Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wyszogród

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Wyszogród ul.: Baczyńskiego, Pokoju, Sienkiewicza, Warszawska, Zamieście

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lech Franciszek Olejnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK JANCZAK - NAJLEPSZY WYBÓR

    39 (21,08%)

    Małgorzata Iwona Kocot

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    37 (20,00%)

    Arkadiusz Zbigniew Błaszczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU

    88 (47,57%)

    Piotr Kamil Rasztemborski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KŁOBUKOWSKIEGO

    21 (11,35%)

    Okręg 2

    Wyszogród ul.: Asnyka, Broniewskiego, Czerwińska, Gałczyńskiego, Grabowskiego, Narutowicza, Prusa, Słowackiego, Żeromskiego

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Majewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK JANCZAK - NAJLEPSZY WYBÓR

    94 (34,56%)

    Wiesław Tomkiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    49 (18,01%)

    Tomasz Wyszyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA OJCZYZNA WYSZOGRÓD”

    44 (16,18%)

    Beata Anna Krawczyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU

    41 (15,07%)

    Andrzej Jerzy Woźniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WYSZOGRÓD

    30 (11,03%)

    Jacek Racki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KŁOBUKOWSKIEGO

    14 (5,15%)

    Okręg 3

    Wyszogród ul.: Mickiewicza, Okólna, Płocka parzyste 36 - 38a, Rębowska parzyste 56a - 60, 61 - 77

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Brzeziński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK JANCZAK - NAJLEPSZY WYBÓR

    31 (17,03%)

    Hubert Więckowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    41 (22,53%)

    Robert Sokołowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA OJCZYZNA WYSZOGRÓD”

    13 (7,14%)

    Paulina Sieklucka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU

    68 (37,36%)

    Karolina Ewa Kiedrowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WYSZOGRÓD

    29 (15,93%)

    Okręg 4

    Wyszogród ul.: Kościuszki, Krótka, Ogrodowa, Płocka 3 - 35, 39 - 51, Przechodnia, Rębowska 1 - 10, 23, nieparzyste 25 - 31, 32 - 35, 39, Spacerowa, Wąska, Wspólna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Urszula Misiakowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    99 (42,31%)

    Piotr Wiśniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA OJCZYZNA WYSZOGRÓD”

    30 (12,82%)

    Iwona Gortat

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU

    96 (41,03%)

    Zbigniew Paradowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KŁOBUKOWSKIEGO

    9 (3,85%)

    Okręg 5

    Wyszogród ul.: Kilińskiego, Klasztorna , Niepodległości 22b, Rynek, Wiślana

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Dominikiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK JANCZAK - NAJLEPSZY WYBÓR

    50 (32,89%)

    Hanna Małgorzata Sidor

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    32 (21,05%)

    Katarzyna Matuszewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA OJCZYZNA WYSZOGRÓD”

    25 (16,45%)

    Piotr Cezary Kafliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU

    40 (26,32%)

    Dariusz Adam Szafrański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WYSZOGRÓD

    5 (3,29%)

    Okręg 6

    Wyszogród ul.: Niepodległości 22a, 24 - 64, Poniatowskiego, Rybaki, Słoneczna, Szkolna, Zacisze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Janczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK JANCZAK - NAJLEPSZY WYBÓR

    54 (37,24%)

    Dorota Piegat

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA OJCZYZNA WYSZOGRÓD”

    7 (4,83%)

    Honorata Krysiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU

    47 (32,41%)

    Robert Szymański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WYSZOGRÓD

    19 (13,10%)

    Barbara Krystyna Kornatowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KŁOBUKOWSKIEGO

    18 (12,41%)

    Okręg 7

    Wyszogród ul.: Niepodległości 4, 5, 5a - 22, 22c, Rębowska parzyste 20 - 28a, parzyste 36 - 38, 40, 41 - 56, 57

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Janczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK JANCZAK - NAJLEPSZY WYBÓR

    32 (17,78%)

    Krzysztof Franciszek Smółka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    49 (27,22%)

    Artur Przemysław Szafaryn

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA OJCZYZNA WYSZOGRÓD”

    39 (21,67%)

    Rafał Grudny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU

    45 (25,00%)

    Maciej Krzemiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KŁOBUKOWSKIEGO

    15 (8,33%)

    Okręg 8

    Ciućkowo, Wilczkowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Szymerska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK JANCZAK - NAJLEPSZY WYBÓR

    14 (7,91%)

    Wojciech Wiktor Lubiszewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    68 (38,42%)

    Krystyna Anna Woźniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA OJCZYZNA WYSZOGRÓD”

    11 (6,21%)

    Joanna Lewandowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU

    58 (32,77%)

    Piotr Malczewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KŁOBUKOWSKIEGO

    26 (14,69%)

    Okręg 9

    Drwały, Marcjanka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogusław Adam Karasiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    37 (22,98%)

    Marcin Bartłomiej Stelmach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA OJCZYZNA WYSZOGRÓD”

    70 (43,48%)

    Edyta Bilon

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU

    54 (33,54%)

    Okręg 10

    Rakowo, Starzyno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jolanta Kęsicka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    28 (21,05%)

    Mirosław Konrad Paradowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA OJCZYZNA WYSZOGRÓD”

    40 (30,08%)

    Jacek Wiśniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU

    65 (48,87%)

    Okręg 11

    Bolino, Chmielewo, Grodkówko, Pozarzyn, Wiązówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Weronika Lewandowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    41 (35,34%)

    Katarzyna Turkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA OJCZYZNA WYSZOGRÓD”

    35 (30,17%)

    Magdalena Tatarka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU

    40 (34,48%)

    Okręg 12

    Rębowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bartosz Pielaciński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK JANCZAK - NAJLEPSZY WYBÓR

    42 (14,09%)

    Zbigniew Feliks Madany

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    90 (30,20%)

    Mirosław Krzemiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA OJCZYZNA WYSZOGRÓD”

    19 (6,38%)

    Artur Ziębiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU

    45 (15,10%)

    Marzena Szymerska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RĘBOWA

    102 (34,23%)

    Okręg 13

    Grodkowo, Pruszczyn, Rostkowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Pydyniak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    64 (26,67%)

    Julia Budnicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU

    55 (22,92%)

    Adam Zdzisław Żuławnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KŁOBUKOWSKIEGO

    9 (3,75%)

    Mariusz Caban

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM

    43 (17,92%)

    Marzena Goliszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI PRUSZCZYN

    69 (28,75%)

    Okręg 14

    Kobylniki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Renata Agnieszka Sabatowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK JANCZAK - NAJLEPSZY WYBÓR

    6 (4,35%)

    Andrzej Stefan Dobaczewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    80 (57,97%)

    Sławomir Pawlak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU

    38 (27,54%)

    Tomasz Piotr Majerkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KŁOBUKOWSKIEGO

    14 (10,14%)

    Okręg 15

    Słomin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Radosław Buczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK JANCZAK - NAJLEPSZY WYBÓR

    19 (11,52%)

    Waldemar Łątka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    64 (38,79%)

    Marcin Sielczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU

    82 (49,70%)