Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Sokołów Małopolski

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Sokołów Młp. ulice: Adama Mickiewicza, B. Prusa, Garncarska, Gen. Okulickiego, Joselewicza, Kochanowskiego, Łazienna, Mjr Sucharskiego, Ogrodowa, Płk. Dąbka, Płk. Deca, Sienkiewicza, Stodolna, Szewska, Św. Ducha, Tysiąclecia, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SOKOŁOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Bogdan Sidor
      227 (47,49%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Witold Pasierb
      199 (41,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SOKÓŁ”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marcin Karol Jodłowski
      52 (10,88%)

    Okręg 2

    Miasto Sokołów Młp. ulice: Boczna, Fryderyka Chopina, Gen. Władysława Sikorskiego, Grunwaldzka, Ignacego Paderewskiego, Jakuba Darochy, Marii Curie-Skłodowskiej, Marii Konopnickiej, Narutowicza, Niepodległości, Partyzantów, Piękosiów, Polna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SOKOŁOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Józef Franciszek Krudysz
      21 (4,36%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Stanisław Robert Płoszaj
      94 (19,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Grażyna Ewa Majka
      99 (20,54%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD KRASKA RAZEM ZBUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Ryszard Stanisław Kraska
      74 (15,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE OSIEDLE

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Roman Stanisław Cisek
      40 (8,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SOKÓŁ”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Piotr Paweł Holdenmajer
      154 (31,95%)

    Okręg 3

    Miasto Sokołów Młp. ulice: 3 - go Maja, Brzozowa, Bukowa, Głogowska, Grabowa, Jesionowa, Kazimierza Wielkiego, Kościuszki, Legionistów, Leśna, Lubelska, Piaski, Plac Św. Jana, Plebańska, Płk. Piotra Podstawskiego, Poniatowskiego, Rynek, Rzeszowska, Sokoła, Sosnowa, Św. Huberta, Zawale, Ks. Michała Gądka, Ks. Mieczysława Wajdy, Bpa. Ignacego Tokarczuka, O. Damiana Stachowicza, Ks. Franciszka Stankiewicza, Ks. Ludwika Bukały, Ks. Józefa Cieślika, Tęczowa, Różana, Liliowa, Wrzosowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SOKOŁOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Jerzy Wojciech Sumiński
      26 (4,93%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Sławomir Tomasz Ożóg
      210 (39,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Andrzej Pasierb
      94 (17,84%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS ZMIAN

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Marcin Walkowicz
      114 (21,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA GMINA - WSPÓLNE CELE

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Piotr Daniel Przybyło
      83 (15,75%)

    Okręg 4

    Miasto Sokołów Młp. ulice: Akacjowa, Kasztanowa, Mazurska, Andrzeja Bolesława Dańczaka, Armii Krajowej, Bohaterów Września, Dębowa, Graniczna, Krótka, Ks. Szczepana Szydelskiego, Pileckich, Sportowa, Płk. Łukasza Cieplińskiego, Powstańców Styczniowych, Ks. Leona Stokowskiego, Ks. Józefa Pelca

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SOKOŁOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Paweł Rusin
      227 (45,49%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Barbara Małgorzata Łapińska
      88 (17,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Grzegorz Wojciech Cebula
      98 (19,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SOKÓŁ”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Stanisław Antoni Naja
      86 (17,23%)

    Okręg 5

    Sołectwo Turza i Markowizna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Andrzej Kuryś
      227 (50,90%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Bronisława Szot
      219 (49,10%)

    Okręg 6

    Sołectwo Górno ulice: Borowa, Centralna od nr 50 do końca, Kościelna, Pańska, Rzeszowska, Sanatoryjna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Małgorzata Zofia Nicpoń
      166 (47,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Paweł Krzysztof Kida
      186 (52,84%)

    Okręg 7

    Sołectwo Górno ulice: Akacjowa, Centralna od nr 1 do 49, Dołęga, Górki, Kwiatowa, Leśna, Majdan, Meszne, Polna, Sokołowska, Sosnowa, Sportowa, Zaborze, Zaciszna, Zagrodowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mieczysław Kobiernik
      340 (63,67%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STOP BEZPRAWIU”

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Andrzej Krawiec
      194 (36,33%)

    Okręg 8

    Sołectwo Wólka Niedźwiedzka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marek Burszta
      492 (69,49%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Janusz Stanisław Kwolek
      216 (30,51%)

    Okręg 9

    Sołectwo Kąty Trzebuskie i Wólka Sokołowska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Anna Kraska
      349 (59,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STOP BEZPRAWIU”

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Franciszek Tkacz
      169 (28,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SOKÓŁ”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Edward Kozioł
      63 (10,70%)

    KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Czesław Kot
      8 (1,36%)

    Okręg 10

    Sołectwo Trzeboś ulice: Dworzysko, Górna, Kościelna, Sportowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Krzysztof Cisek
      130 (24,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jan Jodłowski
      358 (66,54%)

    KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Sławomir Marek Zdeb
      50 (9,29%)

    Okręg 11

    Sołectwo Trzeboś ulice: Dolna, Leśna, Mościny, Podlas

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Henryk Józef Kraska
      0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwo Nienadówka od nr 3 do nr 328 i od nr 803 do nr 808

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Zbigniew Wiercioch
      173 (47,92%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Edward Pikor
      188 (52,08%)

    Okręg 13

    Sołectwo Nienadówka od nr 330 do nr 623

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Zbigniew Jan Gielarowski
      0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo Nienadówka od nr 624 do nr 801 i od nr 809 do końca

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wojciech Gielarowski
      89 (20,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Stanisław Budzyń
      138 (32,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jerzy Jedynak
      198 (46,59%)

    Okręg 15

    Sołectwo Trzebuska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Stanisław Ożóg
      169 (34,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marian Krzyśko
      320 (65,44%)