Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kisielice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    ARMII KRAJOWEJ, KLONOWA, KRÓTKA, MIECZYSŁAWA, NOWOMIEJSKA, OGRODOWA, POLNA, ROLNA, SIENKIEWICZA, SŁONECZNA, STANISŁAWA KOMONIEWSKIEGO, WOLNOŚCI, ŻYTNIA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Sławomir Ciszewski
      0 (0%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Halina Grażyna Sergiel
      30 (12,99%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY LEJMANOWICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Halina Gniadek-Smolarska
      81 (35,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jadwiga Alina Fabińska
      68 (29,44%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WAS

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Sebastian Makowski
      52 (22,51%)

    Okręg 2

    DASZYŃSKIEGO, SZKOLNA, ZAGRODOWA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Bogdan Emilian Siwek
      19 (11,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Tadeusz Dzieniszewski
      112 (69,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WAS

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Leszek Flaszyński
      31 (19,14%)

    Okręg 3

    KOLEJOWA, PRZEMYSŁOWA, RODZINY STANGÓW, SPORTOWA, WIKTORA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marita Elżbieta Dobrzańska
      18 (8,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Gabriel Jan Starbała
      76 (35,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WAS

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Karol Różański
      121 (56,28%)

    Okręg 4

    ALEKSANDRA FREDRY, BOLESŁAWA PRUSA, HUGO KOŁŁĄTAJA, IGNACEGO KRASICKIEGO, JAGIELLOŃSKA, JANA KOCHANOWSKIEGO, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, MIKOŁAJA KOPERNIKA, MIKOŁAJA REJA, STEFANA ŻEROMSKIEGO, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, WŁADYSŁAWA REYMONTA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Wiesława Bilińska
      33 (17,84%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY LEJMANOWICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Beata Jolanta Lejmanowicz
      65 (35,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Elżbieta Maria Lejmanowicz
      64 (34,59%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIASTA

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Daniel Jabłoński
      23 (12,43%)

    Okręg 5

    ALEJA WOJSKA POLSKIEGO, CIASNA, KOŚCIELNA, KWIATOWA, LIPOWA, MICKIEWICZA, NADJEZIORNA, RYBNA, STRAŻACKA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Janusz Stefan Więcek
      49 (25,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Anna Krupińska
      104 (53,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WAS

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Jarosław Neumann
      43 (21,94%)

    Okręg 6

    CMENTARNA, DOLNA, LEŚNA, ŁASIŃSKA, PARKOWA, PIASKOWA, ŻWIROWA, OGRODZIENIEC OD NR 13 DO NR 36, SOBIEWOLA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Tadeusz Osiecki
      51 (28,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY LEJMANOWICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Katarzyna Maria Załęcka
      40 (22,60%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Mariusz Radosław Gross
      86 (48,59%)

    Okręg 7

    LIMŻA, ŁODYGOWO, GALINOWO

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Iwona Goska
      87 (41,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Zdzisław Wróblewski
      28 (13,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Sławomir Łukasz Bartyzel
      95 (45,24%)

    Okręg 8

    BISKUPICZKI, BUTOWO

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Katarzyna Jasińska
      70 (37,84%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Zbigniew Ptak
      52 (28,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Lidia Wijata
      63 (34,05%)

    Okręg 9

    JĘDRYCHOWO

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Teresa Miłosz
      32 (14,88%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Piotr Leszek Szałapski
      96 (44,65%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Waldemar Burny
      87 (40,47%)

    Okręg 10

    TRUPEL, OGRODZIENIEC OD NR 1 DO NR 12C, WOLA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Agnieszka Kalbarczyk
      72 (32,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Bożena Teresa Kamińska
      6 (2,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY LEJMANOWICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Krzysztof Grodecki
      47 (21,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Iwona Katarzyna Wasiewska
      98 (43,95%)

    Okręg 11

    GORYŃ OD NR 1 DO NR 44, GORYŃ OD NR 50 DO NR 126, GORYŃ OD NR 143 DO NR 149

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Artur Hubert Kwaśniewski
      40 (18,87%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Waldemar Różański
      172 (81,13%)

    Okręg 12

    GORYŃ OD NR 45 DO NR 49, GORYŃ OD NR 127 DO NR 142, KANTOWO, KRZYWKA, WAŁDOWO

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY LEJMANOWICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Patryk Damian Napierski
      9 (6,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jarosław Zaborowski
      128 (93,43%)

    Okręg 13

    PŁAWTY WIELKIE, KLIMY

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Wioletta Szalkowska
      125 (71,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Agnieszka Kruk
      51 (28,98%)

    Okręg 14

    ŁĘGOWO OD NR 1 DO NR 89

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Ewelina Ewa Kalbarczyk
      67 (45,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Emilia Drypa
      80 (54,42%)

    Okręg 15

    ŁĘGOWO OD NR 90 DO NR 132, NOWY FOLWARK, STARY FOLWARK

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI ZAJĄC

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Agnieszka Zając
      77 (0,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marek Bachor
      40 (31,75%)