Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Skomlin

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Skomlin I: Skomlin (ul. Cicha, ul. Jaśminowa, ul. Różana, ul. Wieluńska)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Ferdynand Podeszwa

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    38 (36,89%)

    Izabela Ciura

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

    65 (63,11%)

    Okręg 2

    Sołectwo Skomlin I: Skomlin (ul. Kusocińskiego, ul. Okólna, ul. Szewczyka, ul. Wschodnia, ul. Źródlana)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Czesław Józef Radziszewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    60 (52,17%)

    Małgorzata Zwiech

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

    55 (47,83%)

    Okręg 3

    Sołectwo Skomlin I: Skomlin (ul. Kilińskiego, ul. Krótka, ul. Mickiewicza, ul. Olszyńska, ul. Parkowa, pl. Obrońców Warszawy, ul. Rzemieślnicza, ul. Warszawska)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Małgorzata Kiczka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY KICZKA

    61 (64,21%)

    Paweł Bolesław Jaśko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

    34 (35,79%)

    Okręg 4

    Sołectwo Skomlin I: Skomlin (ul. Alfonsa Olejnika Babinicza, ul. Ciasna, ul. Częstochowska, ul. Kukulskiego, ul. Południowa, ul. Tysiąclecia nr 2 - 17 i nr 19 - 41B nieparzyste)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Maria Olejnik-Strózik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    23 (34,85%)

    Magdalena Maria Idasiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

    43 (65,15%)

    Okręg 5

    Sołectwo Skomlin II: Skomlin (ul. Konstytucji 3 - Go Maja, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Partyzancka, pl. Powstańców Śląskich, ul. Polna, ul. Targowa, ul. Trojanowskiego, ul. Wincentego Witosa, ul. Tysiąclecia nr 18 - 46 parzyste, nr 47 - 52 i nr 54 - 58 parzyste)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Danuta Sypniewicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    31 (26,27%)

    Andrzej Janusz Żółtaszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

    87 (73,73%)

    Okręg 6

    Sołectwo Skomlin II: Skomlin (ul. Generała Sikorskiego, ul. Wrocławska, ul. Zachodnia, ul. Tysiąclecia nr 53 - 61 nieparzyste i nr 62 - 80)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Perka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    42 (33,07%)

    Jarosław Julian Żółtaszek

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    85 (66,93%)

    Okręg 7

    Sołectwo Skomlin II: Skomlin (Klasak Duży, Klasak Mały, ul. 13 - go Grudnia, Chmielniki, ul. Łąkowa, ul. Zielona, ul. Żeromskiego)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Alicja Perka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    37 (33,64%)

    Roman Antoni Furman

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

    73 (66,36%)

    Okręg 8

    Sołectwo Wichernik: Walenczyzna, Wichernik: nr 1 - 31 i nr 34 - 44 parzyste

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Marian Madziała

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    55 (48,25%)

    Edward Jakub Czyż

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

    24 (21,05%)

    Artur Wacław Smok

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ

    35 (30,70%)

    Okręg 9

    Sołectwo Wichernik: Wygoda, Wichernik: nr 33 - 45 nieparzyste i nr 46 - 100

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Dorota Burzyńska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    53 (53,54%)

    Mieczysław Józef Kalemba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

    46 (46,46%)

    Okręg 10

    Sołectwo Brzeziny: Brzeziny, Kazimierz, Maręże

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Maria Głowienkowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    19 (26,39%)

    Wiesława Henryka Podeszwa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

    53 (73,61%)

    Okręg 11

    Sołectwo Wróblew: Smugi, Wróblew: nr 1 - 71 i nr 73 - 81 nieparzyste

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Danuta Spodymek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    67 (65,05%)

    Agata Małgorzata Wajnberg

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

    36 (34,95%)

    Okręg 12

    Sołectwo Wróblew: Wróblew: nr 72 - 82 parzyste i nr 87 - 155

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Anna Lipieta

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    48 (37,80%)

    Michał Wojciech Hucz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

    79 (62,20%)

    Okręg 13

    Sołectwo Zbęk: Malinówka, Zbęk, Złota Góra

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Halina Marianna Kamińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo Bojanów: Bojanów, Zadole

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Krzysztof Siubiak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    14 (25,45%)

    Teresa Kozica

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

    41 (74,55%)

    Okręg 15

    Sołectwo Toplin: Ług, Toplin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Zdzisław Ceglarek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    30 (42,25%)

    Andrzej Wesoły

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

    41 (57,75%)