Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Garbatka-Letnisko

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwa: Anielin, Brzustów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Magdalena Gniwek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY FRYSZKIEWICZ „PRZYJAZNA GMINA”

    32 (34,41%)

    Dorota Michałowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    61 (65,59%)

    Okręg 2

    Sołectwo: Bąkowiec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Piotr Stachurski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY FRYSZKIEWICZ „PRZYJAZNA GMINA”

    64 (36,16%)

    Hanna Skocz-Michalska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    84 (47,46%)

    Marcin Kołdej

    KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA

    29 (16,38%)

    Okręg 3

    Sołectwo: Bogucin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Cecylia Guza

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY FRYSZKIEWICZ „PRZYJAZNA GMINA”

    72 (46,75%)

    Michał Świątek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    82 (53,25%)

    Okręg 4

    Sołectwa: Garbatka Długa, Garbatka Nowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Czesław Pacuła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY FRYSZKIEWICZ „PRZYJAZNA GMINA”

    97 (55,75%)

    Henryk Basaj

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    77 (44,25%)

    Okręg 5

    Sołectwa: Garbatka-Zbyczyn, Garbatka-Dziewiątka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Barbara Otarkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY FRYSZKIEWICZ „PRZYJAZNA GMINA”

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Sołectwo: Molendy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Kwaśnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY FRYSZKIEWICZ „PRZYJAZNA GMINA”

    81 (60,90%)

    Renata Pachocka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    52 (39,10%)

    Okręg 7

    Sołectwo: Ponikwa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Czesław Sekuła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY FRYSZKIEWICZ „PRZYJAZNA GMINA”

    78 (41,49%)

    Ewa Elżbieta Dębowczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    110 (58,51%)

    Okręg 8

    Sołectwo: Garbatka-Letnisko ulice: Chłodna, Leśna, Henryka Dąbrowskiego, Dębowa, Krótka, Zdrowotna, dr Jana Jaworskiego, Fabryczna od nr 5 do końca, Partyzantów, Drzewiarzy, Plażowa, Grabowa, Juliusza Słowackiego, Zofii Nałkowskiej, mjr Romana Bielawskiego, Spacerowa, Ignacego Krasickiego, Zofii Sztobryn, Kolejowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Włodzimierz Mazur

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY FRYSZKIEWICZ „PRZYJAZNA GMINA”

    152 (71,36%)

    Witold Bronisław Dróżdż

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    61 (28,64%)

    Okręg 9

    Sołectwo: Garbatka-Letnisko ulice: Zwoleńska, Pionkowska, Graniczna, Północna, Sołdacka, Polna, Kozienicka, Młynarska, Wąska, Zielona, Poprzeczna, Żywiczna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystyna Basaj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY FRYSZKIEWICZ „PRZYJAZNA GMINA”

    90 (56,96%)

    Sławomir Ignacy Mazur

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    68 (43,04%)

    Okręg 10

    Sołectwo: Garbatka-Letnisko ulice: Wspólna, Adama Mickiewicza, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Paderewskiego, Miła, Niecała, ks. Józefa Kuropieski, Błotna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Bożena Ziarkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY FRYSZKIEWICZ „PRZYJAZNA GMINA”

    109 (61,93%)

    Waldemar Eugeniusz Witek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    27 (15,34%)

    Grażyna Lucyna Grygiel

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    40 (22,73%)

    Okręg 11

    Sołectwo: Garbatka-Letnisko ulice: Jana Kochanowskiego strona parzysta od nr 2 do nr 88A, ul. Jana Kochanowskiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 91, Spółdzielcza, Czarnoleska, Martyrologii, Skrzyńskich

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Irena Piechocińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY FRYSZKIEWICZ „PRZYJAZNA GMINA”

    139 (69,85%)

    Jacek Stanisław Sałek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    60 (30,15%)

    Okręg 12

    Sołectwo: Garbatka-Letnisko ulice: Jana Kochanowskiego strona parzysta od nr 90 do nr 194, Jana Kochanowskiego strona nieparzysta od nr 93 do nr 137, Hanki Lewandowicz od nr 1 do nr 6, Podlas, Janusza Korczaka, 15 Stycznia, Zbigniewa Herberta, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Wodna, Wiklinowa, Cisowa, Modrzewiowa, Świerkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Cieloch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY FRYSZKIEWICZ „PRZYJAZNA GMINA”

    110 (47,83%)

    Ryszard Mazur

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    120 (52,17%)

    Okręg 13

    Sołectwo: Garbatka-Letnisko ulice: Jana Kochanowskiego strona parzysta od nr 196 do nr 288, Jana Kochanowskiego strona nieparzysta od nr 139 do nr 169, Gołębia, Przemysłowa, Hanki Lewandowicz od nr 7 do nr 30, Fabryczna od nr 1 do nr 4, Klonowa, Tadeusza Kościuszki, Adama Tyszki, Stanisława Staszica, Jana Kilińskiego

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Napiórkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY FRYSZKIEWICZ „PRZYJAZNA GMINA”

    71 (33,97%)

    Stanisław Siembor

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    46 (22,01%)

    Marianna Piechota

    KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”

    92 (44,02%)

    Okręg 14

    Sołectwo: Garbatka-Letnisko ulice: ppłk Wł. Molendy "Graba", Jana Kochanowskiego strona parzysta od nr 290 do nr 360, Jana Kochanowskiego strona nieparzysta od nr 171 do nr 211, Hanki Lewandowicz od nr 31 do nr 35, Mikołaja Reja, Żwirki i Wigury, Słoneczna, Ogrodowa, Spokojna, Cicha

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Szczechula

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY FRYSZKIEWICZ „PRZYJAZNA GMINA”

    63 (39,38%)

    Bartłomiej Kamiński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    97 (60,63%)

    Okręg 15

    Sołectwo: Garbatka-Letnisko ulice: Jana Kochanowskiego strona parzysta od nr 362 do końca, Jana Kochanowskiego strona nieparzysta od nr 213 do końca, Hanki Lewandowicz od nr 36 do końca, Parkowa, Dolna, Wiejska, Stanisława Moniuszki, 3 Maja, Sosnowa, Daleka, Brzozowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jadwiga Kutyła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY FRYSZKIEWICZ „PRZYJAZNA GMINA”

    75 (52,45%)

    Wioleta Tosnowiec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    68 (47,55%)