Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Jeziora Wielkie

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Jeziora Wielkie-część położona na południe od drogi biegnącej przez miejscowość Jeziora Wielkie zaczynającej się od zjazdu z drogi krajowej Nr 25

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Cezary Jerzy Cichocki

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    50 (34,48%)

    Paweł Tomasz Łukaszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM

    6 (4,14%)

    Grzegorz Komór

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    42 (28,97%)

    Alina Maria Mohylowska-Woźniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    47 (32,41%)

    Okręg 2

    Sołectwo Jeziora Wielkie-część położona na północ od drogi biegnącej przez miejscowość Jeziora Wielkie zaczynającej się od zjazdu z drogi krajowej Nr 25

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Krzysztof Dembowski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    20 (11,56%)

    Jacek Mirosław Studziński

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    48 (27,75%)

    Agnieszka Elżbieta Kowalska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM

    54 (31,21%)

    Robert Czesław Kraska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    43 (24,86%)

    Joanna Matczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    8 (4,62%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Budy, Proszyska (miejscowości: Proszyska, Wycinki, Żółwiny), Radunek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Katarzyna Krzewina

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    31 (40,79%)

    Justyna Dorota Modrzejewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM

    15 (19,74%)

    Grażyna Modrzejewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    30 (39,47%)

    Okręg 4

    Sołectwa: Nożyczyn, Siedlimowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lidia Beinka

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    39 (22,67%)

    Iwona Kobielska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM

    24 (13,95%)

    Aneta Maria Barczak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    97 (56,40%)

    Beata Joanna Tabaczka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    12 (6,98%)

    Okręg 5

    Sołectwa: Berlinek, Krzywe Kolano, Lenartowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Szymczak

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    35 (25,18%)

    Paulina Magdalena Erber-Fryska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    22 (15,83%)

    Genowefa Stanisława Paczkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM

    26 (18,71%)

    Joanna Beata Jędraszczak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    56 (40,29%)

    Okręg 6

    Sołectwo Wójcin-część położona przy drodze prowadzącej od miejscowości Kożuszkowo do skrzyżowania w miejscowości Wójcin i dalej część sołectwa położona na północny wschód od drogi prowadzącej od Strzelna do miejscowości Wójcin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Patryk Paweł Maciejewski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    35 (20,35%)

    Dariusz Żelazowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    61 (35,47%)

    Halina Grażyna Płachcińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ZAWSZE

    76 (44,19%)

    Okręg 7

    Sołectwo Wójcin-część położona na zachód i południe od drogi prowadzącej od Strzelna do miejscowości Wójcin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maciej Ziółkowski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    43 (25,00%)

    Anna Winiecka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    87 (50,58%)

    Jan Stanisław Kozłowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ZAWSZE

    42 (24,42%)

    Okręg 8

    Sołectwo Gaj (miejscowości: Gaj, Przyjezierze i Wysoki Most)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Natalia Dymarkowska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    22 (13,84%)

    Marcin Tomasz Czaplicki

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    99 (62,26%)

    Marcin Tomasz Frąckowiak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    38 (23,90%)

    Okręg 9

    Sołectwo Nowa Wieś

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bartosz Kapelski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    21 (16,15%)

    Jerzy Kamelski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    56 (43,08%)

    Marcin Jakub Drzazgowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    53 (40,77%)

    Okręg 10

    Sołectwo Wola Kożuszkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Hanczewski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    32 (18,50%)

    Barbara Drzazgowska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    39 (22,54%)

    Emilia Magdalena Lewandowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM

    28 (16,18%)

    Jolanta Stanisława Toda

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    74 (42,77%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Kożuszkowo (miejscowości: Kożuszkowo i Pomiany), Kuśnierz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Kłosowski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    20 (15,75%)

    Marek Jarosław Wysocki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    69 (54,33%)

    Kazimierz Derenda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    38 (29,92%)

    Okręg 12

    Sołectwo Kościeszki: (miejsowości: Gopło, Kościeszki)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wanda Maria Krzesińska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    50 (33,33%)

    Renata Starczewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM

    46 (30,67%)

    Sylwia Bernadeta Galińska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    22 (14,67%)

    Kacper Wilhelm Szymankiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    32 (21,33%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Dobsko, Siemionki (miejscowości: Siemionki, Sierakowo, Sierakówek, Włostowo)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Magdalena Maria Buczkowska-Kubiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM

    39 (29,55%)

    Tomasz Wesołowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    46 (34,85%)

    Jerzy Marek Burzyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    47 (35,61%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Lubstówek, Rzeszyn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Glanc

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    41 (42,71%)

    Lidia Kaczalska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM

    30 (31,25%)

    Bartosz Mieszko Pawłowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    17 (17,71%)

    Piotr Paweł Czubachowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    8 (8,33%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Golejewo, Rzeszynek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mieczysław Krzesiński

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    31 (24,60%)

    Regina Piotrowska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    29 (23,02%)

    Izabela Świtek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM

    4 (3,17%)

    Lidia Sucharska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    39 (30,95%)

    Piotr Paweł Doldasiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    23 (18,25%)