Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Raciąż

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    SOŁECTWO BOGUCIN, CHYCZEWO, KIEŁBOWO, STARE GRALEWO SOŁECTWO NOWE MŁODOCHOWO, MIEJSCOWOŚCI: NOWE MŁODOCHOWO, STARE MŁODOCHOWO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jarosław Sławomir Jaworski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    138 (51,11%)

    Grzegorz Józef Cywiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY ZIÓŁKOWSKIEJ

    20 (7,41%)

    Tadeusz Krzyżański

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    56 (20,74%)

    Radosław Szczechowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU GMINY RACIĄŻ

    56 (20,74%)

    Okręg 2

    SOŁECTWA: DOBRSKA-KOLONIA, DOBRSKA-WŁOŚCIANY, KRAŚNIEWO, ZŁOTOPOLE, WĘPIŁY

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Tadeusz Marcinkowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    69 (36,13%)

    Teresa Celina Zjadewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY ZJADEWICZ

    67 (35,08%)

    Wiesław Art

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU GMINY RACIĄŻ

    55 (28,80%)

    Okręg 3

    SOŁECTWA ĆWIERSK, KACZOROWY, STROŻĘCIN

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Wójtowicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    167 (72,61%)

    Bogumił Pydynowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY ZIÓŁKOWSKIEJ

    17 (7,39%)

    Marek Morawski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    46 (20,00%)

    Okręg 4

    SOŁECTWA: KOZOLIN, SZAPSK, NOWE GRALEWO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Aneta Konczewska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    35 (16,43%)

    Adam Albert Zieliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY ZIÓŁKOWSKIEJ

    14 (6,57%)

    Stanisław Konczewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    21 (9,86%)

    Robert Kleniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KLENIEWSKIEGO

    70 (32,86%)

    Mateusz Piotr Pieniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU GMINY RACIĄŻ

    73 (34,27%)

    Okręg 5

    SOŁECTWA: JEŻEWO-WESEL, UNIECK

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Gadomski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    31 (11,31%)

    Małgorzata Ziółkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY ZIÓŁKOWSKIEJ

    148 (54,01%)

    Magda Nowocińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    9 (3,28%)

    Zbigniew Gralewicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    79 (28,83%)

    Michał Jarosz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU GMINY RACIĄŻ

    7 (2,55%)

    Okręg 6

    SOŁECTWO CHARZYNY, MIEJSCOWOŚCI CHARZYNY, SIKORY SOŁECTWA: KODŁUTOWO, SZCZEPKOWO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Zofia Herman

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    125 (42,81%)

    Urszula Antoszewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY ZIÓŁKOWSKIEJ

    73 (25,00%)

    Hanna Waślicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    94 (32,19%)

    Eugeniusz Lewandowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA LEWANDOWSKIEGO

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    SOŁECTWO: KOCIĘCIN BRODOWY, MIEJSCOWOŚCI: KOCIECIN BRODOWY, KOCIĘCIN-TWORKI, SOŁECTWA, NOWY KOMUNIN, STARY KOMUNIN

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Szczepańska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    132 (89,19%)

    Elżbieta Nowakowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY ZIÓŁKOWSKIEJ

    16 (10,81%)

    Okręg 8

    SOŁECTWO: KOZIEBRODY

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Eugeniusz Jakub Ptasik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    69 (27,27%)

    Anna Gawrońska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    20 (7,91%)

    Eugeniusz Kowalski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    43 (17,00%)

    Bogdan Andrzej Kokosiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU GMINY RACIĄŻ

    121 (47,83%)

    Okręg 9

    SOŁECTWA: BIELANY, MAŁA WIEŚ, MALEWO, DRUCHOWO SOŁECTWO MŁODY NIEDRÓŻ MIEJSCOWOŚCI: MŁODY NIEDRÓŻ, STARY NIEDRÓŻ

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Szczypa

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    66 (37,50%)

    Robert Witold Jędrzejewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    84 (47,73%)

    Karolina Urbańska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU GMINY RACIĄŻ

    26 (14,77%)

    Okręg 10

    SOŁECTWA: PÓLKA-RACIĄŻ, BUDY KRASZEWSKIE, SOŁECTWO: KRASZEWO-CZUBAKI, MIEJSCOWOŚCI: KRASZEWO-CZUBAKI, KRASZEWO-RORY

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Brdak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    45 (21,74%)

    Łukasz Świerczewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    64 (30,92%)

    Ewa Godlewska-Czubkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU GMINY RACIĄŻ

    28 (13,53%)

    Gabriel Szczepan Kalkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KARPIŃSKIEGO

    70 (33,82%)

    Okręg 11

    SOŁECTWA: KRASZEWO PODBORNE, KRASZEWO-FALKI, ŻUKOWO-STRUSIE, SOŁECTWO KRASZEWO-GACZUŁTY, MIEJSCOWOŚCI: KRASZEWO-GACZUŁTY, KRASZEWO-SŁAWĘCIN

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Łada

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    29 (13,55%)

    Anna Krzemińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY ZIÓŁKOWSKIEJ

    30 (14,02%)

    Janusz Kędzierski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘDZIERSKIEGO

    27 (12,62%)

    Jarosław Liberadzki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    43 (20,09%)

    Stanisław Karpiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KARPIŃSKIEGO

    85 (39,72%)

    Okręg 12

    SOŁECTWO: CIECIERSK, MIEJSCOWOŚCI: CIECIERSK, ŻUKOWO-WAWRZONKI, SOŁECTWA ŁEMPINO, ŁEMPINEK

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Cichocki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    81 (36,99%)

    Teresa Muchyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU GMINY RACIĄŻ

    138 (63,01%)

    Okręg 13

    SOŁECTWA: SIERAKOWO, FOLWARK-RACIĄŻ, KINIKI, PĘSY, WITKOWO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Konieckiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    53 (19,56%)

    Jakub Michał Kruszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY ZIÓŁKOWSKIEJ

    23 (8,49%)

    Grzegorz Pawlak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    6 (2,21%)

    Grażyna Rogowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY ROGOWSKIEJ

    132 (48,71%)

    Grażyna Komorowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU GMINY RACIĄŻ

    57 (21,03%)

    Okręg 14

    SOŁECTWA: KRAJKOWO, LIPA, GRZYBOWO, ŻYCHOWO, SOŁECTWO: KRUSZENICA MIEJSCOWOŚCI: KRUSZENICA, KRAJKOWO-BUDKI

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Groblewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    27 (9,85%)

    Jolanta Staniszewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY ZIÓŁKOWSKIEJ

    26 (9,49%)

    Krzysztof Sikorski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SIKORSKIEGO

    111 (40,51%)

    Agnieszka Fonderska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    9 (3,28%)

    Piotr Rychliński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    57 (20,80%)

    Bogdan Mirosław Gołębiewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU GMINY RACIĄŻ

    44 (16,06%)

    Okręg 15

    SOŁECTWA: KOSSOBUDY, DROZDOWO, SOŁECTWO ZDUNÓWEK, MIEJSCOWOŚCI ZDUNÓWEK, DRAMINEK

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Krajewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    72 (34,29%)

    Grzegorz Józef Rychliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY ZIÓŁKOWSKIEJ

    10 (4,76%)

    Dominik Pawlak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    13 (6,19%)

    Magdalena Kędzierska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    49 (23,33%)

    Andrzej Kordalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU GMINY RACIĄŻ

    66 (31,43%)