Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Imielin

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Imielińska od nr 1 do nr 37 nieparzyste i od nr 2 do nr 58 parzyste, Jana Heweliusza, Modrzewiowa, Satelicka od nr 1 do nr 11 nieparzyste i od nr 2 do nr 22a parzyste, Sosnowa, Turystyczna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Ireneusz Krzysztof Górniok
      47 (14,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CHWIĘDACZA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Anna Dorota Piwecka
      210 (65,42%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HOCHUŁ

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Paweł Krzysztof Malorny
      64 (19,94%)

    Okręg 2

    Kamienna, Ks. Ignacego Rembowskiego, Na Sarganach, Wyzwolenia, Zygmunta Wróblewskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CHWIĘDACZA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Józef Gabriel Pacwa
      0 (0,00%)

    Okręg 3

    Józefa Poniatowskiego, Marka, Nowozachęty, Przemysłowa, Rzemieślnicza, Skalna, Skotnica, Spokojna, Stanisława Broszkiewicza, Wodna, Wojciecha Sapety, Zachęty

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Dariusz Paweł Kasperczyk
      182 (57,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CHWIĘDACZA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Tomasz Wojciech Lamik
      135 (42,59%)

    Okręg 4

    Jastrzębia, Krucza, Maratońska, Orla, Piotra Ściegiennego, Satelicka od nr 13 do nr 35 nieparzyste i od nr 24 do nr 38 parzyste, Słoneczna, Sokola

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Rafał Olejnik
      13 (5,91%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CHWIĘDACZA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Grzegorz Łukasz Komandera
      94 (42,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HOCHUŁ

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Agnieszka Maria Chmielewska
      113 (51,36%)

    Okręg 5

    Imielińska od nr 39 do nr 123 nieparzyste i od nr 60 do nr 134 parzyste, Karola Olszewskiego, Kordiana, Kowalska, Nowa, Pokoju, Tadeusza Rejtana, Wąska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Adam Jan Hadryan
      34 (16,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HOCHUŁ

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Krzysztof Jerzy Pudełko
      65 (31,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY KUBICY - WOJTYRY

    kandydatliczba głosów

    1. 25 Zenon Bernard Kubica
      108 (52,17%)

    Okręg 6

    Bartnicza, Bursztynowa, Jerzego Szaniawskiego, Koralowa, Polna, Szafirowa, Wandy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Damian Krzysztof Korek
      148 (49,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CHWIĘDACZA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Ireneusz Marek Kotela
      154 (50,99%)

    Okręg 7

    Cicha, Imielińska od nr 125 do nr 189a nieparzyste i od nr 136 do nr 204 parzyste, Jacka Malczewskiego, Łąkowa, Perłowa, Władysława Sikorskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Alicja Barbara Zdziechiewicz
      47 (19,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CHWIĘDACZA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Maria Magdalena Biskupska
      105 (42,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MARII KOPEĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 27 Anna Maria Kopeć
      52 (21,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HOCHUŁ

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Krystian Józef Wilk
      41 (16,73%)

    Okręg 8

    Augustyna Kordeckiego, Grzybowa, Karolinki, Lawendowa, Liliowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Krystyna Agnieszka Zimmermann
      140 (45,90%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CHWIĘDACZA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Tomasz Adam Kaiser
      165 (54,10%)

    Okręg 9

    Józefa Hallera, Juliana Niemcewicza, Pawła Pośpiecha, Piotra Skargi, Szczepana Malornego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CHWIĘDACZA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Tomasz Wojciech Olszewski
      94 (37,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY KUBICY - WOJTYRY

    kandydatliczba głosów

    1. 25 Anna Elżbieta Kubica-Wojtyra
      158 (62,70%)

    Okręg 10

    Apteczna, Bluszczowa, Floriana, Jana Brzozy, Marii Dąbrowskiej, Świętego Brata Alberta od nr 1 do nr 45 nieparzyste i od nr 2 do nr 32c parzyste, Złocista

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Marian Aleksander Synowiec
      100 (42,92%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CHWIĘDACZA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Jan Paweł Jurecki
      133 (57,08%)

    Okręg 11

    Janusza Kusocińskiego, Ksawerego Dunikowskiego, Rubinowa, Stefana Kuczyńskiego, Zacisze

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY KUBICY - WOJTYRY

    kandydatliczba głosów

    1. 25 Gabriela Maria Szolczewska
      188 (62,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY ORZEŁ

    kandydatliczba głosów

    1. 26 Barbara Małgorzata Orzeł
      114 (37,75%)

    Okręg 12

    Akacjowa, Biskupa Stanisława Adamskiego, Tadeusza Banachiewicza

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CHWIĘDACZA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Dariusz Józef Staszewski
      145 (50,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HOCHUŁ

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Krzysztof Jan Hochuł
      145 (50,00%)

    Okręg 13

    Grabowa, Klonowa, Leśna, Lipowa, Podmiejska, Świętego Brata Alberta od nr 45a do nr 107 nieparzyste i od nr 34 do nr 112 parzyste, Wierzbowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Mariusz Grzegorz Śliwka
      171 (58,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CHWIĘDACZA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Tadeusz Józef Komandera
      123 (41,84%)

    Okręg 14

    Jana Baranowicza, Kolejowa, Michała Drzymały

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Katarzyna Małgorzata Mazurkiewicz
      83 (31,80%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CHWIĘDACZA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Krzysztof Marek Hajduczek
      178 (68,20%)

    Okręg 15

    Dobra, Francuska, Karola Miarki, Krótka, Miła, Urocza, Wiosenna, Żeńców

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Aleksandra Maria Wajda
      94 (39,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CHWIĘDACZA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Tadeusz Franciszek Hericht
      146 (60,83%)