Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Sieroszewice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwa: Biernacice, Kania, Raduchów, Zamość

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Stanisław Zatylny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA

    130 (52,42%)

    Zofia Jadwiga Stacherzak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

    40 (16,13%)

    Halina Teresa Krysiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO

    78 (31,45%)

    Okręg 2

    Sołectwo: Ołobok, Sławin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Justyna Maria Karbowy

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA

    148 (38,14%)

    Ewelina Barbara Łukawska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

    63 (16,24%)

    Teresa Władysława Lemiesz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO

    177 (45,62%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Bilczew, Latowice, Osada: Kęszyce

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystyna Maria Kois-Jaźwiec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA

    224 (71,34%)

    Danuta Teresa Błaszczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

    32 (10,19%)

    Henryk Rosa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO

    58 (18,47%)

    Okręg 4

    Sołectwa: Masanów, Namysłaki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Honorata Bogumiła Duszyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA

    57 (18,33%)

    Agnieszka Maria Kaźmierczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

    48 (15,43%)

    Stanisław Michał Płomiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO

    206 (66,24%)

    Okręg 5

    Sołectwa: Bibianki, Parczew

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Bożena Klawińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA

    104 (36,75%)

    Ryszard Kamiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

    44 (15,55%)

    Wiesława Maria Smółka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO

    135 (47,70%)

    Okręg 6

    Sołectwo: Psary

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Milena Ewa Przybylska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA

    39 (15,42%)

    Rafał Bartnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

    194 (76,68%)

    Kornelia Katarzyna Skutecka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO

    20 (7,91%)

    Okręg 7

    Sołectwo : Rososzyca-część (ulice: Kaliska, Kościelna, Leśna, Łąkowa, Parkowa, Wąska)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Klaudia Maria Mizera-Lis

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA

    109 (52,40%)

    Marian Sójka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

    26 (12,50%)

    Jerzy Kowalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO

    73 (35,10%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Rososzyca-część (ulice: Krótka, Kwiatowa, Ostrowska, Środkowa, Wiśniowa)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosława Anna Kois

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA

    74 (36,27%)

    Jacek Stacherzak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

    55 (26,96%)

    Andrzej Józef Chwiłkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO

    75 (36,76%)

    Okręg 9

    Sołectwo: Sieroszewice-część (ulice: Danuty Siedzikówny, Ogrodowa, Ostrowska od nr 1 do nr 61, Parkowa, Polna, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Strażacka, Szkolna, Wiśniowa)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Teresa Grzeszczyk-Wielebińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA

    36 (12,68%)

    Grzegorz Stępniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

    35 (12,32%)

    Michał Pułkownik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO

    116 (40,85%)

    Ryszard Bochen

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BOCHENA

    97 (34,15%)

    Okręg 10

    Sołectwo: Sieroszewice-część (ulice: Bilczewska, Kasztanowa, Kwiatowa, Lawendowa, Leśna, Łąkowa, Nowa, Ostrowska od Nr 62 do Nr 157, Starowiejska)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Antoni Kamzol

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA

    94 (34,18%)

    Szymon Lis

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

    97 (35,27%)

    Roman Maląg

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO

    84 (30,55%)

    Okręg 11

    Sołectwo: Strzyżew-część (ulice: Anny Wiesiołowskiej, Brzozowa, Kolonia od Nr 1 do Nr 40, Leśna, Lorki, Małolepsza, Szlak Bursztynowy, Wydarta)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bernadeta Maria Biała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA

    142 (66,98%)

    Wacław Bogusław Piaskowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

    35 (16,51%)

    Bronisław Szubert

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO

    35 (16,51%)

    Okręg 12

    Sołectwo: Strzyżew-część (ulice: Kolonia od Nr 41 do Nr 119, Kościelna, Stara Wieś, Strzyżówek)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Przemysław Paweł Wilgocki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA

    93 (47,69%)

    Paweł Jan Pieprzka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

    52 (26,67%)

    Henryk Jędroszka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO

    50 (25,64%)

    Okręg 13

    Sołectwo: Westrza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Hanna Joanna Widyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA

    38 (26,95%)

    Tomasz Jan Gierz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

    50 (35,46%)

    Wojciech Florian Andrzejewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO

    53 (37,59%)

    Okręg 14

    Sołectwo : Wielowieś-część (ulice: Ceglana, Leśna, Słoneczna)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Kaźmierczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA

    47 (17,03%)

    Anna Ławrynowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

    78 (28,26%)

    Paweł Stanisław Mrugalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO

    151 (54,71%)

    Okręg 15

    Sołectwo : Wielowieś-część (ulice: Grabowska, Kościelna, Polna, Spokojna, Szeroka, Wąska, Zielona)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Józef Pawlik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA

    63 (22,66%)

    Halina Irena Kaźmierczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

    39 (14,03%)

    Bartosz Wojciech Kubica

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO

    176 (63,31%)