Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wola Krzysztoporska

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Wola Krzysztoporska ulice: Leśna, Mickiewicza, Ogrodowa, Polna, Północna, Wesoła od 2 do końca-numery parzyste, Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Teresa Wieczorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

    141 (41,84%)

    Barbara Helena Torchalska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ

    85 (25,22%)

    Tomasz Cezary Goździk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

    111 (32,94%)

    Okręg 2

    Sołectwo Wola Krzysztoporska ulice: Cmentarna, Fabryczna, Działkowa, Kościuszki 1 - 10, 12 - 18a-numery parzyste, od 20 do końca-numery parzyste, Krzywa, Letnia, Słoneczna, Niecała, Piotrkowska, Południowa, Spacerowa, Szkolna, Wesoła od 1 do końca-numery nieparzyste

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Piotr Olejnik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    96 (33,10%)

    Magdalena Anna Magiera

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

    133 (45,86%)

    Marta Ewa Domańska-Książek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

    61 (21,03%)

    Okręg 3

    Sołectwo Wola Krzysztoporska ulice: Kościuszki 11 - 19 numery nieparzyste, od 21 do końca-numery nieparzyste

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kamil Józef Jędrych

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

    43 (10,89%)

    Mariusz Zenon Koszelak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ

    80 (20,25%)

    Jolanta Zofia Kabzińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

    189 (47,85%)

    Jolanta Agnieszka Gąsior

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

    83 (21,01%)

    Okręg 4

    Sołectwa: Blizin, Kamienna, Laski, Ludwików, Radziątków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kamila Magdalena Kaczorowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

    172 (45,87%)

    Monika Alina Czarczyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ

    150 (40,00%)

    Wojciech Tadeusz Kowalski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    26 (6,93%)

    Izabela Katarzyna Barczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

    27 (7,20%)

    Okręg 5

    Sołectwa: Parzniewice (miejscowość: Parzniewice Duże, Parzniewice Małe), Parzniewiczki, Pawłów Dolny, Pawłów Górny, Poraj

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Władysław Krzesiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

    88 (29,43%)

    Edyta Zajda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ

    29 (9,70%)

    Beata Łaszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

    83 (27,76%)

    Maria Biegańska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII BIEGAŃSKIEJ

    99 (33,11%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Glina, Krzyżanów, Piaski

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edyta Elżbieta Michalak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

    211 (57,65%)

    Dorota Zofia Grącik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

    155 (42,35%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Jeżów, Siomki, Wygoda

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Grzegorz Malik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

    182 (35,27%)

    Anetta Krzysztofa Barczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ

    96 (18,60%)

    Maria Gabriela Kosmala

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

    173 (33,53%)

    Agata Alina Ryżewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII BIEGAŃSKIEJ

    65 (12,60%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Bogdanów, Bogdanów-Kolonia, Borowa, Kacprów, Miłaków, Moników

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Wiktor Jarząbek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

    224 (45,34%)

    Paulina Anna Dolata

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ

    132 (26,72%)

    Halina Irena Wieczorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

    138 (27,94%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Kozierogi, Mąkolice, Piekary, Stradzew

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Bogumiła Głowacka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

    140 (43,75%)

    Tomasz Dominik Filipek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA FILIPKA

    180 (56,25%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Mzurki-Budków (miejscowości: Budków, Mzurki), Piekarki, Woźniki, Woźniki-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Elżbieta Gniewaszewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

    151 (38,42%)

    Beata Sylwia Wojtasik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ

    127 (32,32%)

    Sylwia Iwona Rosiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

    115 (29,26%)

    Okręg 11

    Sołectwo: Bujny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Marcin Gaworczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

    166 (38,34%)

    Justyna Małgorzata Królikowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ

    133 (30,72%)

    Marzena Elżbieta Sobieraj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

    134 (30,95%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Gąski, Rokszyce Drugie (miejscowości: Kargał Las, Rokszyce Drugie), Wola Rokszycka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Jan Pytka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

    177 (56,01%)

    Renata Elżbieta Tomczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

    139 (43,99%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Krężna, Krężna Kol. , Oprzężów (miejscowość: Oprzężów, Oprzężów Kol.)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Julia Małgorzata Karlińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

    111 (26,56%)

    Hubert Marcin Syrek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ

    87 (20,81%)

    Agata Maria Szmalec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    144 (34,45%)

    Damian Stanisław Cieślik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

    76 (18,18%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Gomulin (miejscowość: Gomulin, Żachta), Gomulin-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Maria Gawryszczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

    215 (55,13%)

    Monika Anna Kosmala

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ

    109 (27,95%)

    Józef Andrzej Plich

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

    66 (16,92%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Majków Duży, Praca, Rokszyce

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Lucjan Konecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

    197 (61,18%)

    Ewelina Sylwia Dryzek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ

    52 (16,15%)

    Magdalena Anna Wężyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    73 (22,67%)