Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Oksa

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo: Oksa-ulice: Brzozowa, Cmentarna, Kościelna, Leśna, Mokra, Polna, T. Kościuszki, Włoszczowska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Mikołaj Antas

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

    61 (25,74%)

    Katarzyna Joanna Śnioch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    77 (32,49%)

    Krzysztof Jacek Kolekta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KOLEKTA

    99 (41,77%)

    Okręg 2

    Sołectwo: Oksa-ulice: Działkowa, Jędrzejowska, Modrzewiowa, Okrężna, Piwna, Pl. M. Reja, Stawowa, Strażacka, Źródłowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Irena Marlena Pasieka

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

    21 (9,13%)

    Ryszard Zenon Adamczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    74 (32,17%)

    Joanna Mirosława Łuszczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    40 (17,39%)

    Anna Józefa Pędziwilk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA

    12 (5,22%)

    Tomasz Przemysław Kusaj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁA NIDA

    83 (36,09%)

    Okręg 3

    Sołectwo: Błogoszów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Bełtowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    106 (47,53%)

    Kamil Cholerzyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    117 (52,47%)

    Okręg 4

    Sołectwo: Rzeszówek, Pawęzów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Michalina Jarczyńska

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

    22 (15,28%)

    Dariusz Tomasz Łaskawski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    92 (63,89%)

    Marek Andrzej Wypych

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    30 (20,83%)

    Okręg 5

    Sołectwo: Popowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Zbigniew Blicharski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    35 (32,11%)

    Kazimierz Stanisław Szymański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KOLEKTA

    74 (67,89%)

    Okręg 6

    Sołectwo: Lipno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewelina Anna Machnik

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

    22 (13,50%)

    Mieczysława Zofia Bielas

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    65 (39,88%)

    Renata Florentyna Machnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    18 (11,04%)

    Izabela Łaskawska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA

    21 (12,88%)

    Andrzej Marian Lenart

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁA NIDA

    21 (12,88%)

    Sebastian Kazimierz Bodziechowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ZAKRZOWA

    16 (9,82%)

    Okręg 7

    Sołectwo: Zalesie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Mider

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    29 (30,53%)

    Jacek Kazimierz Malinowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA

    41 (43,16%)

    Tomasz Przemysław Kusaj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ZAKRZOWA

    25 (26,32%)

    Okręg 8

    Sołectwo: Nowe Kanice, Stare Kanice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Marcin Wawrzyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA

    47 (31,76%)

    Iwona Anna Sadowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KOLEKTA

    101 (68,24%)

    Okręg 9

    Sołectwo: Rembiechowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Maria Ponicka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    148 (77,49%)

    Tomasz Dawid Różański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁA NIDA

    43 (22,51%)

    Okręg 10

    Sołectwo: Węgleszyn-Dębina

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lidia Maria Turek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Sołectwo: Węgleszyn – od Nr 1 do Nr 104

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Jan Bodzioch

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwo: Węgleszyn – od Nr 105 do Nr 181

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Solecki

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

    12 (9,60%)

    Barbara Anna Bodzioch

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    92 (73,60%)

    Adam Popiół

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA

    21 (16,80%)

    Okręg 13

    Sołectwo: Węgleszyn-Ogrody

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Stanisław Poczęty

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

    43 (29,66%)

    Halina Anna Bodzioch

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    102 (70,34%)

    Okręg 14

    Sołectwo: Zakrzów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Teresa Kuterska

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

    9 (5,17%)

    Wojciech Jan Dąbrowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    22 (12,64%)

    Agnieszka Mirosława Bolechowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    6 (3,45%)

    Gustaw Rzepiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA

    73 (41,95%)

    Dorota Baran

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ZAKRZOWA

    64 (36,78%)

    Okręg 15

    Sołectwo: Tyniec, Tyniec-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Góra

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

    31 (16,49%)

    Emilia Piłat

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    73 (38,83%)

    Izabela Ewelina Kot

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁA NIDA

    84 (44,68%)