Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Długołęka

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo wsi Kiełczów, Sołectwo wsi Wilczyce, Sołectwo wsi Kiełczówek.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Dorota Szymerowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    500 (11,13%)

    Michał Paweł Zapiór

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    393 (8,75%)

    Marta Julia Wantrych

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    616 (13,72%)

    Piotr Stanisław Łaszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    97 (2,16%)

    Zofia Maria Kmita

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    323 (7,19%)

    Marzena Barbara Dzięgała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    187 (4,16%)

    Bartosz Marek Teodorczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    71 (1,58%)

    Karol Adamski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    85 (1,89%)

    Anna Magdalena Psiuk-Drutowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA

    27 (0,60%)

    Karol Woźniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA

    82 (1,83%)

    Hanna Dorota Olichwer

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA

    386 (8,59%)

    Jerzy Karol Owiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA

    24 (0,53%)

    Ewelina Rządkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA

    176 (3,92%)

    Szymon Jakub Knychalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA

    99 (2,20%)

    Maciej Janusz Podgórski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    33 (0,73%)

    Kamilla Rybus

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    84 (1,87%)

    Robert Sebastian Magiera

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    78 (1,74%)

    Katarzyna Maria Jarnicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    21 (0,47%)

    Agnieszka Kaniewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    308 (6,86%)

    Anna Krzyżanowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    75 (1,67%)

    Monika Hołyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    98 (2,18%)

    Robert Adam Fortuna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    41 (0,91%)

    Iwona Monika Kołodziejska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    36 (0,80%)

    Józef Wantrych

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    237 (5,28%)

    Henryk Szczypkowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    186 (4,14%)

    Arletta Urszula Woźniak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    33 (0,73%)

    Włodzimierz Tomasz Bednarski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    70 (1,56%)

    Aleksander Witold Witkowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    50 (1,11%)

    Teresa Andrecka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    75 (1,67%)

    Okręg 2

    Sołectwo wsi Brzezia Łąka, Sołectwo wsi Oleśniczka, Sołectwo wsi Kątna, Sołectwo wsi Pietrzykowice, Sołectwo wsi Borowa, Sołectwo wsi Bielawa, Sołectwo wsi Stępin, Sołectwo wsi Raków, Sołectwo wsi Piecowice, Sołectwo wsi Śliwice, Sołectwo wsi Dobroszów Oleśnicki, Sołectwo wsi Dąbrowica, Sołectwo wsi Januszkowice, Sołectwo wsi Jaksonowice, Sołectwo wsi Michałowice, Sołectwo wsi Kępa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Stanisław Błoński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    285 (9,76%)

    Dorota Marta Bęben-Skała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    99 (3,39%)

    Anna Monika Romek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    171 (5,85%)

    Agnieszka Monika Kaczor-Tykierko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    294 (10,07%)

    Artur Tomasz Grzybowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    66 (2,26%)

    Jan Kamil Augustynowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA

    82 (2,81%)

    Katarzyna Marianna Sikoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA

    5 (0,17%)

    Ewa Stefańska-Drążek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA

    6 (0,21%)

    Jakub Marek Kąciak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA

    16 (0,55%)

    Marzena Barbara Kończak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA

    24 (0,82%)

    Tomasz Piotr Maliga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    311 (10,65%)

    Wanda Saltarska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    177 (6,06%)

    Ryszard Bąba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    204 (6,98%)

    Anna Panek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    73 (2,50%)

    Ireneusz Kocjan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    216 (7,39%)

    Piotr Undziakiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    86 (2,94%)

    Jolanta Wołowiec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    279 (9,55%)

    Roman Zając

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    56 (1,92%)

    Mieczysława Grażyna Piotrowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    96 (3,29%)

    Adam Drozdowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    37 (1,27%)

    Elżbieta Barbara Świerczyńska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    242 (8,28%)

    Dorota Paulina Gałęzka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    63 (2,16%)

    Ewa Krystyna Gołąbek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    16 (0,55%)

    Paweł Stępień

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    17 (0,58%)

    Okręg 3

    Sołectwo wsi Długołęka, Sołectwo wsi Mirków, Sołectwo wsi Kamień, Sołectwo wsi Byków.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Grażyna Skrzyniarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    148 (4,32%)

    Szymon Piotr Leśnicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    117 (3,42%)

    Dariusz Podyma

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    258 (7,53%)

    Zbigniew Radlica

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    125 (3,65%)

    Agata Kaczmarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    194 (5,66%)

    Sylwia Magdalena Kowaliszyn-Słupianek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    56 (1,64%)

    Dorota Monika Berbeć

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    152 (4,44%)

    Grzegorz Stanisław Sajewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA

    123 (3,59%)

    Anna Katarzyna Berczyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA

    91 (2,66%)

    Jarosław Kraszczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA

    25 (0,73%)

    Edward Białek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA

    19 (0,55%)

    Janina Dyl-Kehl

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA

    59 (1,72%)

    Stanisław Ignacy Azarewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    354 (10,34%)

    Maria Zofia Drozd

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    134 (3,91%)

    Urszula Zalewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    195 (5,69%)

    Sylwia Magdalena Żurkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    311 (9,08%)

    Janusz Fuczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    198 (5,78%)

    Kacper Władysław Nowak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    125 (3,65%)

    Michalina Krystyna Leśniewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    225 (6,57%)

    Maria Halina Hornicka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    31 (0,91%)

    Andrzej Kletwik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    8 (0,23%)

    Cezary Janusz Kościelak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    109 (3,18%)

    Krzysztof Karczewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    214 (6,25%)

    Anna Jędrzejczuk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    59 (1,72%)

    Jowita Paszek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    76 (2,22%)

    Iwona Ewelina Michalska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    19 (0,55%)

    Okręg 4

    Sołectwo wsi Łozina, Sołectwo wsi Budziwojowice, Sołectwo wsi Bąków, Sołectwo wsi Łosice, Sołectwo wsi Pasikurowice, Sołectwo wsi Ramiszów, Sołectwo wsi Pruszowice, Sołectwo wsi Siedlec, Sołectwo wsi Godzieszowa, Sołectwo wsi Tokary, Sołectwo wsi Bukowina, Sołectwo wsi Szczodre, Sołectwo wsi Domaszczyn, Sołectwo wsi Węgrów, Sołectwo wsi Bierzyce, Sołectwo wsi Krakowiany, Sołectwo wsi Zaprężyn, Sołectwo wsi Skała.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Grzegorz Florek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    174 (5,06%)

    Mariusz Tomasz Mazur

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    47 (1,37%)

    Elżbieta Turczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    173 (5,03%)

    Robert Szlachetka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    98 (2,85%)

    Maria Bogusława Pater-Dytko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    180 (5,23%)

    Robert Sebastian Ruszkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    28 (0,81%)

    Joanna Katarzyna Janusz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO

    176 (5,12%)

    Katarzyna Marta Żukowska-Drążek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA

    97 (2,82%)

    Karolina Perliceusz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA

    23 (0,67%)

    Mariusz Kleszcz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA

    16 (0,47%)

    Sebastian Piotr Białek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA

    11 (0,32%)

    Rafał Andrzej Nowicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA

    192 (5,58%)

    Dariusz Jan Wojtasik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    258 (7,50%)

    Józef Zbigniew Jarosz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    162 (4,71%)

    Lidia Ewa Augustynowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    156 (4,53%)

    Elżbieta Kostępska-Duda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    128 (3,72%)

    Arkadiusz Tomasz Szydełko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    445 (12,94%)

    Elżbieta Małgorzata Zwierzańska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    217 (6,31%)

    Dariusz Jan Śmichura

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK

    285 (8,28%)

    Przemysław Franciszek Poroszewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    271 (7,88%)

    Teresa Sabina Gola-Grzegorczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    52 (1,51%)

    Tomasz Mateusz Malski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    80 (2,33%)

    Ludwik Miziniak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    48 (1,40%)

    Anna Magdalena Ćwiklińska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    36 (1,05%)

    Piotr Stefan Grochocki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    46 (1,34%)

    Wioletta Iwona Gryczka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    41 (1,19%)