Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Końskie

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    m. Końskie: ulice: Armii Krajowej, Jana Kiepury, Jana Kilińskiego, Lipowa, Mostowa, Poprzeczna, Spółdzielcza, Stanisława Staszica, Wojska Polskiego, Nowowiejska, Północna, Warszawska, Warsztatowa, Browarna, Cicha, Działkowa, Fabryczna, Folwarczna, Gliniana, Górna, Graniczna, Gruntowa, Izabelowska, Jasna, Kolejowa, Kościeliska, Krzywa, Młyńska, Nadstawna, Nowa, Odludna, Ogrodowa, Partyzantów, Piaskowa, Rzeczna, Słoneczna, Sportowa, Staromłyńska, Towarowa, Wąska, Wschodnia, Zielona, Źródlana, Żwirowa, Adama Mickiewicza, Akacjowa, Grzybowa, Jagodowa, Jana Piwnika-Ponurego, Jarzębinowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Klonowa, Ks. Jerzego Popiełuszki, Ks. Kazimierza Sykulskiego, Kwiatowa, Leśna, Malinowa, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Olimpijska, Piłkarska, Plac Jana Pawła II, Polskiego Czerwonego Krzyża, Południowa od nr 12 do końca, Robotnicza, Różana, Sosnowa, Sowia, Startowa, Stefana Żeromskiego, Waldemara Szwieca-Robota, Wilcza, Wioślarska, Wiśniowa, Wrzosowa, Związku Walki Zbrojnej, Zwycięstwa, Żużlowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marzena Tamara Czapelska
      123 (2,89%)
    2. 1 Artur Paweł Dajer
      510 (12,00%)
    3. 6 Barbara Maria Stangierska-Stołowska
      49 (1,15%)
    4. 7 Marek Jakub Zapała
      137 (3,22%)
    5. 3 Krystyna Helena Dylewska
      55 (1,29%)
    6. 4 Andrzej Jedynak
      101 (2,38%)
    7. 5 Marian Tomasz Jedynak
      28 (0,66%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Anna Jankowska
      22 (0,52%)
    2. 3 Klaudia Gil
      28 (0,66%)
    3. 5 Monika Krystyna Kaczmarek
      62 (1,46%)
    4. 1 Mirosław Sylwester Dudka
      136 (3,20%)
    5. 7 Marcin Jacek Pawlik
      40 (0,94%)
    6. 6 Dorota Marzena Łopyta
      56 (1,32%)
    7. 2 Leszek Dzwonek
      83 (1,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Ewa Iwona Dróżdż
      44 (1,04%)
    2. 5 Mariusz Marcin Miedziński
      102 (2,40%)
    3. 6 Magdalena Kowalczyk
      38 (0,89%)
    4. 7 Kamil Kosmal
      135 (3,18%)
    5. 2 Ewa Teresa Staniszewska
      93 (2,19%)
    6. 4 Michał Bogusław Michalski
      15 (0,35%)
    7. 1 Andrzej Bronisław Kosierkiewicz
      188 (4,42%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNOWACYJNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Jakub Marcin Rurarz
      14 (0,33%)
    2. 1 Damian Rafał Milczuszek
      92 (2,16%)
    3. 5 Konrad Kuleta
      7 (0,16%)
    4. 2 Jolanta Małgorzata Kochman
      11 (0,26%)
    5. 3 Maria Barbara Kobierska
      7 (0,16%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Łukasz Tomasz Dąbrowski
      83 (1,95%)
    2. 7 Leszek Zygmunt Stanek
      158 (3,72%)
    3. 5 Renata Małgorzata Błaszczyk
      17 (0,40%)
    4. 1 Zbigniew Marek Kowalczyk
      427 (10,05%)
    5. 6 Danuta Mikołajczyk
      36 (0,85%)
    6. 2 Paweł Robert Pisiałek
      426 (10,02%)
    7. 3 Barbara Maria Sękowska
      63 (1,48%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Elżbieta Stanisława Nizińska
      28 (0,66%)
    2. 2 Marcin Łukasz Wiaderny
      173 (4,07%)
    3. 4 Piotr Mikołaj Kornecki
      146 (3,44%)
    4. 6 Radosław Marek Nowek
      141 (3,32%)
    5. 7 Wioletta Renata Walcharz
      38 (0,89%)
    6. 1 Mariusz Krzysztof Brzozowicz
      296 (6,96%)
    7. 3 Monika Błaut
      42 (0,99%)

    Okręg 2

    m. Końskie: ulice: Gimnazjalna, Kielecka, Kapitana Stoińskiego, Niepodległości, Spacerowa, Zachodnia, 3 Maja, Hugo Kołłątaja, Kazimierza Pułaskiego, Romualda Traugutta, Marszałka Piłsudskiego, Starowarszawska, Targowa, Wjazdowa, 16 Stycznia, Kazanowska, Krakowska, Miła, Majora Hubala, Pocztowa, Spokojna, Strażacka, 1 Maja, Iwo Odrowąża, Księdza Józefa Granata, Łazienna, Mieszka I, Plac Kościuszki, Południowa od nr 1 do nr 10, Zamkowa, Brzozowa, Polna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Zbigniew Adam Kucharski
      448 (9,72%)
    2. 4 Elżbieta Maria Drozd
      32 (0,69%)
    3. 8 Przemysław Śliwak
      34 (0,74%)
    4. 2 Zbigniew Hybik
      326 (7,07%)
    5. 6 Maciej Kiełbowski
      64 (1,39%)
    6. 3 Joanna Marianna Choińska
      104 (2,26%)
    7. 7 Janina Elżbieta Paras
      28 (0,61%)
    8. 5 Stefan Gołacki
      50 (1,08%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jan Krzysztof Rybiński
      139 (3,02%)
    2. 2 Paulina Bednarek
      22 (0,48%)
    3. 4 Jolanta Maria Duda
      91 (1,97%)
    4. 8 Marcin Rafał Zaborowski
      12 (0,26%)
    5. 5 Piotr Paweł Szemberg
      34 (0,74%)
    6. 3 Magdalena Agnieszka Dąbrowska
      19 (0,41%)
    7. 7 Bożenna Wielgosińska
      24 (0,52%)
    8. 6 Agnieszka Jadwiga Śliwińska
      28 (0,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Michał Ryszard Cichocki
      560 (12,15%)
    2. 3 Lidia Elżbieta Mazur
      34 (0,74%)
    3. 2 Ernest Artur Kruk
      85 (1,84%)
    4. 4 Magdalena Natalia Dzwonek
      14 (0,30%)
    5. 5 Ewa Maria Jedynak
      38 (0,82%)
    6. 6 Norbert Makuch
      18 (0,39%)
    7. 7 Katarzyna Milena Wilczyńska
      25 (0,54%)
    8. 8 Adam Mastalerz
      71 (1,54%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNOWACYJNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Robert Deszczyński
      125 (2,71%)
    2. 6 Dariusz Jarosław Pacholec
      16 (0,35%)
    3. 3 Lucyna Urszula Jakubowska
      26 (0,56%)
    4. 5 Jolanta Komisarczyk
      7 (0,15%)
    5. 4 Monika Anna Sorbian-Staromłyńska
      6 (0,13%)
    6. 2 Lech Sorbian
      70 (1,52%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Katarzyna Ewa Mucha
      36 (0,78%)
    2. 4 Adam Wychowaniec
      17 (0,37%)
    3. 2 Teresa Marianna Wilk
      246 (5,34%)
    4. 8 Jerzy Marian Grodzki
      51 (1,11%)
    5. 3 Tomasz Mirosław Salata
      138 (2,99%)
    6. 5 Tadeusz Jurga
      73 (1,58%)
    7. 7 Roman Piotr Sulgostowski
      63 (1,37%)
    8. 1 Regina Michalina Maciejczyk
      256 (5,55%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Łukasz Jan Jóźwik
      39 (0,85%)
    2. 1 Helena Rozmus
      379 (8,22%)
    3. 8 Bożenna Władysława Makowska
      78 (1,69%)
    4. 2 Karol Ryszard Cygankiewicz
      246 (5,34%)
    5. 3 Dariusz Jacek Łyżwa
      155 (3,36%)
    6. 7 Adam Stanisław Kubka
      225 (4,88%)
    7. 6 Zenon Jan Wołczyk
      40 (0,87%)
    8. 5 Julia Łucja Piwczyk
      18 (0,39%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Jeżów, Nałęczów, Barycz, Nieświń, Paruchy, Baczyna, Gracuch, Proćwin, Kornica, Młynek Nieświński, Dyszów, Rogów, Stara Kuźnica, Koczwara, Pomyków, Piła, Stadnicka Wola, Izabelów, Górny Młyn, Niebo, Wąsosz, Małachów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Danuta Chwaszczyńska
      68 (1,92%)
    2. 1 Lucjan Jerzy Górecki
      227 (6,41%)
    3. 2 Marek Kozerawski
      360 (10,16%)
    4. 5 Urszula Jasińska
      198 (5,59%)
    5. 4 Janina Roberta Firkowska
      112 (3,16%)
    6. 6 Damian Kamoda
      115 (3,24%)
    7. 7 Elżbieta Ewa Piotrowska
      107 (3,02%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Józef Solarz
      11 (0,31%)
    2. 2 Bożena Helena Basiak
      27 (0,76%)
    3. 4 Jarosław Marcin Kijewski
      12 (0,34%)
    4. 3 Beata Gut
      34 (0,96%)
    5. 5 Julita Żuwalska
      18 (0,51%)
    6. 1 Stanisław Wojciech Mościński
      33 (0,93%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Barbara Stanisława Galant
      303 (8,55%)
    2. 2 Krzysztof Zbigniew Grzegorczyk
      210 (5,93%)
    3. 4 Robert Stanisław Turalski
      17 (0,48%)
    4. 5 Krystyna Sobczyńska
      30 (0,85%)
    5. 3 Dorota Teresa Borkowska
      203 (5,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNOWACYJNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Katarzyna Ewa Deszczyńska
      11 (0,31%)
    2. 4 Aneta Ewa Swat
      3 (0,08%)
    3. 5 Beniamin Andrzej Kuleta
      0 (0,00%)
    4. 1 Piotr Dariusz Swat
      18 (0,51%)
    5. 3 Paweł Wiśniewski
      3 (0,08%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Sławomir Szczepan Marczewski
      230 (6,49%)
    2. 6 Małgorzata Wąsik
      23 (0,65%)
    3. 5 Anna Magdalena Stolarska
      13 (0,37%)
    4. 3 Agnieszka Drągowska
      22 (0,62%)
    5. 2 Józef Staniszewski
      73 (2,06%)
    6. 7 Jan Władysław Grot
      116 (3,27%)
    7. 4 Magdalena Edyta Dulewicz
      63 (1,78%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Grzegorz Słoka
      524 (14,79%)
    2. 3 Witold Włodzimierz Młodawski
      25 (0,71%)
    3. 2 Sylwia Wietrzykowska
      126 (3,56%)
    4. 4 Monika Czmoch
      20 (0,56%)
    5. 5 Izabela Aneta Majer-Wąsik
      81 (2,29%)
    6. 6 Marek Słowiński
      56 (1,58%)
    7. 7 Mariusz Marek Druszcz
      52 (1,47%)

    Okręg 4

    Sołectwa: Sworzyce, Trzemoszna, Bedlno, Pomorzany, Modliszewice, Przybyszowy, Bedlenko, Sierosławice, Nowy Kazanów, Stary Kazanów, Stary Dziebałtów, Brody, Stary Sokołów, Nowy Dziebałtów, Wincentów, Nowy Sokołów, Sielpia Wielka, Gatniki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Andrzej Nowak
      125 (3,76%)
    2. 6 Krzysztof Sota
      236 (7,10%)
    3. 1 Krzysztof Marek Obratański
      273 (8,21%)
    4. 3 Maria Kuleta
      28 (0,84%)
    5. 2 Ewa Jolanta Grygiel
      44 (1,32%)
    6. 5 Cezary Mariusz Pilarski
      112 (3,37%)
    7. 7 Marzena Lidia Wychowaniec
      121 (3,64%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Tadeusz Wijata
      13 (0,39%)
    2. 1 Krystyna Stolarska
      58 (1,74%)
    3. 4 Piotr Paweł Ramuś
      19 (0,57%)
    4. 3 Joanna Kubiś
      11 (0,33%)
    5. 5 Joanna Dorota Smołuch
      36 (1,08%)
    6. 2 Jan Chrabąszcz
      113 (3,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Lidia Renata Wiśniewska
      270 (8,12%)
    2. 2 Gustaw Edmund Słowik
      122 (3,67%)
    3. 7 Michał Gąszcz
      167 (5,02%)
    4. 3 Beata Stefańczyk
      166 (4,99%)
    5. 5 Mikołaj Pilarski
      80 (2,41%)
    6. 4 Beata Urszula Orzechowska
      33 (0,99%)
    7. 6 Bogumiła Małgorzata Nowocień
      13 (0,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNOWACYJNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Kobierski
      1 (0,03%)
    2. 1 Artur Rurarz
      15 (0,45%)
    3. 4 Katarzyna Maria Rurarz
      0 (0,00%)
    4. 5 Stanisław Sorbian
      24 (0,72%)
    5. 3 Karolina Magdalena Sorbian
      9 (0,27%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Artur Aleksander Krawczyk
      14 (0,42%)
    2. 3 Robert Marcin Krawczyk
      14 (0,42%)
    3. 2 Aneta Gąszcz
      50 (1,50%)
    4. 1 Marcin Latański
      139 (4,18%)
    5. 4 Żaneta Katarzyna Kania
      21 (0,63%)
    6. 6 Piotr Gil
      11 (0,33%)
    7. 7 Grażyna Duda
      39 (1,17%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Agnieszka Długosz
      80 (2,41%)
    2. 3 Krystian Adam Leśniewski
      23 (0,69%)
    3. 2 Paweł Stępień
      102 (3,07%)
    4. 5 Ireneusz Jarosław Łosiak
      61 (1,83%)
    5. 7 Katarzyna Jolanta Serek
      120 (3,61%)
    6. 6 Ewa Samson
      144 (4,33%)
    7. 1 Wiesław Malicki
      419 (12,60%)