Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Zgierz

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Ustronie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Mroziak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    61 (17,23%)

    Barbara Ewa Ziółkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU

    127 (35,88%)

    Grzegorz Jerzy Kieliba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY SPOŁECZEŃSTWO

    166 (46,89%)

    Okręg 2

    Sołectwo Jedlicze A, Sołectwo Jedlicze B

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Jan Wróblewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    56 (15,26%)

    Wojciech Stanisław Kaźmierczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY SPOŁECZEŃSTWO

    182 (49,59%)

    Michał Leszek Lubecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA LUBECKIEGO

    129 (35,15%)

    Okręg 3

    Sołectwo Grotniki, Sołectwo Wiktorów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Małgorzata Banaszczyk

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    95 (30,06%)

    Kinga Danuta Banasik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KINGI DANUTY BANASIK

    221 (69,94%)

    Okręg 4

    Sołectwo Słowik, Sołectwo Kania Góra

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Wiktorowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    280 (48,61%)

    Piotr Grzegorz Hudaś

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    185 (32,12%)

    Piotr Grzegorz Szczepaniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY SPOŁECZEŃSTWO

    111 (19,27%)

    Okręg 5

    Sołectwo Emilia, Sołectwo Lućmierz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogumiła Ewa Wojdała

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    90 (30,41%)

    Robert Zbigniew Andrzejczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY SPOŁECZEŃSTWO

    81 (27,36%)

    Marzena Małgorzata Nemec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA LUBECKIEGO

    125 (42,23%)

    Okręg 6

    Sołectwo Rosanów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Piotr Pietrzak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    174 (30,00%)

    Anna Elżbieta Napora

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    145 (25,00%)

    Benedykt Janusz Tomczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU

    261 (45,00%)

    Okręg 7

    Sołectwo Dąbrówka Wielka, Sołectwo Dąbrówka Strumiany

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Śniecikowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    337 (54,89%)

    Michał Krzysztof Woźny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY SPOŁECZEŃSTWO

    277 (45,11%)

    Okręg 8

    Sołectwo Glinnik, Sołectwo Maciejów, Sołectwo Józefów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Antoni Lebiedziński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    107 (20,38%)

    Marcin Kulesza

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    156 (29,71%)

    Mateusz Piotr Kurek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU

    187 (35,62%)

    Jerzy Antosik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY SPOŁECZEŃSTWO

    75 (14,29%)

    Okręg 9

    Sołectwo Łagiewniki Nowe, Sołectwo Skotniki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Kazimierz Wężyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU

    242 (40,54%)

    Jan Błaszczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY SPOŁECZEŃSTWO

    132 (22,11%)

    Dagmara Julia Owczarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KINGI DANUTY BANASIK

    223 (37,35%)

    Okręg 10

    Sołectwo Szczawin, Sołectwo Czaplinek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Stanisław Zatorski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    132 (29,73%)

    Marian Jóźwiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU

    258 (58,11%)

    Małgorzata Anna Pacześ

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY SPOŁECZEŃSTWO

    54 (12,16%)

    Okręg 11

    Sołectwo Biała

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Stańczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    181 (53,55%)

    Włodzimierz Grzegorz Graczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY SPOŁECZEŃSTWO

    157 (46,45%)

    Okręg 12

    Sołectwo Ciosny, Sołectwo Jasionka, Sołectwo Dzierżązna, Sołectwo Bądków, Sołectwo Warszyce

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Stańczykowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    121 (31,51%)

    Krzysztof Tomasz Stanikowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STANIKOWSKIEGO

    31 (8,07%)

    Ewa Granosik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY GRANOSIK

    97 (25,26%)

    Agnieszka Joanna Palmowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PALMOWSKA

    52 (13,54%)

    Paulina Maria Urbańska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU

    83 (21,61%)

    Okręg 13

    Sołectwo Kębliny, Sołectwo Besiekierz Rudny, Sołectwo Besiekierz Nawojowy, Sołectwo Wola Branicka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Zbigniew Sędzicki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    277 (61,83%)

    Włodzimierz Józef Jarmusz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU

    171 (38,17%)

    Okręg 14

    Sołectwo Gieczno, Sołectwo Kwilno, Sołectwo Lorenki, Sołectwo Rogóźno, Sołectwo Władysławów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Gabriela Stanisława Skopiak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Sołectwo Astachowice, Sołectwo Brachowice, Sołectwo Grabiszew, Sołectwo Śladków Górny, Sołectwo Wola Rogozińska, Sołectwo Wypychów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Henryk Matusiak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    151 (45,35%)

    Kamil Tomczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU

    182 (54,65%)