Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rogów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Kotulin , Zacywilki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Iwona Teresa Świniarska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓW

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Kobylin, Stefanów, Przyłęk Mały

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Szklarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓW

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Przyłęk Duży

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Cezary Grzegorz Kozioł

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    Jasień, Mroga Dolna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Radosław Wieńczysław Podogrocki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓW

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Olsza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Kaźmierczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Józefów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Lubczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓW

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Rogów Wieś

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Kołada

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓW

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Rogów ulice: Południowa; Kolejowa; 3 Maja od nr 2 do końca ulicy, Zachodnia; Zakątna; Kopernika; Chopina; Moniuszki; Paderewskiego od nr 3 do końca ulicy; Poprzeczna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Hymka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓW

    61 (39,35%)

    Michał Ryszard Będkowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    94 (60,65%)

    Okręg 9

    Rogów ulice: Żeromskiego; Paderewskiego nr 1 i nr 2; Jana Pawła II; 3 Maja nr 1 i nr 1A; Szkolna; Dworcowa nr 2, nr 3, nr 3A, nr 3B, nr 4 nr 9, nr 11, nr 16, nr 17, nr 19; nr 19A; Ogrodowa (od ulicy Dworcowej do ulicy Wiśniowej); Wiśniowa (od ulicy Ogrodowej do ulicy Wojska Polskiego); Wojska Polskiego (od ulicy Dworcowej do ulicy Wiśniowej); Kwiatowa (od ulicy Ogrodowej do ulicy Wojska Polskiego)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Więciorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓW

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Rogów ulice: Leśna ; Akademicka; Strażacka; Przejazdowa; Cisowa; Klonowa; Lipowa; Sosnowa;

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Góra

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓW

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Rogów ulice: Mickiewicza; Krakowska; Słowackiego; Wojska Polskiego (od ulicy Wiśniowej do końca ulicy); Wschodnia; Zielona; 9 Maja; Ogrodowa (od ulicy Wiśniowej do ulicy Wschodniej); Targowa;

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Piotr Mankiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓW

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Rogów ulice: Elewator; Słoneczna; Cegielniana; Dworcowa nr 12, 27 i 37; Projektowana; Kwiatowa (od ulicy Cegielnianej do Ogrodowej); Wiśniowa (od ulicy Słonecznej do Ogrodowej); Polna; Rogów-Parcela

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Mariusz Szczepaniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓW

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Marianów Rogowski

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Teresa Łapka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓW

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Wągry

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Andrzej Słaby

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓW

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Nowe Wągry, Romanówek, Popień

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Ewa Lenart

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓW

    0 (0,00%)