Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Witnica

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Witnica-ulice: Azaliowa, Cmentarna, Energetyków, Fiołkowa, Konopnickiej, Liliowa, Moniuszki: nr 8 i 10, Różana, Sportowa, Strzelecka, Świętego Jerzego, Tulipanowa, Wielka, Zielna, Żonkilowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Iwona Bogusława Pisarek
      165 (48,53%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marzena Maria Pankiewicz
      82 (24,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Zdzisława Elżbieta Bogucka
      93 (27,35%)

    Okręg 2

    Witnica-ulice: Cegielniana, Gajowa, Jagodowa, Komisji Edukacji Narodowej, Kosynierów Mirosławskich, Lisia, Łowiecka, Myśliwska, Potok, Szkolna, Wilcza, Wiosny Ludów, Zacisze, Żaków

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marta Stańczak
      120 (32,70%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Wioletta Czesława Pawlaczyk
      78 (21,25%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Danuta Barbara Maślanka
      29 (7,90%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII ŁAWNICZAK-KARBOWIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Bartłomiej Siuciak
      48 (13,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Izabela Bera
      92 (25,07%)

    Okręg 3

    Witnica-ulice: Bociania, Droga Polna, Gołębia, Jaskółcza, Jastrzębia, Kościuszki, Krótka, Krucza, Kukułcza, Łabędzia, Orla, Orła Bielika, Osadników, Piaskowa, Ptasia, Repatriantów, Rolna, Słowicza, Sokola, Sowia, Starzyńskiego: od nr 1 do nr 9 oraz nr 11, Strusia, Traugutta, Wysockiego, Zaułek Kowalski, Żurawia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Mariusz Gutowski
      102 (24,40%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mirosław Marcin Wiśniewski
      51 (12,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII ŁAWNICZAK-KARBOWIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marek Kobylański
      197 (47,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Edyta Tyszecka
      68 (16,27%)

    Okręg 4

    Witnica-ulice: Gorzowska, Plac Andrzeja Zabłockiego, Moniuszki: nr 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 13a, Parkowa, Plac Wolności, Kostrzyńska od nr 1 do nr 12B, Sikorskiego: od nr 3 do nr 13 oraz nr 15, Zaułek Kościelny

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Helena Musiał
      28 (8,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Aneta Angelika Rackiewicz
      65 (18,57%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mariusz Paweł Gadomski
      87 (24,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII ŁAWNICZAK-KARBOWIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Filip Wojciechowski
      23 (6,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Dorota Piotrzkiewicz
      67 (19,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA WITNICA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Daniel Jaskólski
      80 (22,86%)

    Okręg 5

    Witnica-ulice: Granitowa, Kolejowa, Maszynowa, Ogrodowa, Osiedle Południowe, Papiernicza, Poprzeczna, Przemysłowa, Słoneczna, Spedycyjna, Stalowa, Towarowa, Transportowa, Usługowa, Zaułek Polny, Żwirowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Piotr Bronisław Zakryszko
      123 (34,65%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marek Wojciech Maślanka
      61 (17,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII ŁAWNICZAK-KARBOWIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marek Stojanowski
      51 (14,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Krzysztof Kazimierz Krawczyński
      120 (33,80%)

    Okręg 6

    Witnica-ulice: Akacjowa, Dębowa, Kasztanowa, Końcowa, Leśna, Osiedle Zachodnie, Kostrzyńska od nr 13 do końca ulicy, Sosnowa, Świerkowa

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Jerzy Giemziak
      17 (4,80%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Julita Arleta Karasińska
      81 (22,88%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Michał Gniewomir Bajak
      75 (21,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII ŁAWNICZAK-KARBOWIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Mariusz Józef Serafin
      94 (26,55%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Tomasz Szuszakiewicz
      87 (24,58%)

    Okręg 7

    Witnica-ulice: Bajkowa, Fabryczna, Sikorskiego: nr 14 oraz od nr 16 do końca ulicy, Starzyńskiego: nr 10 oraz od nr 12 do końca ulicy, Wesoła

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Anna Małgorzata Mistrzak
      34 (11,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Jacek Piwkowski
      95 (31,56%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Ewa Helena Pachut-Głowińska
      41 (13,62%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII ŁAWNICZAK-KARBOWIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Krzysztof Norbert Popławski
      56 (18,60%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marek Jan Krukowski
      75 (24,92%)

    Okręg 8

    Witnica-ulice: Czereśniowa, Czerwonych Maków, Księdza Józefa Bielaka, Pocztowa, Łąkowa, 1 - go Maja, Rybacka, Spokojna, Ścieżka Rybacka, Wędkarska, Wierzbowa, Wiśniowa, Wodna, Wojska Polskiego, Zaułek Wodny

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Krzysztof Antoni Świstel
      86 (23,82%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Józef Kot
      75 (20,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII ŁAWNICZAK-KARBOWIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Artur Stojanowski
      102 (28,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Kornelia Mazurek
      98 (27,15%)

    Okręg 9

    Sołectwo Nowiny Wielkie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Władysław Michał Bilik
      67 (13,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Krzysztof Waldemar Kuchnio
      194 (37,82%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jan Zygmunt Pełech
      33 (6,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII ŁAWNICZAK-KARBOWIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Magdalena Bujak-Błauciak
      105 (20,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Wioleta Maria Pielech
      114 (22,22%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Boguszyniec, Kłopotowo, Oksza, Pyrzany, Świerkocin

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Agnieszka Katarzyna Hołubowska
      50 (17,99%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Elżbieta Maćkała
      64 (23,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Izabela Araszczuk
      164 (58,99%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Białcz, Białczyk

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Przybył
      67 (16,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Katarzyna Hajnrych
      46 (11,22%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Ireneusz Tomasz Simiński
      60 (14,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII ŁAWNICZAK-KARBOWIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Elżbieta Baran
      116 (28,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marian Piątkowski
      121 (29,51%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Mosina, Nowe Dzieduszyce, Sosny, Stare Dzieduszyce w tym Tarnówek

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Zbigniew Swędrowski
      163 (44,41%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Krystyna Piątkowska
      73 (19,89%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII ŁAWNICZAK-KARBOWIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Zofia Teodora Lemieszek
      97 (26,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Monika Genowefa Pawlak
      34 (9,26%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Dąbroszyn, Krześniczka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Aneta Grzegorzewska
      58 (17,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Sławomir Malinowski
      48 (14,55%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Małgorzata Pałczyńska
      139 (42,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Anna Czelin-Bujnicka
      85 (25,76%)

    Okręg 14

    Sołectwo Kamień Wielki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marek Jan Mołdoch
      68 (28,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII ŁAWNICZAK-KARBOWIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Barbara Ewa Laskowska
      64 (26,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Małgorzata Marta Laskowska
      109 (45,23%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Kamień Mały, Mościce, Mościczki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wojciech Krzysztof Pankiewicz
      79 (22,90%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Krystyna Niegłos
      101 (29,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Remigiusz Stotko
      165 (47,83%)