Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wielkie Oczy

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo: Kobylnica Wołoska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Radosław Gajdasz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    46 (29,87%)

    Piotr Józef Jacyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY WIELKIE OCZY

    108 (70,13%)

    Okręg 2

    Sołectwo: Łukawiec Nr 1 - 50

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Ewa Michalik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY WIELKIE OCZY

    57 (44,19%)

    Krzysztof Andrzej Gujda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WIELKIE OCZY

    72 (55,81%)

    Okręg 3

    Sołectwo: Łukawiec Nr 51 - 117

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Skoczyński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    56 (36,13%)

    Antoni Mach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY WIELKIE OCZY

    65 (41,94%)

    Katarzyna Bronisława Sycz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WIELKIE OCZY

    34 (21,94%)

    Okręg 4

    Sołectwo: Łukawiec Nr 119 - 179, 181 - 185A nieparzyste

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bronisław Szcześniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY WIELKIE OCZY

    49 (35,51%)

    Zenon Grzegorz Kociołek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WIELKIE OCZY

    89 (64,49%)

    Okręg 5

    Sołectwo: Łukawiec Nr 180 - 184 parzyste, 187 - 223, 239 - 269

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Katarzyna Preweda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY WIELKIE OCZY

    94 (60,65%)

    Józef Frankowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WIELKIE OCZY

    61 (39,35%)

    Okręg 6

    Sołectwo: Łukawiec Nr 224 - 238, od 270 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogusława Lichacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY WIELKIE OCZY

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Sołectwo: Majdan Lipowiecki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Pietrucha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY WIELKIE OCZY

    34 (52,31%)

    Barbara Irena Dobrowolska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WIELKIE OCZY

    31 (47,69%)

    Okręg 8

    Sołectwo: Skolin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Honorata Sabina Antoniów

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    7 (4,76%)

    Stanisław Mątkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY WIELKIE OCZY

    77 (52,38%)

    Marcin Franciszek Czołacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WIELKIE OCZY

    63 (42,86%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Wólka Żmijowska, Żmijowiska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Jan Machczyński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    28 (26,42%)

    Zbigniew Lechociński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY WIELKIE OCZY

    31 (29,25%)

    Waldemar Sęga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WIELKIE OCZY

    47 (44,34%)

    Okręg 10

    Sołectwo: Wielkie Oczy ulice: Kazimierza, Krakowiecka, Krzywa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Robert Drapak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    39 (41,05%)

    Józef Mieczysław Litwiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY WIELKIE OCZY

    56 (58,95%)

    Okręg 11

    Sołectwo: Wielkie Oczy ulice: Cerkiewna, Modrzewskiego, Krótka, Rynek, Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Kuterbach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY WIELKIE OCZY

    66 (51,16%)

    Magdalena Owerko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WIELKIE OCZY

    63 (48,84%)

    Okręg 12

    Sołectwo: Wielkie Oczy ulica: Łukawiecka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Dec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY WIELKIE OCZY

    70 (55,56%)

    Maciej Głuszyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WIELKIE OCZY

    56 (44,44%)

    Okręg 13

    Sołectwo: Wielkie Oczy ulice: Leśna, Mielniki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Franciszek Furman

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY WIELKIE OCZY

    36 (37,50%)

    Albert Hawrylak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WIELKIE OCZY

    60 (62,50%)

    Okręg 14

    Sołectwo: Bihale

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Tadeusz Sopel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY WIELKIE OCZY

    78 (54,93%)

    Paulina Beata Barandowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WIELKIE OCZY

    64 (45,07%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Kobylnica Ruska, Potok Jaworowski

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Borchowiec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    45 (41,28%)

    Franciszek Bajan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY WIELKIE OCZY

    64 (58,72%)