Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Aleja Wojska Polskiego, Antonowska, Batorego numery nieparzyste, Bema, Działkowa, Drzymały, Fryderyka Chopina, Generała Orlicz Dreszera, Gimnazjalna, Jarzębinowa, Jasna, Kajki, Kasztanowa, Kilińskiego, Klonowa, Konopnickiej, Koszarowa, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Łąkowa, Łuczańska, Mazurska, Mikołaja Reja, Moniuszki, Myśliwska, Nowogródzka, Nowowiejska, Obwodowa od skrzyżowania z ul. Batorego do końca, Okrzei, Orzechowa, Perkunowska, Piaskowa, Plac Marszałka J. Piłsudskiego, Polna, Pomorska, Przyszłość, Rajska, Rolnicza, Rybacka, Sadowa, Sikorskiego od skrzyżowania z ul. 3 Maja do końca, Słoneczna, Słowackiego, Sportowa, Stefana Żeromskiego, Struga, Szkolna, Świderska, św. Brunona, Tadeusza Kościuszki od nr 1 do skrzyżowania z ul. Aleja 1 Maja, Topolowa, Turystyczna, Tuwima, Warzywna, Wesoła, Wiejska, Wilanowska, Wiśniowa, Wrzosowa, Wspólna, Zakole, Żwirowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GIŻYCKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
-
6
Ludwik Bogdatowicz
64
(1,96%)
-
2
Maria Popieluch
320
(9,80%)
-
3
Jerzy Gawarecki
76
(2,33%)
-
1
Wojciech Karol Iwaszkiewicz
792
(24,26%)
-
4
Piotr Gieczewski
81
(2,48%)
-
7
Józef Suwalski
62
(1,90%)
-
8
Olga Anna Uminowicz
106
(3,25%)
-
5
Małgorzata Kaczorowska
173
(5,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKA KOALICJA GIŻYCKO
-
2
Mirosław Gostomski
189
(5,79%)
-
1
Marcin Łobodziński
264
(8,09%)
-
3
Mirosław Boć
248
(7,60%)
-
4
Izabela Teresa Clements
9
(0,28%)
-
5
Hanna Renata Foryś
44
(1,35%)
-
6
Krystyna Ewa Jacewicz
14
(0,43%)
-
7
Stanisław Puciłowski
71
(2,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Piotr Marek Andruszkiewicz
497
(15,23%)
-
4
Andrzej Kuszczuk
47
(1,44%)
-
3
Maciej Kurek
45
(1,38%)
-
2
Wiesława Elżbieta Kozioł
64
(1,96%)
-
5
Piotr Waldemar Gritzner
64
(1,96%)
-
7
Barbara Zagrocka
2
(0,06%)
-
6
Bożena Rudzińska
8
(0,25%)
-
8
Krzysztof Wójtowicz
24
(0,74%)
Okręg 2
3 Maja, Aleja 1 Maja od nr 1 do skrzyżowania z ul. Tadeusza Kościuszki, Generała Józefa Zajączka, Kętrzyńskiego, Kolejowa od skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego do końca, Konarskiego, Kopernika, Mickiewicza, Nadbrzeżna, Olsztyńska, Owsiana, Pasaż Portowy, Pionierska, Plac Grunwaldzki, Plac Targowy, Pocztowa, Róży Wiatrów, Sikorskiego od nr 1 do skrzyżowania z ul. 3 Maja, Smętka bez numerów parzystych od 18 do 20A i bez numeru 22A, Szantowa, Tadeusza Kościuszki od skrzyżowania z ul. Aleja 1 Maja do Ronda Polskich Dzieci Wojny, Traugutta, Unii Europejskiej, Warszawska od nr 1 do skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego, Wincentego Witosa, Wodna, Żeglarska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GIŻYCKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
-
6
Piotr Jerzy Trejnis
102
(4,35%)
-
3
Marzenna Sroka
199
(8,49%)
-
2
Paweł Grzeszczak
227
(9,68%)
-
1
Jadwiga Małgorzata Mistera
228
(9,73%)
-
4
Jan Łożyński
86
(3,67%)
-
5
Katarzyna Prokopczuk
59
(2,52%)
-
7
Elżbieta Barbara Michniewicz
25
(1,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKA KOALICJA GIŻYCKO
-
3
Bogdan Górski
103
(4,39%)
-
4
Andrzej Kralkowski
31
(1,32%)
-
1
Jacek Brzeski
249
(10,62%)
-
2
Irena Mrozinkiewicz
167
(7,12%)
-
5
Eliza Jolanta Szwed
60
(2,56%)
-
6
Anita Renata Borodyńko
88
(3,75%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Joanna Michalewicz
116
(4,95%)
-
2
Mirosław Aleksander Kastner
41
(1,75%)
-
5
Marcin Jakowicz
131
(5,59%)
-
4
Dawid Klukiewicz
34
(1,45%)
-
1
Jerzy Kunda
217
(9,26%)
-
7
Małgorzata Mistera
68
(2,90%)
-
6
Klaudia Andruszkiewicz
113
(4,82%)
Okręg 3
Aleja 1 Maja od skrzyżowania z ul. Tadeusza Kościuszki do końca, Batorego numery parzyste, Daszyńskiego, Hetmańska, Kasztelańska, Kazimierza Wielkiego, Kombatantów, Królowej Jadwigi, Obwodowa od skrzyżowania z ul. Jagiełły do skrzyżowania z ul. Batorego, Wodociągowa od ronda u zbiegu ulic Wodociągowa i Jagiełły do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GIŻYCKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
-
2
Jan Sekta
414
(15,23%)
-
5
Katarzyna Boć
42
(1,55%)
-
4
Andrzej Jelec
183
(6,73%)
-
7
Patrycja Anna Puła
60
(2,21%)
-
1
Halina Marta Sarul
446
(16,41%)
-
3
Magdalena Jurgielewicz
128
(4,71%)
-
6
Euzebiusz Tadeusz Jaśkiewicz
38
(1,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKA KOALICJA GIŻYCKO
-
2
Anna Leczycka
228
(8,39%)
-
1
Małgorzata Czopińska
267
(9,82%)
-
4
Ryszard Rafał Kałamarz
54
(1,99%)
-
3
Tomasz Jerzy Kubkowski
49
(1,80%)
-
5
Dorota Blat
36
(1,32%)
-
7
Ewa Joanna Kłodnicka
37
(1,36%)
-
6
Jarosław Śnieżawski
26
(0,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Paweł Michał Andruszkiewicz
373
(13,72%)
-
4
Marek Sokołowski
48
(1,77%)
-
5
Małgorzata Barbara Szczerba
19
(0,70%)
-
2
Mirosław Tadeusz Majewski
28
(1,03%)
-
3
Agnieszka Gil
29
(1,07%)
-
6
Barbara Wiśniewska
22
(0,81%)
-
7
Zdzisław Edward Waszak
191
(7,03%)
Okręg 4
Armii Krajowej, Białostocka, Boczna, Bohaterów Westerplatte, Dąbrowskiego, Emilii Plater, Gdańska, Górna, Grodzieńska, Jagiełły, Jeziorna, Kolejowa od nr 1 do skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego, Obwodowa od nr 1 do skrzyżowania z ul. Jagiełły, Ogrodowa, Osiedle XXX-lecia Wolnych Wyborów, Plac Dworcowy, Przejściowa, Przemysłowa, Sienkiewicza, Słowiańska, Smętka od 18 do 20A numery parzyste i nr 22A, Staszica, Suwalska, Sybiraków, Szarych Szeregów, Tadeusza Kościuszki od Ronda Polskich Dzieci Wojny do końca, Trocka, Warmińska, Warszawska od skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego do końca, Wileńska, Wodociągowa od nr 1 do ronda u zbiegu ulic Wodociągowa i Jagiełły, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GIŻYCKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
-
2
Elwira Adelajda Wołowicz
70
(2,57%)
-
1
Cezary Piórkowski
477
(17,54%)
-
4
Maria Klara Borkowska
89
(3,27%)
-
7
Andrzej Szocik
149
(5,48%)
-
6
Aneta Katarzyna Furmaniak
87
(3,20%)
-
5
Krystian Wiszniewski
42
(1,54%)
-
3
Robert Waldemar Kempa
272
(10,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKA KOALICJA GIŻYCKO
-
4
Genowefa Kiezik
107
(3,93%)
-
5
Tadeusz Tur
59
(2,17%)
-
6
Jakub Wojciech Piwoński
16
(0,59%)
-
2
Marta Urszula Jeżewska
70
(2,57%)
-
1
Beata Jadwiga Łukaszewicz
196
(7,21%)
-
7
Justyna Matelak
89
(3,27%)
-
3
Lech Henryk Sańczuk
87
(3,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jan Kunda
186
(6,84%)
-
2
Mirosław Lubas
192
(7,06%)
-
6
Anastazja Kowalik
22
(0,81%)
-
4
Konrad Bagiński
15
(0,55%)
-
7
Genowefa Czesława Sidorska
60
(2,21%)
-
3
Łukasz Zakrzewski
346
(12,72%)
-
5
Maria Jolanta Bielińska
89
(3,27%)