Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Sławatycze

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sławatycze ul. Długa ul. Mickiewicza ul. Świerkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Artur Kadłubowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA MISZTALA

    65 (61,32%)

    Izabela Sylwia Kuryluk-Litkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC

    41 (38,68%)

    Okręg 2

    Sławatycze ul. Kodeńska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Waldemar Dąbrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA MISZTALA

    75 (67,57%)

    Józefa Czesława Buczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC

    36 (32,43%)

    Okręg 3

    Sławatycze ul. Kilińskiego ul. Kraszewskiego ul. Polna ul. Sportowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Woszkiel

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    26 (28,89%)

    Wojciech Buraczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC

    64 (71,11%)

    Okręg 4

    Sławatycze ul. Mościcka ul. Pocztowa ul. Rynek ul. Spokojna ul. Wisznicka ul. Wyzwolenia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Tyszczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA MISZTALA

    54 (71,05%)

    Katarzyna Hałaszuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC

    22 (28,95%)

    Okręg 5

    Sławatycze ul. Włodawska od Nr 1 do Nr 73

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Trzeciak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA MISZTALA

    51 (60,00%)

    Ireneusz Michał Ślązak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC

    34 (40,00%)

    Okręg 6

    Kuzawka-Kolonia Sławatycze : ul. Leśna ul. Włodawska od Nr 74 do końca ulicy Sławatycze-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Hasiuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA MISZTALA

    37 (46,25%)

    Krzysztof Pradiuch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC

    43 (53,75%)

    Okręg 7

    Liszna od Nr 1 do Nr 53

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Rucińska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    37 (48,05%)

    Radosław Sławomir Rudzki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC

    40 (51,95%)

    Okręg 8

    Liszna od Nr 54 do końca wsi

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Spólna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA MISZTALA

    35 (60,34%)

    Marzenna Maria Łuciuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC

    23 (39,66%)

    Okręg 9

    Mościce Dolne

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Eugenia Barbara Szczur

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA MISZTALA

    56 (52,34%)

    Tomasz Łuszczewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC

    51 (47,66%)

    Okręg 10

    Jabłeczna od Nr 1 do Nr 33G/8

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Panasiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    57 (61,96%)

    Adam Turczyn

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC

    35 (38,04%)

    Okręg 11

    Jabłeczna od Nr 34 do końca wsi Parośla-Pniski

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Bożena Rabczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA MISZTALA

    33 (52,38%)

    Tomasz Rucki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC

    30 (47,62%)

    Okręg 12

    Nowosiółki Terebiski

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Nina Hasiuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Krzywowólka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Onieszczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA MISZTALA

    46 (65,71%)

    Łukasz Korzeniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC

    24 (34,29%)

    Okręg 14

    Krzywowólka-Kolonia od Nr1 do Nr 21 Zańków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Waldemar Korzeniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA MISZTALA

    29 (43,94%)

    Józef Stanisław Niścioruk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC

    37 (56,06%)

    Okręg 15

    Krzywowólka-Kolonia od Nr 22 do końca wsi Sajówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Janina Sobczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA MISZTALA

    0 (0,00%)