Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
MIASTO ŚREM, ULICE: 750 - lecia; 1 Maja; Aleja Katyńska, Dezyderego Chłapowskiego; Grunwaldzka; Jeziorna; Leopolda Okulickiego; Stanisława Staszica; Stefana Grota Roweckiego; Tadeusza Bora Komorowskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA LEWANDOWSKIEGO
-
3
Dominika Joanna Fornalik
105
(2,27%)
-
1
Adam Jan Lewandowski
1 061
(22,95%)
-
2
Zdzisław Stanisław Żeleźny
411
(8,89%)
-
7
Lilianna Maria Wąsik
110
(2,38%)
-
4
Marcin Kowalczyk
68
(1,47%)
-
5
Krzysztof Lewandowski
175
(3,78%)
-
6
Justyna Anna Gaweł
85
(1,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CHWAŁCZYŃSKIEGO NIEZALEŻNI
-
1
Karol Mateusz Konwerski
109
(2,36%)
-
4
Arkadiusz Zdzisław Kotliński
5
(0,11%)
-
6
Dominik Jan Eliasz
12
(0,26%)
-
5
Marta Gościniak
15
(0,32%)
-
7
Julita Anna Sawicka
11
(0,24%)
-
2
Paweł Wawrzyniak
33
(0,71%)
-
3
Agnieszka Ludwiszewska
27
(0,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Małgorzata Barbara Tyczyńska
15
(0,32%)
-
2
Artur Piotr Marciniak
29
(0,63%)
-
4
Stanisław Sierakowski
6
(0,13%)
-
3
Kamil Tadeusz Wiącek
19
(0,41%)
-
1
Małgorzata Łucka
127
(2,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MULKOWSKIEGO
-
2
Rafał Antoni Hejne
219
(4,74%)
-
5
Alicja Herter
8
(0,17%)
-
1
Piotr Mulkowski
413
(8,93%)
-
3
Eleonora Romualda Kamińska
85
(1,84%)
-
4
Karol Ludwik Doliński
35
(0,76%)
-
7
Rafał Tyrakowski
40
(0,87%)
-
6
Natalia Maria Stachowiak
29
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE DLA ŚREMIAN
-
2
Eugeniusz Ludwik Siczyński
39
(0,84%)
-
3
Szymon Marian Łuczak
38
(0,82%)
-
6
Helena Janina Kwiecińska
10
(0,22%)
-
4
Monika Trembińska
15
(0,32%)
-
5
Sylwia Anna Śliczna
28
(0,61%)
-
1
Mariusz Szydłowski
197
(4,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Ryszard Kazimierz Górny
100
(2,16%)
-
7
Monika Katarzyna Kostrzewska
25
(0,54%)
-
4
Jędrzej Guzewski
25
(0,54%)
-
1
Robert Józef Piątek
747
(16,15%)
-
2
Jerzy Cieślewicz
88
(1,90%)
-
5
Dorota Anna Wojna
40
(0,87%)
-
6
Izabela Maria Lisiecka
20
(0,43%)
Okręg 2
MIASTO ŚREM, ULICE: Aleja Solidarności; Andersena; Artura Grottgera; Brzechwy; Cmentarna; Chałubińskiego; Fabryczna; Floriana Marciniaka; Fryderyka Chopina; Gen. Wł. Sikorskiego; Gierymskiego; Heweliusza; Ignacego Paderewskiego; Jacka Malczewskiego; Jana Matejki; Jastrzębia; Józefa Chełmońskiego; Karola Szymanowskiego; Kolberga; Kolejowa; Konstytucji 3 Maja; Kopernika; Korczaka; Kręta; Leona Wyczółkowskiego; Makuszyńskiego; Michałowskiego; Nadbrzeżna; Nadwarciańska; Nenckiego; Nowowiejskiego; Puchalskiego; Romera; Skłodowskiej-Curie; Stanisława Moniuszki; Stanisława Witkiewicza; Stanisława Wyspiańskiego; Strusia; Strzeleckiego; Śniadeckiego; Święcickiego; Tadeusza Kantora; Tadeusza Makowskiego; Tatarkiewicza; Tuwima; Włodzimierza Tetmajera; Wojciecha Kossaka; Zachodnia; Zaułek Jana Cybisa; Zaułek Olgi Boznańskiej; Żurawia; Żwirowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA LEWANDOWSKIEGO
-
6
Magdalena Zdzisława Płociennik
91
(2,32%)
-
1
Bartosz Żeleźny
805
(20,49%)
-
3
Jacek Kubski
47
(1,20%)
-
4
Żaneta Koch
118
(3,00%)
-
2
Katarzyna Sarnowska
250
(6,36%)
-
5
Mateusz Wojtas
95
(2,42%)
-
7
Mariusz Jacek Kociemba
113
(2,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CHWAŁCZYŃSKIEGO NIEZALEŻNI
-
5
Katarzyna Agnieszka Staśkiewicz
34
(0,87%)
-
1
Łukasz Arkadiusz Piasecki
109
(2,77%)
-
2
Paweł Zbigniew Gruda
18
(0,46%)
-
4
Michał Krzysztof Tiszer
47
(1,20%)
-
3
Joanna Piasecka
15
(0,38%)
-
6
Justyna Koniarz
9
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Piotr Mikołaj Hoffmann
118
(3,00%)
-
3
Jolanta Matuszewska
18
(0,46%)
-
2
Maciej Fujak
68
(1,73%)
-
4
Jędrzej Strugała
20
(0,51%)
-
5
Anna Biniaszak
12
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MULKOWSKIEGO
-
4
Filip Nowakowski
65
(1,65%)
-
2
Cezary Strzelec
443
(11,28%)
-
1
Piotr Karliński
317
(8,07%)
-
5
Lidia Marzena Wyrzykiewicz
13
(0,33%)
-
3
Elwira Maria Brylewska
36
(0,92%)
-
7
Marek Arkadiusz Pioch
34
(0,87%)
-
6
Ilona Maria Chmiel
95
(2,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE DLA ŚREMIAN
-
4
Piotr Szalony
68
(1,73%)
-
2
Szymon Ryszard Mądry
53
(1,35%)
-
6
Olga Marta Łysiak-Litke
14
(0,36%)
-
5
Halina Pikulik
7
(0,18%)
-
7
Waldemar Krzysztof Walkowiak
48
(1,22%)
-
1
Łukasz Musielak
96
(2,44%)
-
3
Anita Barbara Kowalak
17
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Tomasz Tadeusz Wojna
295
(7,51%)
-
2
Karolina Ankudowicz
150
(3,82%)
-
3
Katarzyna Latanowicz
49
(1,25%)
-
6
Marian Franciszek Wawrzyniak
33
(0,84%)
-
5
Adam Giełda
42
(1,07%)
-
7
Katarzyna Zwierzyńska
44
(1,12%)
-
4
Marcin Mirek
23
(0,59%)
Okręg 3
MIASTO ŚREM, ULICE: Adama Mickiewicza; Akacjowa; Aleksandra Głowackiego; Andrzeja Frycza Modrzewskiego; Cypriana Kamila Norwida; Długa; dr. Seweryna Matuszewskiego; Elizy Orzeszkowej; Farna; Floriana Dąbrowskiego; Franciszkańska; Glinki; Gołębia; Gostyńska; Hugo Kołłątaja; Jana Kilińskiego; Jana Kochanowskiego; Jana Ostroroga; Jasna; Józefa Bema; Józefa Dutkiewicza; Józefa Piłsudskiego; Józefa Wybickiego; Końcowa; Kosynierów; Krótka; Ks. Abp. Antoniego Baraniaka; Ks. Antoniego Rzadkiego; Ks. Jana Kajetańczyka; Ks. Jerzego Popiełuszki; Ks. Piotra Wawrzyniaka; Letnia; Ludwika Zamenhofa; Łazienkowa; Łąkowa; Mała Łazienkowa; Mała Rzeźnicka; Marii Konopnickiej; Mariana Zielińskiego; Mikołaja Reja; Młyńska; Narzędziowa; Nowa Strzelnica; Ogrodowa; Parkowa; Piaskowa; Plac 20 Października; Plac Straży Pożarnej, Podgórna; Podwale; Polna; Poprzeczna; Powstańców Wielkopolskich; Poznańska; Promenada; Prosta; Prymasa Stefana Wyszyńskiego; Przemysłowa; Racławicka; Rolna; Rzeczna; Rzemieślnicza; Słoneczna; Stanisława Wojciechowskiego; Stary Rynek; Szewska; Szeroka; Szkolna; Środkowa; Tadeusza Kościuszki; Tylna; Targowa; Tytusa Działyńskiego; Wacława Adamskiego; Warsztatowa; Wąska; Wiejska; Wielka Rzeźnicka; Wiosenna; Wiosny Ludów; Władysława Reymonta; Włókniarzy; Wojska Polskiego; Wschodnia; Zielona; Zofii Nałkowskiej
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA LEWANDOWSKIEGO
-
2
Arkadiusz Marek Jankowiak
177
(4,91%)
-
6
Aleksandra Grażyna Ratajczak
117
(3,25%)
-
4
Piotr Mieczysław Rojek
355
(9,85%)
-
1
Andrzej Mieloszyński
369
(10,24%)
-
7
Jan Mieloszyński
72
(2,00%)
-
5
Katarzyna Maria Łeńska-Szewczak
69
(1,92%)
-
3
Wisława Katarzyna Frydryszak
66
(1,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CHWAŁCZYŃSKIEGO NIEZALEŻNI
-
2
Justyna Anna Pietrzak
21
(0,58%)
-
5
Ziemowit Jan Witkowski
16
(0,44%)
-
1
Jerzy Adam Witkowski
151
(4,19%)
-
3
Adrianna Łucja Rydzewska
14
(0,39%)
-
4
Iwona Magdalena Turajska
18
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Wiktor Maria Łucka
95
(2,64%)
-
2
Mikołaj Marcin Majsner
80
(2,22%)
-
5
Katarzyna Zofia Roszczka-Pomin
4
(0,11%)
-
3
Małgorzata Jadwiga Tomyślak
14
(0,39%)
-
4
Bartosz Wojciech Kończewski
23
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MULKOWSKIEGO
-
3
Aleksandra Kinga Bielejewska
97
(2,69%)
-
1
Tomasz Józef Jakuszek
236
(6,55%)
-
2
Antoni Stanisław Michalak
168
(4,66%)
-
6
Oskar Artur Cejman
32
(0,89%)
-
7
Kinga Matecka
44
(1,22%)
-
5
Robert Mirosław Klimaszewski
30
(0,83%)
-
4
Patrycja Anna Kozak
27
(0,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE DLA ŚREMIAN
-
1
Paulina Maria Wojtkowska
77
(2,14%)
-
2
Daria Dorota Olejniczak
35
(0,97%)
-
7
Maciej Ciesielski
23
(0,64%)
-
4
Paulina Jackowiak-Szafrańska
23
(0,64%)
-
6
Krzysztofa Agnieszka Laska
28
(0,78%)
-
3
Janusz Jan Skrzypniak
21
(0,58%)
-
5
Tomasz Dawid Wróblewski
52
(1,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Mirosława Elżbieta Zgrabczyńska-Kryspin
36
(1,00%)
-
3
Artur Konon
199
(5,52%)
-
6
Agnieszka Noskiewicz
36
(1,00%)
-
2
Dominik Sworowski
99
(2,75%)
-
1
Rafał Adam Wachowiak
257
(7,13%)
-
4
Bogusław Szydłowski
86
(2,39%)
-
7
Dorota Zofia Langwińska
132
(3,66%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Marcin Stołowski
106
(2,94%)
-
2
Henryka Elżbieta Mośkowiak
51
(1,42%)
-
3
Szymon Paweł Szubert
26
(0,72%)
-
5
Karolina Remus
12
(0,33%)
-
4
Magdalena Raszewska
9
(0,25%)
Okręg 4
WSIE: Binkowo; Błociszewo; Bodzyniewo; Borgowo; Bystrzek; Dalewo; Dąbrowa; Dobczyn; Gaj; Góra; Grodzewo; Grzymysław; Jeleńczewo; Kadzewo; Kaleje; Kawcze; Krzyżanowo; Luciny; Łęg; Marianowo; Marszewo; Mateuszewo; Mechlin; Mórka; Niesłabin; Nochowo; Nochówko; Olsza; Orkowo; Ostrowo; Pełczyn; Psarskie; Pucołowo; Pysząca; Sosnowiec; Szymanowo; Tesiny; Wirginowo; Wyrzeka; Zbrudzewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA LEWANDOWSKIEGO
-
7
Michał Jankowski
149
(3,12%)
-
8
Grażyna Józefa Sutor
27
(0,57%)
-
6
Małgorzata Barbara Matuszewska
151
(3,16%)
-
4
Zygmunt Ciołek
107
(2,24%)
-
3
Adam Franciszek Sędłak
88
(1,84%)
-
5
Jacek Michalski
96
(2,01%)
-
2
Barbara Maria Ratajczak
217
(4,55%)
-
1
Edward Mateusz Szczepański
341
(7,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CHWAŁCZYŃSKIEGO NIEZALEŻNI
-
2
Maia Miętkiewicz
24
(0,50%)
-
5
Gracjan Hamulski
2
(0,04%)
-
6
Robert Piotr Samelski
13
(0,27%)
-
7
Katarzyna Wiktoria Celka
31
(0,65%)
-
1
Marcin Andrzej Chwałczyński
269
(5,64%)
-
3
Aleksander Kaźmierski
15
(0,31%)
-
4
Monika Anna Kościelniak
15
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Wojciech Mirosław Piasecki
111
(2,33%)
-
4
Hanna Elżbieta Kaczmarek
35
(0,73%)
-
5
Jarosław Piotr Hapak
15
(0,31%)
-
2
Błażej Szymon Patrzałek
19
(0,40%)
-
3
Ewa Kołacka
99
(2,07%)
-
6
Małgorzata Maria Majsner
51
(1,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MULKOWSKIEGO
-
8
Ewelina Jankowiak
47
(0,98%)
-
6
Bartosz Skrzypczak
77
(1,61%)
-
2
Andrzej Włodarczak
68
(1,42%)
-
7
Dorota Magdalena Stępa
20
(0,42%)
-
4
Tomasz Jan Gendera
84
(1,76%)
-
1
Marek Grzegorz Basaj
278
(5,82%)
-
3
Ilona Urszula Pierzchlewicz-Kuta
45
(0,94%)
-
5
Błażej Michał Malinski
31
(0,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE DLA ŚREMIAN
-
3
Daria Sroka
29
(0,61%)
-
4
Tadeusz Sylwester Wieruszewski
27
(0,57%)
-
7
Danuta Władysława Zimowska
7
(0,15%)
-
1
Grzegorz Wiśniewski
333
(6,98%)
-
8
Kamila Irena Sika
15
(0,31%)
-
2
Tomasz Owsianny
61
(1,28%)
-
5
Iwona Pietrzak
57
(1,19%)
-
6
Tomasz Robert Hołderny
46
(0,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Marzena Mikołajczak
49
(1,03%)
-
1
Martyna Zofia Wachowiak
277
(5,80%)
-
3
Grzegorz Mirosław Pierzchalski
81
(1,70%)
-
4
Przemysław Ludwik Lewandowski
132
(2,77%)
-
5
Wojciech Biegun
113
(2,37%)
-
2
Maria Teresa Żakowska
118
(2,47%)
-
7
Zygmunt Czubanowski
124
(2,60%)
-
6
Stefan Bolesław Robakowski
26
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Nina Stanisława Stępa
250
(5,24%)
-
8
Hanna Piechocka-Dereszewska
15
(0,31%)
-
6
Stanisław Ludwik Ratajczak
92
(1,93%)
-
4
Marek Jankowiak
34
(0,71%)
-
7
Agnieszka Przywara-Kapturek
69
(1,45%)
-
2
Roman Stanisław Hojak
173
(3,62%)
-
5
Andrzej Wysocki
87
(1,82%)
-
3
Piotr Andrzejewski
33
(0,69%)