Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dąbrowice Stare, Trzęśniew Mały
Pokaż więcej
Janina Lipska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO
78
(31,33%)
Urszula Dembowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
88
(35,34%)
Czesława Rogowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW
45
(18,07%)
Grażyna Rybarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYBARCZYK GRAŻYNA
38
(15,26%)
Okręg 2
Gąsiorów, Trzęśniew
Pokaż więcej
Zygmunt Matuszak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(37,71%)
Jacek Henryk Ziętek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO
133
(56,36%)
Grzegorz Furmański
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
14
(5,93%)
Okręg 3
Błażej Wiesław Oźminkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(45,74%)
Tomasz Biernat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO
83
(44,15%)
Kazimierz Maciejak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
19
(10,11%)
Okręg 4
Białków Kościelny, Białków Górny
Pokaż więcej
Mirosław Bartosik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO
114
(68,26%)
Sławomir Andrzej Żurawik
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
16
(9,58%)
Dorota Kostrzewa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(22,16%)
Okręg 5
Dąbrowice Częściowe, Leszcze
Pokaż więcej
Katarzyna Jankowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO
90
(50,85%)
Ireneusz Andrzej Manowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
14
(7,91%)
Marcin Witkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW
73
(41,24%)
Okręg 6
Kościelec-ul. Długa, Kasztanowa, Kolska, Konińska, Kościelna, Osiedlowa, Parkowa, Turecka, Owocowa
Pokaż więcej
Zofia Kokocińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO
135
(59,47%)
Lidia Wioletta Pawłowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
92
(40,53%)
Okręg 7
Kościelec-ul. Mariana Baranieckiego, Kręta, Krótka, Ks. St. Kuranta, Kwiatowa, Leśna, M. Kasińskiej, Miodowa, Ogrodowa, Polna, Południowa, Różana, Słoneczna, Szkolna, Tarnowiecka, Unii Europejskiej, Wrzosowa, Żwirowa
Pokaż więcej
Ewa Sobczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO
124
(50,20%)
Marek Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOJCIECHOWSKIEGO
85
(34,41%)
Halina Bartosik
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
38
(15,38%)
Okręg 8
Straszków, Mariampol
Pokaż więcej
Tomasz Błażej Krupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO
125
(45,13%)
Marianna Czesława Cieślak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW
152
(54,87%)
Okręg 9
Gozdów od numeru 1 do numeru 115
Pokaż więcej
Barbara Stanisława Zadawaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO
148
(75,90%)
Wioleta Kołucka-Brzozowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(24,10%)
Okręg 10
Gozdów-ulice: Księcia Józefa, Dębowa, Kasztanowa, Modrzewiowa, Bukowa, Klonowa, Lipowa, Olchowa, Kalinowa, Leszczynowa, Akacjowa, Kazimierza Wielkiego, Jaśminowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Olchowa, Wierzbowa, Brzozowa, Cisowa, Jodłowa, Świerkowa, Jaworowa, Sosnowa, Czeremchowa
Pokaż więcej
Jarosław Majka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO
99
(75,00%)
Maciej Waldemar Zieliński
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
33
(25,00%)
Okręg 11
Daniszew, Łęka
Pokaż więcej
Piotr Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO
46
(21,70%)
Tomasz Piotr Rozmarynowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
78
(36,79%)
Olga Laskowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW
54
(25,47%)
Daniela Frontczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELI FRONTCZAK
34
(16,04%)
Okręg 12
Dobrów od numeru 1 do numeru 122
Pokaż więcej
Stanisław Kazimierz Klukaczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 13
Dobrów od numeru 125 do ostatniego numeru, Police Mostowe
Pokaż więcej
Halina Ewa Kokorzycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO
69
(38,33%)
Janusz Przemysław Wiśniewski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
17
(9,44%)
Iwona Małgorzata Frank
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW
94
(52,22%)
Okręg 14
Ruszków Drugi, Police Średnie
Pokaż więcej
Tomasz Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO
78
(30,00%)
Tadeusz Krygier
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW
53
(20,38%)
Krystyna Weronika Dzikowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DZIKOWSKIEJ
129
(49,62%)
Okręg 15
Ruszków Pierwszy
Pokaż więcej
Józef Pacholski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO
147
(57,65%)
Dariusz Frątczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW
108
(42,35%)