Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Zator

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Zator Osiedle Centrum, ulice: 26 - go Stycznia, Cicha, Krakowska do skrzyżowania z ul. Zamkową, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Kongresowa, Adama Mickiewicza, Młyńska, Ogrodowa, Plac Tadeusza Kościuszki, Plac Jana Matejki, Piastowska, Rynek, Różana, Spadzista, Stroma, Szkolna, Wadowicka do skrzyżowania z ulicą Jana Pawła II, Jacka Kuronia, św. Rocha, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, Zamkowa, Dolina Karpia, Blich

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Magdalena Barbara Rybak
      98 (35,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZATOR

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Wiesław Susek
      122 (43,88%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZATOR - WSPÓLNE DOBRO”

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Anna Maria Konik
      58 (20,86%)

    Okręg 2

    Zator Osiedle Bugaj, ulice: Bugajska do skrzyżowania z ul. Jana Pawła II, Brzozowa, Górnicza, Graniczna (numery nieparzyste), Mikołaja Kopernika od ul. Bugajskiej do skrzyżowania z ul. Władysława Grabskiego, Kwiatowa, Diamentowa, Stawowa, Stanisława Wyspiańskiego, Aleja Fryderyka Chopina, Władysława Reymonta, Aleja 3 Maja, Romana Rybarskiego, Marii Skłodowskiej–Curie, Władysława Grabskiego, Centralna (numery nieparzyste od 1 do 27 oraz od 143 do 171), Malinowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZATOR

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Agnieszka Kuzia
      0 (0,00%)

    Okręg 3

    Zator Osiedle Królewiec, ulice: Bugajska od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II, Jana Pawła II, Jagiellońska, Królewska, Księcia Janusza, Księcia Kazimierza, Księcia Wacława, Księcia Władysława, Księstwa Zatorskiego, Mieszka Cieszyńskiego, Parkowa, Pawła z Zatora, Potockich, Jerzego Remera, Gen. Władysława Sikorskiego, Słoneczna, Wadowicka – od skrzyżowania z ulicą Jana Pawła II do granicy sołectwa Rudze, Żwirki i Wigury, Generała Józefa Hallera, Armii Krajowej, Andrychowska (numery parzyste), Centralna nr 173

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Wiesław Jacek Adamus
      49 (12,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZATOR

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Bogdan Bieniek
      182 (44,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZATOR - WSPÓLNE DOBRO”

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Piotr Arkadiusz Owczarek
      176 (43,24%)

    Okręg 4

    Zator Osiedle Morysina, ulice: Aleja Kasztanowa, Grunwaldzka, Henryka Sienkiewicza, Marii Konopnickiej, Krakowska-od skrzyżowania z ul. Zamkową, Nadrzeczna, Elizy Orzeszkowej, Wiejska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Adam Żabiński
      98 (49,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZATOR

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Andrzej Kozioł
      102 (51,00%)

    Okręg 5

    Zator Osiedle Podlipki I, ulice: Aleja 1 - go Maja, Chrzanowska, Mikołaja Kopernika – od Al. 1 Maja do drugiego skrzyżowania z ul. Stanisława Staszica, Kolejowa (bez bloków), Nowa, Oświęcimska, Leszka Palimąki, Polna, Juliusza Słowackiego, Wąska (numery nieparzyste), Wojska Polskiego (bez bloków), Porozumień Sierpniowych, Wszystkich Świętych, Stanisława Staszica

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZATOR

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Piotr Włodzimierz Wyrobiec
      0 (0,00%)

    Okręg 6

    Zator Osiedle Podlipki II; Bloki przy ul. Wojska Polskiego nr: 1A i 1B, 7A – 7C, 9A i 9B, 11A – 11 E oraz blok przy ul. Kolejowej nr 34

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZATOR

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Barbara Gołda
      0 (0,00%)

    Okręg 7

    Sołectwo Graboszyce

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZATOR

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Stanisław Orlicki
      0 (0,00%)

    Okręg 8

    Sołectwo Grodzisko

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZATOR

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Małgorzata Ludwika Kajfasz
      49 (21,68%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZATOR - WSPÓLNE DOBRO”

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Grzegorz Józef Urbanek
      12 (5,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTA BARTEL-TOBOŁA „ZATOR DLA MIESZKAŃCÓW”

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Marta Karolina Bartel-Toboła
      42 (18,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY ZATOR

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Krystian Szczygieł
      123 (54,42%)

    Okręg 9

    Sołectwa Laskowa i Trzebieńczyce

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA ANDRUSIKIEWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Wacław Andrusikiewicz
      130 (41,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZATOR

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Damian Wojciech Spisak
      102 (32,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LASKOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Michał Maciej Gawełko
      84 (26,58%)

    Okręg 10

    Sołectwo Łowiczki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Piotr Paweł Gurdek
      58 (28,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZATOR

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Bernadeta Janina Romanowska
      111 (54,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZATOR - WSPÓLNE DOBRO”

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Yuga Hugues Buassa
      35 (17,16%)

    Okręg 11

    Sołectwo Palczowice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Tadeusz Marek Świergosz
      128 (58,45%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZATOR

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Barbara Grażyna Zborowska
      39 (17,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY ZATOR

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Dariusz Gołda
      52 (23,74%)

    Okręg 12

    Sołectwo Podolsze I, ulice: Dobra, Ekologiczna, Gimnazjalna, Jagodowa, Jasna, Jesionowa, Jutrzenki, Kręta, Łąkowa, Miodowa, Prosta, Rybacka, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Starowiejska parzyste od nr 74 i nieparzyste od nr 55, Starowiślna, Strażacka, Św. Jana, Tęczowa, Wschodnia, Zatorska parzyste od nr 24 i nieparzyste od nr 43, Zielona, Zaskawie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Szymon Marcin Matyja
      0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwo Podolsze II, ulice: Długa, Mostowa, Nad Skawą, Sosnowa, Starowiejska parzyste od nr 2 do 72 i nieparzyste od 1 do 53, Wąska (nr parzyste), Widok, Zakątek, Zatorska parzyste nr 2 - 22 i nieparzyste nr 1 - 41, Złotych Kłosów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Tadeusz Marian Szczyżyca
      80 (24,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZATOR

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Franciszka Jarosz
      78 (24,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZATOR - WSPÓLNE DOBRO”

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Maciej Andrzej Masialski
      165 (51,08%)

    Okręg 14

    Sołectwo Rudze

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZATOR

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Urszula Izabela Dąbrowska
      0 (0,00%)

    Okręg 15

    Sołectwo Smolice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZATOR

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Bogusława Grażyna Mularczyk
      145 (49,49%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZATOR - WSPÓLNE DOBRO”

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Tomasz Jarosław Mruczek
      148 (50,51%)