Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Siemkowice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Łukomierz: Łukomierz, Bugaj Lipnicki, Sołectwo Siemkowice (ul. Poręby, Łąkowa, Polna)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Przemysław Namyślak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”

    73 (70,19%)

    Grzegorz Stanisław Góra

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    31 (29,81%)

    Okręg 2

    Sołectwo Siemkowice (ul. Widawska, Dworcowa, Plac Wolności, W. S. Dziegieciów, Gajówka Młynki, Gajówka Papierek, Marchewki, Leśna, Brzozowa)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Waldemar Andrzej Moryń

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    103 (59,20%)

    Jarosław Ryszard Sikora

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    71 (40,80%)

    Okręg 3

    Sołectwo Siemkowice (ul. Krasińskiego, Górna, Częstochowska, Krótka, J. Słowackiego, B. Prusa, A. Mickiewicza, W. Reymonta, H. Sienkiewicza, Przedszkolna, Szkolna)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Dorota Grzesik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    119 (62,63%)

    Alina Hałaczkiewicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    71 (37,37%)

    Okręg 4

    Sołectwo Siemkowice (ul. Karczówki, Wierzbowa, Ogrodowa, Nowa, Dolna, Parkowa, Zamkowa, Kościelna)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sebastian Tomasz Stachera

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    118 (62,77%)

    Szymon Józef Strąk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    70 (37,23%)

    Okręg 5

    Sołectwo Kije, Sołectwo Radoszewice (ul. Słomiana, Kociołek, Cmentarna, Polna, Młyńska, Targowa, Osjakowska)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maciej Osiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”

    64 (45,07%)

    Piotr Paweł Kik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    78 (54,93%)

    Okręg 6

    Sołectwo Radoszewice (ul. , L. A. Niemojewskich, Powstania Styczniowego, Niwa, Żychty, Starowiejska, Pasieka)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Katarzyna Wlaźlak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”

    45 (34,88%)

    Andrzej Marek Górecki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    84 (65,12%)

    Okręg 7

    Sołectwo Radoszewice (ul. Zmyślańska, Kasztańska, Składowa, Szewczyki, Trakt Siemkowicki, Górki)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Jamiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”

    104 (65,00%)

    Katarzyna Gabriela Lont

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    56 (35,00%)

    Okręg 8

    Sołectwo Zmyślona (Zmyślona, Mierżanów) Sołectwo Katarzynopole Sołectwo Pieńki-Bugaj

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Rabenda

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Sołectwo Lipnik Od nr 3 - 48 Od nr 102 - 120 Mazaniec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jarosław Piotr Gasiecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”

    106 (50,72%)

    Marianna Jendraszczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    103 (49,28%)

    Okręg 10

    Sołectwo Lipnik Od nr 49 - 101 Od nr 121 - 138

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kamila Agnieszka Nowak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”

    75 (48,39%)

    Henryk Józef Janecki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    80 (51,61%)

    Okręg 11

    Sołectwo Delfina Sołectwo Kol. Lipnik

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Andrzej Kruk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    81 (45,76%)

    Kamil Adam Ceglarek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    96 (54,24%)

    Okręg 12

    Sołectwo Laski (Laski, Tądle) Sołectwo Borki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Henryka Szymańska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    57 (55,34%)

    Bogdan Urbaniak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    46 (44,66%)

    Okręg 13

    Sołectwo Mokre Sołectwo Ignaców-Miętno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Andrzej Rabenda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”

    65 (40,12%)

    Damian Cieśla

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    97 (59,88%)

    Okręg 14

    Sołectwo Ożegów (ul Długa, Podgórze, Nowa, Piaskowa)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Stanisław Pokrzywiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”

    92 (55,76%)

    Irena Maria Kamyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    73 (44,24%)

    Okręg 15

    Sołectwo Ożegów (ul Wierzbowa, Szkolna, Łąkowa, Spacerowa, Krótka, Wiśniowa, Polna, Leśna)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Bogdan Zgorzelak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”

    67 (54,47%)

    Jan Grądecki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    56 (45,53%)