Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Tarczyn

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwa: Borowiec, Bystrzanów, Many, Suchostruga, Werdun, Jeżewice, Wólka Jeżewska, Świętochów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Grzegorz Augustynowicz
      0 (0,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Iwona Zofia Mendel
      0 (0%)

    Okręg 2

    Sołectwa: Księżak, Nosy, Suchodół, Marianka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Stanisław Małczyński
      179 (60,88%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Sławomir Jan Parol
      115 (39,12%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Przypki, Janówek, Wola Przypkowska, Kolonia Wola Przypkowska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Zygmunt Sławomir Bęza
      246 (59,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Mirosław Wojciech Goljanek
      170 (40,87%)

    Okręg 4

    Sołectwa: Grzędy, Kotorydz

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Radosław Zbigniew Książek
      137 (39,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Tomasz Dębski
      212 (60,74%)

    Okręg 5

    Tarczyn ulice: Osiedle Tarczynianka, Kazimierza Dobrowolskiego, 1 Maja, Dolna, Miodowa, Nektarowa, Cmentarna, Mszczonowska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Iwona Joanna Kozmana
      174 (62,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Sylwia Ewa Drężek
      105 (37,63%)

    Okręg 6

    Tarczyn ulice: Niecała, Komornicka, Grójecka, Owocowa, Kolejowa, Aleja Krakowska (od sołectwa Jeziorzany do sołectwa Józefowice)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Agnieszka Krystyna Święcicka
      104 (48,83%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Tadeusz Płużyczka
      109 (51,17%)

    Okręg 7

    Tarczyn ulice: Osiedle Ustronie (bloki nr 1 - 9), Rynek

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jacek Żelazowski
      117 (36,68%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Daniel Płużyczka
      202 (63,32%)

    Okręg 8

    Tarczyn ulice: mjr. Edwarda Ziółkowskiego, Ks. Czesława Oszkiela (z wyłączeniem nr porządkowych: 1B, 1C)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Dariusz Edward Witek
      127 (49,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Justyna Bochyńska
      132 (50,97%)

    Okręg 9

    Tarczyn ulice: Wąska, Lawendowa, Dębowa, Brzozowa, Sosnowa, Modrzewiowa, Słoneczna, Władysława Gawarskiego, Szarych Szeregów, Fiołkowa, Różana, Tulipanowa, Niezapominajki, Zawilec, Wrzosowa, Zatylna, Długa, Błońska, Malinowa, Klonowa, Jodłowa, Akacjowa, Lipowa, Świerkowa, Magnolii, Ogrodowa, Sadowa, Młynarska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Anna Połeć
      177 (48,36%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Andrzej Józef Pszczółka
      189 (51,64%)

    Okręg 10

    Tarczyn ulice: Aleja Krakowska (od sołectwa Grzędy do sołectwa Józefowice), Warszawska, Ks. Czesława Oszkiela (nr porządkowy: 1B, 1C), Górna, Pogodna, Szkolna, Juliana Stępkowskiego, Sportowa, Działkowa, Pocztowa, Bronisława Reszki, Stanisława Czarneckiego, Poprzeczna, Kółkowa, Jabłoniowa, Średnia, Krótka, Orzechowa, Kotorydzka, Żytnia, Północna, Miła, Polna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Mirosław Stanisław Faliszewski
      188 (51,51%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Łukasz Dawid Lipiec
      177 (48,49%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Józefowice, Komorniki, Jeziorzany, Ruda

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Krzysztof Olczak
      265 (68,65%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Elżbieta Ewa Osełka
      121 (31,35%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Rembertów, Stefanówka, Pawłowice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Anna Ewa Burakowska
      0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Kopana

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Sławomir Antoni Brzeziński
      218 (71,24%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Andrzej Julian Ozimek
      88 (28,76%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Gąski, Racibory, Wylezin, Kawęczyn, Gładków.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Adam Doliński
      137 (45,97%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Adam Przyborowski
      161 (54,03%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Prace Małe, Marylka-Korzeniówka, Prace Duże, Kolonia Prace Duże

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Marek Paweł Ciecierski
      251 (51,65%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Dariusz Sobierajski
      235 (48,35%)