Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Jordanów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Łętownia (część): osiedla Lachowa, Lawrowa, Gąsiorowa, Jasionkowa, Szwajcowa, Bacowa, Balowa, Książkowa, Gościejowa, Szyszkowa, Knapiki, Wójcikówka, Kowalczęcia, Budowa, Dział Wichrowy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Wojciech Kowalcze

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY

    61 (21,48%)

    Stanisław Andrzej Książek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    95 (33,45%)

    Paweł Kobiałka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE

    70 (24,65%)

    Dominik Sadłowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JORDANÓW

    58 (20,42%)

    Okręg 2

    Sołectwo Łętownia (część): osiedla Kościelnych, Klimasowa, Chlebki, Źwięgadły, Kubackich, Zagrody Wyżne, Zagrody Niżne, Mizerówka, Walasówka, Polany, Nad Folwarkiem

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Jopek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY

    123 (39,42%)

    Edyta Małgorzata Bąbol

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    52 (16,67%)

    Jacek Józef Kołodziejczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE

    29 (9,29%)

    Agnieszka Burmistrz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JORDANÓW

    108 (34,62%)

    Okręg 3

    Sołectwo Łętownia (część): osiedla Jakubczęcie, Wichrowa, Gorylowa, Ciszczonki, Gancarze, Saguchy, Gliniki, Plebańskie, Dział Wichrowy (za lasem), Bajcerówka, Czarnoty

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Józefa Ciszczoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY

    56 (18,18%)

    Sylwia Barbara Wróbel-Kluska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    63 (20,45%)

    Halina Kołodziejczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE

    67 (21,75%)

    Jarosław Kołodziejczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JORDANÓW

    122 (39,61%)

    Okręg 4

    Sołectwo Łętownia (część): osiedla Bąbole, Makuch Wyżny, Makuch Niżny, Bargły, Cebulowa, Ciszczony, Jagusiowa, Firkówka, Potok, Bielowa, Zembolowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Czesława Kucała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY

    76 (30,65%)

    Wiesław Piotr Hanusiak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    89 (35,89%)

    Rafał Stanisław Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE

    18 (7,26%)

    Jadwiga Elżbieta Bargiel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JORDANÓW

    65 (26,21%)

    Okręg 5

    Sołectwo Naprawa (część): osiedla Las, Niewiadomiec, Żegleń Dolny, Antałowa, Wojdyłowa, Dyrdołowa, Surówka, Zagrody

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Zając

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    131 (49,06%)

    Adam Jan Matejko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE

    136 (50,94%)

    Okręg 6

    Sołectwo Naprawa (część): osiedla Syberia, Luboń Mały, Brzeźniowa, Maślakowa, Tłukowa, Piecygrochowa, Karczmarzowa, Pasiowa, Szewcowa, Kasperkowa, Wawrzyńcowa, Dział, Gorzutkowa, Kowalowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Franciszek Pustelnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY

    80 (30,89%)

    Piotr Józef Niedziela

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    87 (33,59%)

    Barbara Płanica

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE

    92 (35,52%)

    Okręg 7

    Sołectwo Naprawa (część): osiedla Halkowa, Mirkowa, Czubinowa, Jakubowa, Burmistrzowa, Folwarskowa, Żegleń Górny, Swałtkowa, Gwiżdżowa, Tatarkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Daniel Mirek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY

    111 (41,42%)

    Władysława Stanisława Rawska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE

    104 (38,81%)

    Marian Pasiowiec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JORDANÓW

    53 (19,78%)

    Okręg 8

    Sołectwo Osielec (część): osiedla Baranowa, Karbowa, Świstkowa, Bachule, Pieskowa, Zagrody, Błaskowa, Zagrody Ligusowe, Sołtystwo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Krystyna Oleksa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY

    42 (13,08%)

    Artur Andrzej Kudzia

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    60 (18,69%)

    Szczepan Tadeusz Jurkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE

    84 (26,17%)

    Krystyna Jabłońska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JORDANÓW

    44 (13,71%)

    Renata Bożena Bogacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ GMINY JORDANÓW

    91 (28,35%)

    Okręg 9

    Sołectwo Osielec (część): osiedla Polany Jurkowe, Działkowa, Brzanowa, Rusinowa, Bogaczowa, Kowalowa, Bańdurowa, Zarębowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Mariusz Grzechyńka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    156 (51,83%)

    Paweł Marek Zadrożny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE

    72 (23,92%)

    Marek Marynowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI W SAMORZĄDZIE GMINY JORDANÓW

    16 (5,32%)

    Mariusz Wojciech Misiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JORDANÓW

    57 (18,94%)

    Okręg 10

    Sołectwo Osielec (część): osiedla Koniówkowa, Balcarzowa, Solowskich, Harwatowa, Kotowa, Książkowa, Głodkowa, Morawowa, Janikowa, Misiarzowa, Budowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesława Śmiech

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY

    46 (12,20%)

    Bożena Czaja

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    125 (33,16%)

    Emilia Gierat-Motor

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE

    42 (11,14%)

    Ryszard Andrzej Ordzowiały

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI W SAMORZĄDZIE GMINY JORDANÓW

    164 (43,50%)

    Okręg 11

    Sołectwo Osielec (część): osiedla Jabconie, Gąsiory, Grzybkowa, Szyszkowa, Hodanowa, Leśniakowa, Dudkowa, Matułowa, Oleksowa, Wronkowa, Niziołkowa, Słoninowa, Sędrowa, Sępkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Stopa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY

    116 (34,02%)

    Piotr Paweł Kaczmarczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    62 (18,18%)

    Iwona Gołdyn

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE

    46 (13,49%)

    Piotr Paweł Firek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI W SAMORZĄDZIE GMINY JORDANÓW

    117 (34,31%)

    Okręg 12

    Sołectwo Toporzysko (część): osiedla Bąkałowa, Gałowa, Habinowa, Pisulowa, Rosołowa, Smołowa, Wierzbeczkowa, Kaszubowa, Budkowa, Wierzbowa, Grabarzowa, Stąporowa, Dudkowa, Flakowa, Ciopałowa, Rysiowa, Dział

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zofia Kulka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY

    141 (50,90%)

    Tomasz Rączka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    66 (23,83%)

    Beata Zofia Duda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE

    70 (25,27%)

    Okręg 13

    Sołectwo Toporzysko (część): osiedla Mraźnica, Zagrody, Za Dwór, Tomczykowa, Strzelcowa, Kowalczykowa, Targoszowa, Cieślakowa, Pająkowa, Rączkowa, Białoniowa, Figurowa, Kulakowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Eugeniusz Wierzba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY

    112 (41,48%)

    Maria Irena Nosidlak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    77 (28,52%)

    Zofia Ryś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE

    81 (30,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo Toporzysko (część): osiedla Chudowa, Nad Las, Kowalowa, Zawodzie, Ptasiowa, Łazarzowa, Peliwowa, Wójtowiczowa, Janeczkowa, Dydowa, Pietrzykowa, Kozowa, Zającowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zdzisław Jan Filipek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY

    116 (41,88%)

    Bogdan Jacek Bieniek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    98 (35,38%)

    Krystyna Smółka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE

    29 (10,47%)

    Małgorzata Anna Ryś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JORDANÓW

    34 (12,27%)

    Okręg 15

    Sołectwo Wysoka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimiera Maria Działek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY

    57 (17,27%)

    Andrzej Jąkała

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    193 (58,48%)

    Agnieszka Teresa Kościelniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE

    80 (24,24%)