Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Kąty 1 - 24, 70 - 133
Pokaż więcej
Wojciech Żelazny
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
87
(52,41%)
Krystyna Plona
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(47,59%)
Okręg 2
Kąty 25 - 69, 134 - 173
Pokaż więcej
Stefan Krasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK
81
(65,85%)
Agnieszka Marusa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(28,46%)
Mirosław Foltyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7
(5,69%)
Okręg 3
Cwaliny Duże, Cwaliny Małe, Ruda-Skroda, Rudka-Skroda
Pokaż więcej
Józef Krajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK
68
(44,16%)
Janusz Sawicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(55,84%)
Okręg 4
Nowe Rakowo, Stare Rakowo
Pokaż więcej
Krzysztof Cieśluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK
89
(64,49%)
Grzegorz Sobociński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GROMADZKI SŁAWOMIR
16
(11,59%)
Marcin Górski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(17,39%)
Waldemar Cudnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
9
(6,52%)
Okręg 5
Wojciech Odachowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK
43
(30,07%)
Marzena Sokołowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
23
(16,08%)
Andrzej Zduńczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
77
(53,85%)
Okręg 6
Budy Żelazne, Józefowo
Pokaż więcej
Dariusz Andrzej Barwikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK
24
(18,05%)
Katarzyna Rogowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(8,27%)
Zbigniew Sławomir Baczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
43
(32,33%)
Bogumiła Steczkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(41,35%)
Okręg 7
Mały Płock ul. Kochanowskiego 4, 13 - 25, ul. Leśna, ul. Ogrodowa 15 - 25, ul. Potocznego, ul. Witosa
Pokaż więcej
Krzysztof Zabłocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK
84
(37,00%)
Marta Cendrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GROMADZKI SŁAWOMIR
23
(10,13%)
Alina Żelazna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
120
(52,86%)
Okręg 8
Budy-Kozłówka, Krukówka, Wygrane, Zalesie
Pokaż więcej
Michał Grajko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK
57
(34,13%)
Karol Zuzga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(35,33%)
Janusz Kozikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
51
(30,54%)
Okręg 9
Kołaki-Strumienie, Kołaki-Wietrzychowo, Rogienice Piaseczne, Rogienice-Wypychy
Pokaż więcej
Tadeusz Mierzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK
43
(21,94%)
Anna Wądołowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GROMADZKI SŁAWOMIR
76
(38,78%)
Jarosław Nierwiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(31,12%)
Arkadiusz Obrycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
16
(8,16%)
Okręg 10
Popki, Mściwuje
Pokaż więcej
Łukasz Mściwujewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK
8
(8,08%)
Emilia Popkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GROMADZKI SŁAWOMIR
14
(14,14%)
Agnieszka Cieniewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU KOLNO
19
(19,19%)
Sylwia Duzik
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
33
(33,33%)
Rafał Krzysztof Kurek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(25,25%)
Okręg 11
Śmiarowo, Włodki
Pokaż więcej
Władysław Supiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK
75
(59,52%)
Anna Śmiarowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(40,48%)
Okręg 12
Chludnie, Waśki
Pokaż więcej
Marek Sendrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK
91
(80,53%)
Mirosława Jadwiga Włodkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GROMADZKI SŁAWOMIR
22
(19,47%)
Okręg 13
Mały Płock ul. Księcia Janusza
Pokaż więcej
Krzysztof Leszek Góralczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK
64
(50,00%)
Apoloniusz Aleksander Boryszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(50,00%)
Okręg 14
Mały Płock ul. Kochanowskiego 1 - 3, 5, 7 - 11a, ul. Grodzka, ul. Krótka, ul. Ks. Ciborowskiego, ul. Ogrodowa 2 - 6
Pokaż więcej
Agata Korzeniecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK
29
(29,00%)
Wojciech Bajkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GROMADZKI SŁAWOMIR
5
(5,00%)
Jolanta Kiełczewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(15,00%)
Grażyna Rydzewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
51
(51,00%)
Okręg 15
Rogienice Wielkie
Pokaż więcej
Krystyna Alina Szadurska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GROMADZKI SŁAWOMIR
29
(15,68%)
Marcin Sawicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SAWICKIEGO
75
(40,54%)
Jarosław Gałązka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(43,78%)