Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kozielice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Kozielice obejmujące cześć miejscowości Kozielice od nr 1 do nr 40

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bronisława Wanda Urbaniak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    22 (26,51%)

    Łukasz Posyniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

    61 (73,49%)

    Okręg 2

    Sołectwo Kozielice obejmujące część miejscowości Kozielice od nr 41 do nr71

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marta Wanda Potoła

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    42 (50,00%)

    Robert Sójka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ROBERT SÓJKA"

    42 (50,00%)

    Okręg 3

    Sołectwo Kozielice obejmujące część miejscowości Kozielice od nr 72 do nr 110

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Bogdan Ogrodziński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    29 (30,21%)

    Jacek Wiśniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

    32 (33,33%)

    Jolanta Barbara Wnuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ROBERT SÓJKA"

    35 (36,46%)

    Okręg 4

    Sołectwo Łozice obejmujące część miejscowości Łozice od nr 1 do nr 16/8

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Magdalena Gawrysiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Sołectwo Łozice obejmujące część miejscowości Łozice od nr 17/1 do nr 26. Sołectwo Rokity obejmujące miejscowość Rokity

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Benka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Sołectwo Mielno Pyrzyckie obejmujące część miejscowości Mielno Pyrzyckie od nr 1 do nr 33A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Iwona Anna Kiryczyńska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    32 (48,48%)

    Waldemar Stefan Baran

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

    34 (51,52%)

    Okręg 7

    Sołectwo Mielno Pyrzyckie obejmujące część miejscowości Mielno Pyrzyckie od nr 34 do nr 70

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Hałas

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    13 (21,31%)

    Monika Domagała - Janowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

    48 (78,69%)

    Okręg 8

    Sołectwo Przydarłów obejmujące miejscowość Przydarłów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Kuchta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Sołectwo Siemczyn obejmujące miejscowość Siemczyn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Karpiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sołectwo Czarnowo obejmujące miejscowość Czarnowo i miejscowość Zadeklino

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Cezary Marek Tyrka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    18 (25,00%)

    Wioletta Ewa Pocuraj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

    34 (47,22%)

    Marcin Kucharski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ROBERT SÓJKA"

    20 (27,78%)

    Okręg 11

    Sołectwo Tetyń obejmujące część miejscowości Tetyń od nr 1 do nr 32

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Władysław Szydło

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    28 (37,33%)

    Paulina Ewa Mikołajczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

    47 (62,67%)

    Okręg 12

    Sołectwo Tetyń obejmujące część miejscowości Tetyń od nr 33 do nr 72

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Kuca

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    33 (37,93%)

    Dariusz Józef Zybała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

    54 (62,07%)

    Okręg 13

    Sołectwo Tetyń obejmujące część miejscowości Tetyń od nr 73 do nr 109, Sołectwo Maruszewo obejmujące miejscowość Maruszewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Emilia Nowak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    13 (15,66%)

    Krystian Rejniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

    23 (27,71%)

    Grażyna Kondalska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRE JUTRO"

    15 (18,07%)

    Ewelina Michalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO

    32 (38,55%)

    Okręg 14

    Sołectwo Trzebórz obejmujące miejscowość Trzebórz i przysiółek Trzebórz-Podborze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lech Kazimierz Karpiński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    51 (58,62%)

    Wiesław Jan Czarnecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

    36 (41,38%)

    Okręg 15

    Sołectwo Załęże obejmujące miejscowość Załęże

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wacław Matułowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

    0 (0,00%)