Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - strzyżowski

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    gmina Czudec

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Kazimierz Kania
      315 (6,12%)
    2. 1 Marian Złotek
      929 (18,06%)
    3. 2 Marek Stanisław Szorc
      618 (12,01%)
    4. 4 Marta Proksa
      236 (4,59%)
    5. 6 Marta Kuśnierz
      75 (1,46%)
    6. 5 Agnieszka Stanisława Fortuna
      237 (4,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Małgorzata Skalska - Nieroda
      445 (8,65%)
    2. 2 Mariusz Rafał Domaradzki
      284 (5,52%)
    3. 1 Stanisław Józef Gierlak
      1 440 (27,99%)
    4. 4 Lucyna Emilia Janaś
      136 (2,64%)
    5. 6 Janusz Marek Duliński
      220 (4,28%)
    6. 5 Magdalena Łabaj
      210 (4,08%)

    Okręg 2

    gmina Frysztak

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zdzisław Władysław Sarna
      854 (19,26%)
    2. 5 Irena Jedziniak
      135 (3,05%)
    3. 3 Ewelina Katarzyna Baciak
      124 (2,80%)
    4. 4 Andrzej Piotr Karaś
      153 (3,45%)
    5. 1 Robert Czesław Godek
      915 (20,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Agata Magdalena Skiba
      296 (6,68%)
    2. 2 Marek Grzegorz Armata
      836 (18,86%)
    3. 4 Zbigniew Kurek
      296 (6,68%)
    4. 5 Irena Zielińska
      153 (3,45%)
    5. 1 Tomasz Władysław Garncarski
      671 (15,14%)

    Okręg 3

    gmina Niebylec

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jan Wojtaszek
      530 (11,43%)
    2. 2 Maria Chuchla
      1 026 (22,13%)
    3. 3 Zofia Dzika
      536 (11,56%)
    4. 5 Jan Wiesław Gwiżdż
      208 (4,49%)
    5. 4 Małgorzata Elżbieta Pryć
      737 (15,89%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Aleksander Jacek Józefczyk
      311 (6,71%)
    2. 1 Józef Dzindzio
      751 (16,20%)
    3. 2 Katarzyna Kozak
      162 (3,49%)
    4. 4 Helena Małgorzata Słupek
      121 (2,61%)
    5. 5 Jan Dudek
      255 (5,50%)

    Okręg 4

    gmina Strzyżów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Agata Małgorzata Gadziała
      443 (5,45%)
    2. 3 Piotr Szopa
      1 185 (14,57%)
    3. 1 Jan Stanisław Stodolak
      851 (10,46%)
    4. 2 Adam Piotr Bieryło
      932 (11,46%)
    5. 5 Elżbieta Janina Urban - Janusz
      73 (0,90%)
    6. 7 Grzegorz Wojciech Fąfara
      327 (4,02%)
    7. 6 Anna Bronisława Das
      174 (2,14%)
    8. 8 Stanisław Stasiowski
      477 (5,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Bogdan Józef Żybura
      1 003 (12,33%)
    2. 2 Tadeusz Niemiec
      941 (11,57%)
    3. 3 Piotr Paweł Rędziniak
      438 (5,39%)
    4. 6 Małgorzata Marta Krajciewicz - Żurek
      54 (0,66%)
    5. 5 Marta Barbara Utnicka
      462 (5,68%)
    6. 8 Zdzisław Godek
      164 (2,02%)
    7. 7 Barbara Ewa Mularz
      375 (4,61%)
    8. 4 Andrzej Michał Kubala
      234 (2,88%)

    Okręg 5

    gmina Wiśniowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Małgorzata Książek
      369 (11,66%)
    2. 1 Piotr Zygmunt Myćka
      437 (13,80%)
    3. 3 Jerzy Antoni Łukasiewicz
      235 (7,42%)
    4. 4 Beata Urban
      150 (4,74%)
    5. 5 Marian Wójtowicz
      166 (5,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Grzegorz Andrzej Tomaszewski
      958 (30,26%)
    2. 2 Józef Stanisław Cynarski
      298 (9,41%)
    3. 3 Maria Jolanta Bysiewicz
      141 (4,45%)
    4. 4 Dawid Rusyn
      331 (10,45%)
    5. 5 Marta Nowak
      81 (2,56%)