Iwona Renata Grudzień
      54 (21,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ĆMIELÓW OD NOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Marek Jacek Kwaśniak
      41 (15,95%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Buszkowice, Przeuszyn, Trębanów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY SUSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Mariola Ewa Kwiatek
      89 (36,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BONARKA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Andrzej Bonarek
      154 (63,37%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Drzenkowice, Krzczonowice, Wola Grójecka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NA RZECZ ROZWOJU GMINY ĆMIELÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Paweł Grzegorz Kolasa
      50 (24,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Łukasz Dominik Hadyna
      75 (36,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ĆMIELÓW OD NOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Michał Adam Szczęsny
      81 (39,32%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Glinka, Jastków, Wólka Wojnowska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NA RZECZ ROZWOJU GMINY ĆMIELÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Krystyna Grażyna Zdonek
      96 (48,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Grażyna Kasprzyk
      34 (17,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY SUSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Jakub Mateusz Duda
      30 (15,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ĆMIELÓW OD NOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Aneta Domagalska
      37 (18,78%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Borownia, Łysowody, Podgrodzie (Smyków), Wojnowice (Małachów-Kolonia)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NA RZECZ ROZWOJU GMINY ĆMIELÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Jacek Leszek Bryła
      75 (42,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY SUSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Zofia Anna Puławska
      51 (28,98%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ĆMIELÓW OD NOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Anna Maria Bukowska
      50 (28,41%)