Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Tykocin

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Część miejscowości Tykocin, tj. ulice: Ogrodowa, Poświętna, 11 Listopada, Zacerkiewna, Szkolna, Zagumienna, Tykocin Kolonia Nowe Miasto, Tykocin Kolonia Kaczorowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Marta Alicja Białecka
      51 (15,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRO NASZYCH MIESZKAŃCÓW”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Emil Wesołowski
      238 (73,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY TYKOCIN

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Elżbieta Cimoch
      37 (11,35%)

    Okręg 2

    Część miejscowości Tykocin, tj. ulice: Włodzimierza Puchalskiego, Jana Gasztołda, Zygmunta Glogera, Łukasza Górnickiego, Klasztorna, Jana Kochanowskiego, Krzysztofa Wiesiołowskiego, Choroszczańska, Jordyka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Grażyna Baczewska
      97 (33,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRO NASZYCH MIESZKAŃCÓW”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Renata Kamińska
      166 (56,66%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY TYKOCIN

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Barbara Gębała
      30 (10,24%)

    Okręg 3

    Część miejscowości Tykocin, tj. ulice: Bernardyńska, Stary Rynek, Złota, Sokołowska, Holendry, Kozia, Kombatantów, Piekarska, Nadkanalna, 27 Maja

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Radosław Kopczewski
      66 (30,70%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRO NASZYCH MIESZKAŃCÓW”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jarosław Malinowski
      149 (69,30%)

    Okręg 4

    Część miejscowości Tykocin, tj. ulice: Plac Czarnieckiego, Browarna, Zatylna, Józefa Piłsudskiego, Kaczorowska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Stefan Wysocki
      98 (44,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRO NASZYCH MIESZKAŃCÓW”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Arkadiusz Kwiatkowski
      124 (55,86%)

    Okręg 5

    Broniszewo, Stelmachowo, kol. Stelmachowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jerzy Augustynowicz
      51 (35,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRO NASZYCH MIESZKAŃCÓW”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Kamil Kurowski
      79 (54,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY TYKOCIN

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Magdalena Komarowska
      15 (10,34%)

    Okręg 6

    Kapice Stare, Kapice Lipniki, Jeżewo Stare, Jeżewo Nowe

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Agnieszka Nieciecka
      109 (47,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRO NASZYCH MIESZKAŃCÓW”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Karol Gogolewski
      63 (27,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY TYKOCIN

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Elżbieta Szafrankowska-Kurzyna
      39 (16,96%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Aleksander Czyżewski
      19 (8,26%)

    Okręg 7

    Saniki, Sawino

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Józef Kowalewski
      29 (11,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRO NASZYCH MIESZKAŃCÓW”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marek Bystrowski
      81 (30,92%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY TYKOCIN

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Małgorzata Sadowska
      37 (14,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Stanisław Rogalewski
      115 (43,89%)

    Okręg 8

    Kiślaki, Krosno, Łazy Duże, Łazy Małe, Słomianka, Szafranki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Wiesław Rutkowski
      42 (30,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRO NASZYCH MIESZKAŃCÓW”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Krzysztof Korziński
      95 (67,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY TYKOCIN

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Bogna Ewelina Kitlas
      3 (2,14%)

    Okręg 9

    Tatary, Piaski, Łaziuki, Żuki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Roman Klimaszewski
      122 (80,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY TYKOCIN

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Robert Bogdanowicz
      29 (19,21%)

    Okręg 10

    Hermany, Łopuchowo, Nieciece, Kiermusy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Mikołaj Sokólski
      181 (80,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Tadeusz Tyborowski
      45 (19,91%)

    Okręg 11

    Bagienki, Dobki, Lipniki, Popowlany

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Antoni Janusz Sowiński
      71 (50,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRO NASZYCH MIESZKAŃCÓW”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Anna Barbara Kossakowska
      71 (50,00%)

    Okręg 12

    Siekierki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Wioleta Wiśniewska
      78 (44,83%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY TYKOCIN

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Piotr Potocki
      96 (55,17%)

    Okręg 13

    Leśniki, Rzędziany

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Tomasz Rzędzian
      47 (23,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRO NASZYCH MIESZKAŃCÓW”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Małgorzata Nartowicz
      80 (40,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY TYKOCIN

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Sławomir Kulikowski
      26 (13,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Ireneusz Żendzian
      44 (22,34%)

    Okręg 14

    Pajewo, Radule

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Alicjan Kazimierz Maleszko
      38 (24,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRO NASZYCH MIESZKAŃCÓW”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Dariusz Grudziński
      117 (75,48%)

    Okręg 15

    Sierki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Dorota Sadowska
      45 (29,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRO NASZYCH MIESZKAŃCÓW”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Mariola Malinowska
      86 (56,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY TYKOCIN

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marcin Gołębiewski
      21 (13,82%)