Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Żnin

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Żnin – część: Osiedle Nr 2 „Bloki Wielorodzinne”, Osiedle Nr 3 „Żnin-Południowy-Zachód” i Osiedle Nr 4 „Krzyckówko”, obejmująca ulice: 1 Stycznia, Aliantów, Browarowa, Chmielna, Dąbrowskiego, Dobra, Fabryczna, Gajowa, Gościnna, Jeziorna, Kasprowicza, Klonowa, Kopernika, Krasińskiego, Krzyckich, Kwiatowa, Na Wzgórzu, Ogrodowa, Piwna, Pogodna, Polna, Porzeczkowa, Przemysłowa, Sadowa, Skromna, Słoneczna, Słowackiego, Szpitalna, Tysiąclecia, Urocza, Wandy Pieniężnej, Wiatrakowa, Widokowa, Wiśniowa, Wrzosowa, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Żytnia; Sołectwa: Bożejewice, Bożejewiczki, Rydlewo, Skarbienice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM - DLA GMINY ŻNIN!

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Grzegorz Koziełek
      292 (7,95%)
    2. 2 Ireneusz Jerzy Starczewski
      71 (1,93%)
    3. 3 Maria Anna Walczak
      20 (0,54%)
    4. 6 Anna Bartczak
      18 (0,49%)
    5. 9 Marek Waldemar Kozłowski
      37 (1,01%)
    6. 7 Grażyna Danuta Jasiurkowska
      31 (0,84%)
    7. 4 Ewa Maria Ciszewska
      9 (0,24%)
    8. 8 Krzysztof Komasinski
      72 (1,96%)
    9. 5 Roman Ignacy Nyka
      59 (1,61%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Joanna Kaszak
      16 (0,44%)
    2. 8 Danuta Maria Robakowska
      15 (0,41%)
    3. 6 Tomasz Leśniewski
      73 (1,99%)
    4. 1 Bernard Aleksander Starczewski
      216 (5,88%)
    5. 2 Marcin Czaja
      47 (1,28%)
    6. 4 Alina Aniela Putz-Dolacińska
      105 (2,86%)
    7. 3 Ryszard Rajmund Wesołek
      93 (2,53%)
    8. 5 Alicja Anna Ochudło
      124 (3,37%)
    9. 9 Jan Dariusz Gąsiorowski
      97 (2,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GAŁĄZKI PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Stanisław Hałas
      16 (0,44%)
    2. 8 Leszek Szwed
      3 (0,08%)
    3. 7 Maria Elżbieta Szwed
      2 (0,05%)
    4. 2 Ewelina Paszkiewicz
      6 (0,16%)
    5. 3 Gracjan Paweł Kaczmarek
      17 (0,46%)
    6. 1 Marek Jacek Rospenda
      59 (1,61%)
    7. 5 Krystyna Gołuńska
      13 (0,35%)
    8. 4 Jarosław Jakub Burzych
      33 (0,90%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO I WIEŚ - DLA GMINY ŻNIN !

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Kazimierz Paweł Jańczak
      186 (5,06%)
    2. 3 Halina Brygida Rosiak
      137 (3,73%)
    3. 1 Tomasz Stanisław Wysocki
      115 (3,13%)
    4. 4 Piotr Tylka
      28 (0,76%)
    5. 6 Hubert Dojaś
      39 (1,06%)
    6. 5 Violetta Anna Kujawa
      26 (0,71%)
    7. 8 Michał Tomasz Kausa
      14 (0,38%)
    8. 7 Lidia Maria Masełko
      8 (0,22%)
    9. 9 Jadwiga Lewandowska
      14 (0,38%)

    KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE „PAŁUKI”

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Romana Katarzyna Kapuścińska
      55 (1,50%)
    2. 2 Jerzy Antoni Krynicki
      356 (9,69%)
    3. 7 Natalia Zaręba-Napierała
      34 (0,93%)
    4. 5 Dariusz Skalski
      98 (2,67%)
    5. 1 Sławomir Roman Kujawa
      438 (11,92%)
    6. 8 Andrzej Ligierski
      47 (1,28%)
    7. 3 Halina Krygier
      154 (4,19%)
    8. 6 Małgorzata Barbara Okońska
      24 (0,65%)
    9. 9 Marcin Tomasz Szymański
      37 (1,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Agnieszka Krystyna Marguardt
      75 (2,04%)
    2. 8 Urszula Jadwiga Skibińska
      4 (0,11%)
    3. 5 Wojciech Józef Ostrowski
      12 (0,33%)
    4. 4 Violetta Dobaczewska
      63 (1,71%)
    5. 9 Łukasz Bauza
      27 (0,73%)
    6. 7 Adam Wiktor Krajewski
      15 (0,41%)
    7. 6 Agata Anna Szczecińska
      2 (0,05%)
    8. 1 Bolesław Stefan Cieniawa
      86 (2,34%)
    9. 3 Krzysztof Stanisław Antkowiak
      37 (1,01%)

    Okręg 2

    Miasto Żnin – część: Osiedle Nr 1 „Góra”, Osiedle Nr 5 „Żnin-Stare Miasto” oraz pozostały obszar miasta, obejmująca ulice: 700 - lecia, Błogosławionej Marii Karłowskiej, Boczna, Bohaterów, Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego, Brzegowa, Brzozowa, Cicha, Cisowa, Czarnieckiego, Dębowa, Dworcowa, Edmunda Kapłońskiego, Glicznera, Gnieźnieńska, Górska, Graniczna, Grunwaldzka, Jana III Sobieskiego, Jasna, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Klemensa Janickiego, Konopnickiej, Kościuszki, Królowej Jadwigi, Leszka Białego, Leśna, Lewandowskiego, Licealna, Lipowa, Łączna, Łąkowa, Majdanowa, Mickiewicza, Mieszka I, Miodowa, Młyńska, Moniuszki, Na Skarpie, Niedziałkowskiego, Nowa, Opłotkowa, Orzeszkowej, Pałucka, Panoramiczna, Parkowa, Plac Działowy, Plac Wolności, Plac Zamkowy, Pocztowa, Podgórna, Podmurna, Poprzeczna, por. Tadeusza Kruszki, Potockiego, Powstańców Wielkopolskich, Przemysława IV, Przesmyk, Ptasia, Różana, Rychlewskiego, Sądowa, Sienkiewicza, Składowa, Skrajna, Sosnowa, Spacerowa, Spadowa, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Staszica, Stroma, Szkolna, Śniadeckich, Średnia, Świerkowa, Św. Floriana, Topolowa, Towarowa, Ukośna, Ułańska, Wandy Dobaczewskiej, Wiejska, Wilczkowska, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wodna, Zamknięta, Zielna, Zygmunta Starego, Żeglarska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM - DLA GMINY ŻNIN!

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Wioletta Olesiak
      53 (1,72%)
    2. 3 Anna Maria Liana
      65 (2,10%)
    3. 6 Jacek Wojciech Orzechowski
      95 (3,08%)
    4. 2 Sławomir Jan Ryś
      123 (3,98%)
    5. 1 Robert Luchowski
      323 (10,46%)
    6. 5 Iwona Agnieszka Mroczkowska
      72 (2,33%)
    7. 7 Janusz Kuczma
      19 (0,62%)
    8. 8 Mariusz Franciszek Kaźmierczak
      37 (1,20%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Leszek Józef Kowalski
      166 (5,38%)
    2. 4 Monika Anna Bursztyńska
      61 (1,98%)
    3. 6 Małgorzata Wilkosz
      10 (0,32%)
    4. 1 Robert Antoni Szafrański
      342 (11,08%)
    5. 5 Mirosław Wojciech Jarzeński
      28 (0,91%)
    6. 2 Marek Józef Zieliński
      142 (4,60%)
    7. 7 Zbigniew Józef Ochudło
      26 (0,84%)
    8. 8 Barbara Grycza
      57 (1,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GAŁĄZKI PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Karol Białecki
      58 (1,88%)
    2. 1 Małgorzata Anna Kurto
      50 (1,62%)
    3. 2 Marek Gałązka
      90 (2,91%)
    4. 4 Robert Popielarz
      6 (0,19%)
    5. 5 Jan Krzysztof Wilk
      1 (0,03%)
    6. 7 Elżbieta Szwed
      0 (0,00%)
    7. 6 Marian Szwed
      1 (0,03%)
    8. 8 Agnieszka Katarzyna Rospenda
      2 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO I WIEŚ - DLA GMINY ŻNIN !

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jan Stanisław Kruszelnicki
      27 (0,87%)
    2. 2 Bogumiła Maria Czaj
      11 (0,36%)
    3. 3 Justyna Maria Kubicka
      29 (0,94%)
    4. 7 Paweł Kaczmarski
      8 (0,26%)
    5. 6 Michał Pawłowski
      44 (1,42%)
    6. 4 Elżbieta Horka
      14 (0,45%)
    7. 5 Alina Joanna Konecka
      24 (0,78%)
    8. 8 Radosław Swigon
      21 (0,68%)

    KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE „PAŁUKI”

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Stanisław Szulc
      18 (0,58%)
    2. 2 Piotr Tomaszewski
      133 (4,31%)
    3. 1 Andrzej Włodzimierz Kurek
      170 (5,51%)
    4. 6 Agnieszka Edyta Szmyt
      5 (0,16%)
    5. 3 Piotr Horka
      135 (4,37%)
    6. 5 Hanna Katarzyna Katafiasz
      57 (1,85%)
    7. 8 Aleksandra Bogumiła Nowakowska
      205 (6,64%)
    8. 7 Tomasz Piotr Prosianowski
      62 (2,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Maciej Hubert Mielczarek
      20 (0,65%)
    2. 1 Jerzy Kowalski
      111 (3,59%)
    3. 4 Magdalena Jezierska
      25 (0,81%)
    4. 6 Weronika Bazyl-Błachowicz
      10 (0,32%)
    5. 3 Stanisław Walerian Głogowski
      24 (0,78%)
    6. 2 Urszula Julianna Hillemann-Grabowska
      60 (1,94%)
    7. 8 Roman Stefan Bleja
      15 (0,49%)
    8. 7 Krzysztof Tokarz
      33 (1,07%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Białożewin, Brzyskorzystew, Brzyskorzystewko, Cerekwica, Chomiąża Księża, Dobrylewo, Dochanowo, Gorzyce, Jadowniki Bielskie, Jadowniki Rycerskie, Januszkowo, Jaroszewo, Kaczkowo, Kaczkówko, Kierzkowo, Murczyn, Murczynek, Nadborowo, Paryż, Podgórzyn, Podobowice, Redczyce, Sarbinowo, Sielec, Słabomierz, Słębowo, Sobiejuchy, Sulinowo, Sulinowo Bekanówka, Ustaszewo, Uścikowo, Wawrzynki, Wenecja, Wilczkowo, Wójcin, Żnin Wieś

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM - DLA GMINY ŻNIN!

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dariusz Samul
      199 (5,31%)
    2. 3 Paweł Marcin Piekarski
      104 (2,78%)
    3. 1 Grzegorz Stanisław Wesołek
      313 (8,36%)
    4. 5 Maria Henryka Janicka
      19 (0,51%)
    5. 6 Maria Starczewska
      27 (0,72%)
    6. 4 Maria Skrocka
      57 (1,52%)
    7. 7 Stanisław Goclik
      58 (1,55%)
    8. 8 Przemysław Patryk Burszta
      40 (1,07%)
    9. 9 Stanisław Jan Marmurowicz
      38 (1,01%)
    10. 10 Małgorzata Teresa Polaczyk
      41 (1,09%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Irena Teresa Chrośniak
      21 (0,56%)
    2. 1 Elżbieta Gogola
      454 (12,12%)
    3. 5 Krzysztof Piotr Wierzchosławski
      23 (0,61%)
    4. 2 Piotr Grzegorz Ostrowski
      143 (3,82%)
    5. 4 Dominika Owczarzak
      140 (3,74%)
    6. 3 Wojciech Goclik
      44 (1,17%)
    7. 9 Michał Józef Chełminiak
      27 (0,72%)
    8. 8 Karol Zwietrzała
      63 (1,68%)
    9. 7 Honorata Brzykcy
      41 (1,09%)
    10. 10 Zenon Flejter
      129 (3,44%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO I WIEŚ - DLA GMINY ŻNIN !

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Idzi Jan Mądry
      204 (5,45%)
    2. 1 Fabian Heinich
      115 (3,07%)
    3. 3 Tomasz Zbigniew Chromiński
      53 (1,41%)
    4. 4 Anna Janina Siadak
      23 (0,61%)
    5. 10 Dorota Anna Janus
      23 (0,61%)
    6. 6 Agata Róża Kraczek
      23 (0,61%)
    7. 8 Mateusz Lewandowski
      37 (0,99%)
    8. 9 Barbara Maria Chęś
      21 (0,56%)
    9. 7 Natalia Niezgoda
      14 (0,37%)
    10. 5 Kazimierz Nowicki
      22 (0,59%)

    KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE „PAŁUKI”

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Alina Maria Gic
      14 (0,37%)
    2. 4 Marcin Dec
      44 (1,17%)
    3. 3 Maria Błońska
      208 (5,55%)
    4. 2 Włodzimierz Oźminkowski
      83 (2,22%)
    5. 1 Lucjan Adamus
      272 (7,26%)
    6. 6 Elżbieta Janowska
      41 (1,09%)
    7. 9 Monika Helena Małecka
      61 (1,63%)
    8. 8 Roman Gulczyński
      11 (0,29%)
    9. 5 Olga Małgorzata Berdysz
      101 (2,70%)
    10. 10 Krzysztof Łaniecki
      26 (0,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Tomasz Józef Rąbkowski
      35 (0,93%)
    2. 8 Natalia Anna Alichniewicz
      32 (0,85%)
    3. 6 Elżbieta Winiecka
      17 (0,45%)
    4. 9 Natalia Katarzyna Kowalska
      10 (0,27%)
    5. 7 Paweł Domowicz
      18 (0,48%)
    6. 1 Dariusz Stanisław Kaźmierczak
      125 (3,34%)
    7. 5 Stanisław Antoni Grycza
      60 (1,60%)
    8. 3 Marcin Bereźnicki
      23 (0,61%)
    9. 4 Janina Halina Ciupińska
      18 (0,48%)
    10. 2 Andrzej Gwidon Wieczorek
      31 (0,83%)