Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Czarna Dąbrówka

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    część sołectwa Czarna Dąbrówka (miejscowość Czarna Dąbrówka: ul. Słupska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bartosz Władysław Ulanowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”

    73 (34,27%)

    Małgorzata Bartelik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE JUTRO"

    12 (5,63%)

    Tadeusz Mirosław Gralak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY

    128 (60,09%)

    Okręg 2

    część sołectwa Czarna Dąbrówka (miejscowość Czarna Dąbrówka: ul. Bytowska, Jeziorna, Miła, Brzozowa, Ogrodowa, Cicha, Polna, Jabłoniowa, Św. Stanisława Kostki)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Agata Zganiacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”

    43 (23,37%)

    Iwona Maria Michańczyk-Lejk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE JUTRO"

    50 (27,17%)

    Włodzimierz Lewandowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY

    91 (49,46%)

    Okręg 3

    część sołectwa Czarna Dąbrówka (miejscowość Czarna Dąbrówka: ul. Leśna, Lęborska, Przemysłowa, Gdańska, Dworcowa, Kaszubska)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Teodor Kowal

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”

    44 (28,57%)

    Wioletta Anna Klajna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE JUTRO"

    25 (16,23%)

    Rafał Piotr Kozikowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA

    36 (23,38%)

    Julian Ryszard Bielawa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY

    49 (31,82%)

    Okręg 4

    część sołectwa Rokity (miejscowość Rokity nr budynków: 1, 1A, 1E, 2, 3, 4, 4A, 4B, 4C, 5, 5A, 6, 7, 7A, 7B, 7C, 11, 11A, 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 17A, 18, 18A, 19, 19B, 19C, 19D, 35, 36, 36A, 36B, 36C, 36E, 37, 37A, 38, 39, 39A, 40, 41, 54, 54A, 54B, 54C, 55, 56, 57, 58, 58A, 59, 60, 61, 62, 62A, 62B, 64, 64A, 65, 65A, 72, 72A, 76, 77, 81, 83, 90).

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Barbara Woźniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”

    122 (80,79%)

    Dawid Ryszard Gralak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY

    29 (19,21%)

    Okręg 5

    część sołectwa Rokity (miejscowość Rokity nr budynków: 8, 9, 10, 12, 20, 20A, 20B, 21, 22, 23, 24, 25, 25B, 25F, 26, 27, 27A, 27B, 28, 29, 30, 30A, 32, 33, 33A, 33B, 33C, 34, 35A, 42, 43, 44, 44A, 44C, 45, 45A, 46, 47, 48, 48A, 48B, 49, 50, 50A, 51, 52, 53, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 74, 75).

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Milena Małgorzata Stępień

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”

    100 (66,67%)

    Leszek Edmund Smentoch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE JUTRO"

    24 (16,00%)

    Emilia Witka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY

    26 (17,33%)

    Okręg 6

    sołectwo Nożyno (miejscowości: Nożyno, Skotawsko), sołectwo Nożynko (miejscowość Nożynko).

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Jan Heron

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”

    193 (68,44%)

    Irena Cerapińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE JUTRO"

    22 (7,80%)

    Dorota Majer-Gniot

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY

    67 (23,76%)

    Okręg 7

    sołectwo Jasień (miejscowości: Jasień, Łupawsko, Obrowo, Jaszewo, Lipieniec, Sieromino, Dąbrowa Leśna), sołectwo Przylaski (miejscowość Przylaski).

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jarosław Andrzej Cichosz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNE

    176 (67,69%)

    Zbigniew Cierzan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY

    84 (32,31%)

    Okręg 8

    sołectwo Bochowo (miejscowość Bochowo), sołectwo Bochówko (miejscowości: Bochówko, Gliśnica), sołectwo Rokitki (miejscowość Rokitki) sołectwo Dęby (miejscowość Dęby).

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Miron Jacek Pobłocki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”

    176 (91,19%)

    Bogusław Gliwa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY

    17 (8,81%)

    Okręg 9

    sołectwo Kozy (miejscowości: Kozy, Kozin, Kostroga).

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Naderza

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”

    114 (60,00%)

    Józef Bolesław Krause

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE JUTRO"

    22 (11,58%)

    Mirosława Elżbieta Puttkammer

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY

    54 (28,42%)

    Okręg 10

    sołectwo Mikorowo (miejscowość Mikorowo), sołectwo Wargowo (miejscowości: Wargowo, Wargówko, Przybin, Drążkowo) sołectwo Kotuszewo (miejscowość Kotuszewo)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosława Barbara Huk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”

    46 (28,22%)

    Mariola Lucyna Labuda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE JUTRO"

    19 (11,66%)

    Aneta Gabriela Białek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNE

    69 (42,33%)

    Grzegorz Ostrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY

    29 (17,79%)

    Okręg 11

    sołectwo Unichowo (miejscowość Unichowo), sołectwo Kartkowo (miejscowość Kartkowo).

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Andrzej Zwolski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”

    88 (61,97%)

    Bogumiła Mrzygłód

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE JUTRO"

    24 (16,90%)

    Przemysław Antoni Butowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY

    30 (21,13%)

    Okręg 12

    sołectwo Kleszczyniec (miejscowości: Kleszczyniec, Osowskie, Połupino, Brzezinka).

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Simlat

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”

    52 (36,11%)

    Monika Malek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE JUTRO"

    21 (14,58%)

    Józef Lademann

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY

    71 (49,31%)

    Okręg 13

    sołectwo Rokiciny (miejscowość Rokiciny), sołectwo Mydlita (miejscowości: Mydlita, Rudka).

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Cygert

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”

    145 (71,43%)

    Henryk Mieczysław Smentoch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE JUTRO"

    8 (3,94%)

    Tadeusz Edmund Grota

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY

    33 (16,26%)

    Urszula Anna Brzeska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    17 (8,37%)

    Okręg 14

    sołectwo Karwno (miejscowości: Karwno, Podkomorki, Flisów, Soszyce, Nowe Karwno), sołectwo Podkomorzyce (miejscowości: Podkomorzyce, Święchowo).

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Józef Maciaszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”

    98 (64,05%)

    Izabela Karolina Bielińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY

    55 (35,95%)

    Okręg 15

    sołectwo Jerzkowice (miejscowość Jerzkowice), sołectwo Kłosy (miejscowość Kłosy), sołectwo Otnoga (miejscowości: Otnoga, Zawiat).

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Sywanycz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”

    106 (70,20%)

    Karol Lis

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE JUTRO"

    14 (9,27%)

    Robert Kulik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY

    31 (20,53%)