Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Lębork

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    3 Maja, Akacjowa, Architektów, Artylerzystów, Batalionu Zośka, Beniowskiego, Błękitna, Brzozowa, Chłopska, Chojnicka, Cisowa, Dębowa, Drzymały, Dywizjonu 303, Gen. Stanisława Sosabowskiego, Generała Stanisława Maczka, Gliniana, Górników, Gryfa Pomorskiego, Harcerzy, Henryka Artowskiego, Hutnicza, Ignacego Domeyki, Inżynierów, Jerzego Kukuczki, Jesionowa, Jodłowa, Kanałowa, Kasztanowa, Kilińskiego, Klonowa, Kolejarzy, Komuny Paryskiej, Ks. Szczepana Gracza, Kujawska, Legionów Polskich, Lotników, Lubelska, Łowicka, Majora Henryka Sucharskiego, Małopolska, Matejki, Mazowiecka, Mazurska, Mireckiego, Modrzewiowa, Myśliwska, Okrzei, Orląt Lwowskich, Piotra Wysockiego, Plac Młodzieży, Plater, Podchorążych, Podhalańska, Pomorska, Powstania Styczniowego, Powstańców Warszawy, Pułkownika Stanisława Dąbka, Robotnicza, Rzemieślnicza, Sandomierska, Saperów, Słoneczna, Słowackiego, Spółdzielcza, Strzelców Podhalańskich, Sudecka, Szarych Szeregów, Śląska, Tatrzańska, Techników, Topolowa, Traugutta, Wielkopolska, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Wróblewskiego, Zawiszy Czarnego, Zielona

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDŻET OBYWATELSKI REDUTA LĘBORK

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Barbara Hanka Mielewczyk
      29 (0,71%)
    2. 1 Bartosz Adam Kowalczuk
      218 (5,37%)
    3. 6 Barbara Stachowska
      12 (0,30%)
    4. 7 Marta Józefa Płotka
      10 (0,25%)
    5. 4 Waldemar Józef Klinkosz
      95 (2,34%)
    6. 3 Robert Wincenty Joniec
      41 (1,01%)
    7. 5 Jacek Jerzy Pobłocki
      34 (0,84%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Krystian Springman
      82 (2,02%)
    2. 4 Anna Marzena Kielas
      81 (2,00%)
    3. 6 Aleksandra Ewa Defińska
      35 (0,86%)
    4. 2 Marcin Piotr Grudziński
      143 (3,53%)
    5. 1 Elżbieta Barbara Marcisz
      102 (2,51%)
    6. 5 Dolores Wioletta Wasilewska
      7 (0,17%)
    7. 8 Rafał Bąk
      27 (0,67%)
    8. 7 Kazimierz Jan Lipiński
      38 (0,94%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Tadeusz Mirosław Lis
      36 (0,89%)
    2. 1 Krzysztof Leszek Siwka
      570 (14,05%)
    3. 2 Małgorzata Maria Bresler
      218 (5,37%)
    4. 7 Katarzyna Wilmont
      69 (1,70%)
    5. 4 Tadeusz Dubrowski
      32 (0,79%)
    6. 6 Przemysław Stanisław Mikusiński
      10 (0,25%)
    7. 5 Krystyna Urszula Szczytko-Rybicka
      52 (1,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FAJNE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Janusz Wojciech Krupski
      67 (1,65%)
    2. 4 Andrzej Antoni Grajewski
      6 (0,15%)
    3. 1 Katarzyna Maria Kosior
      18 (0,44%)
    4. 5 Paweł Witold Pietrzak
      5 (0,12%)
    5. 3 Bożena Maria Sikora
      6 (0,15%)
    6. 6 Teresa Zarzycka
      10 (0,25%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Artur Paweł Derkowski
      19 (0,47%)
    2. 5 Karolina Maria Klamrowska
      18 (0,44%)
    3. 1 Jacek Heliodor Lampart
      43 (1,06%)
    4. 3 Krystyna Pelagia Rodzik
      9 (0,22%)
    5. 4 Zbigniew Marek Majewski
      3 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LĘBORCZANIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Kazimierz Pobłocki
      79 (1,95%)
    2. 2 Renata Bogumiła Rebicka
      32 (0,79%)
    3. 7 Elżbieta Sławomira Renka
      7 (0,17%)
    4. 6 Wiesława Ewa Nowowiejska
      4 (0,10%)
    5. 4 Oskar Rafał Jasiński
      31 (0,76%)
    6. 3 Rafał Antoni Storcz
      6 (0,15%)
    7. 5 Mariola Grażyna Jankowska
      8 (0,20%)
    8. 8 Marcin Krzysztof Milczewski
      110 (2,71%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zenon Andrzej Drężek
      58 (1,43%)
    2. 3 Marcin Piotr Brodalski
      110 (2,71%)
    3. 1 Jarosław Walaszkowski
      374 (9,22%)
    4. 4 Dariusz Sobota
      24 (0,59%)
    5. 6 Ewa Damaszk
      27 (0,67%)
    6. 5 Jolanta Urszula Pietrzak
      21 (0,52%)
    7. 7 Jolanta Lis
      16 (0,39%)
    8. 8 Kamila Julia Machola
      91 (2,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LĘBORSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Wioletta Barbara Tubacka
      40 (0,99%)
    2. 3 Marcin Ryszard Klukowski
      72 (1,78%)
    3. 5 Wiesława Jadwiga Wojciechowicz
      16 (0,39%)
    4. 7 Julia Paulina Świątek
      35 (0,86%)
    5. 1 Artur Jarosław Obolewski
      226 (5,57%)
    6. 2 Halina Danuta Łukian
      325 (8,01%)
    7. 6 Barbara Drożdżal
      16 (0,39%)
    8. 8 Marian Krzysztof Kurzydło
      183 (4,51%)

    Okręg 2

    1 Maja, Aleja Wolności (numery parzyste od nr 2 do nr 48), Armii Krajowej (nr 20, 22 i od numeru 24), Bieszki, Bohaterów Westerplatte, Czołgistów, Głowackiego, Jagiellońska, Kazimierza Wielkiego, Kellera, Kossaka, Krótka, Kwiatowa, Łączna, Malczewskiego, Michała Mostnika, Mieczysława Stryjewskiego, Nadmorska, Opolska, Orlińskiego, Pilotów, Pionierów, Plac Kopernika, Plac Piastowski, Poznańska, Prusa, Rodła, Skarżyńskiego, Weterynaryjna, Witkacego, Władysława Łokietka, Wrocławska, Zofii Witkowskiej

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDŻET OBYWATELSKI REDUTA LĘBORK

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mirosława Klein
      2 (0,06%)
    2. 6 Anna Stefania Syldatk-Barzowska
      14 (0,43%)
    3. 1 Włodzimierz Arkadiusz Klata
      365 (11,11%)
    4. 5 Ireneusz Adam Mielewczyk
      39 (1,19%)
    5. 3 Damian Tadeusz Powideł
      28 (0,85%)
    6. 4 Ewa Jolanta Jakubczak
      20 (0,61%)
    7. 7 Romuald Heyka
      13 (0,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Łucjan Łaga
      315 (9,59%)
    2. 2 Konrad Chmiel
      172 (5,23%)
    3. 5 Alicja Jarosława Remiszewska
      15 (0,46%)
    4. 3 Marcin Jan Pawluk
      64 (1,95%)
    5. 4 Anna Elzbieta Krawczykowska
      9 (0,27%)
    6. 6 Renata Barbara Lipińska
      18 (0,55%)
    7. 7 Wojciech Pietras
      32 (0,97%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marek Woźniakowski
      77 (2,34%)
    2. 1 Marek Andrzej Richert
      174 (5,30%)
    3. 6 Beata Elfrieda Gołojuch
      43 (1,31%)
    4. 5 Klaudia Kwiecińska
      32 (0,97%)
    5. 7 Renata Stanisława Romanko
      42 (1,28%)
    6. 4 Krzysztof Świątczak
      262 (7,97%)
    7. 3 Irena Mariola Małachowicz
      64 (1,95%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Małgorzata Anna Klamrowska
      33 (1,00%)
    2. 3 Cezary Mikołajczyk
      22 (0,67%)
    3. 4 Klaudia Aneta Kondej
      3 (0,09%)
    4. 5 Emilian Samp
      4 (0,12%)
    5. 2 Dominika Natalia Klementowska
      4 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LĘBORCZANIE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Ewa Joanna Jasik
      8 (0,24%)
    2. 3 Marek Dankowski
      12 (0,37%)
    3. 6 Piotr Michał Lizurej
      6 (0,18%)
    4. 7 Zenon Paweł Leszczyński
      25 (0,76%)
    5. 1 Malwina Maria Dobosz
      102 (3,10%)
    6. 2 Alicja Magdalena Garska
      21 (0,64%)
    7. 4 Monika Anna Łudzińska
      8 (0,24%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Leszek Grzegorz Leciejewski
      151 (4,60%)
    2. 3 Tadeusz Szymon Pęk
      80 (2,43%)
    3. 4 Anita Krystyna Lizun
      13 (0,40%)
    4. 5 Łukasz Traskowski
      23 (0,70%)
    5. 7 Klaudia Olcha
      23 (0,70%)
    6. 6 Alicja Beata Richert
      22 (0,67%)
    7. 1 Krzysztof Adam Wetta
      314 (9,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LĘBORSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Janina Jadwiga Pujsza
      99 (3,01%)
    2. 5 Marzena Zofia Engel
      32 (0,97%)
    3. 6 Jakub Michał Doba
      18 (0,55%)
    4. 2 Bogdan Antoni Oszmian
      285 (8,67%)
    5. 7 Klaudia Małgorzata Brzózka
      62 (1,89%)
    6. 3 Andrzej Gad
      63 (1,92%)
    7. 4 Leszek Roman Olszewski
      53 (1,61%)

    Okręg 3

    8 Maja, Aleja Niepodległości, Aleja Wolności (numery nieparzyste od nr 1 do nr 73), Armii Krajowej (od nr 1 do nr 19 i numery 21 i 23), Basztowa, Batalionów Chłopskich, Cegielniana, Chopina, Curie-Skłodowskiej, Dąbrowskiego, Derdowskiego, Długosza, Dygasińskiego, Franciszkańska, Gajowa, Gdańska, Generała Sikorskiego, Gierymskiego, Graniczna, Grodzieńska, Grottgera, Handlowa, Jagodowa, Janusza Korczaka, Jeżynowa, Józefa Wybickiego, Juliana Węgrzynowicza, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kasprzaka, Konopnickiej, Korzenna, Leśna, Lipowa, Lwowska, Malinowa, Marcinkowskiego, Miętowa, Miodowa, Młynarska, Moniuszki, o. Lucjusza Chodukiewicza, Ogrodowa, Orzeszkowej, Paderewskiego, Piękna, Plac Pokoju, Plac Spółdzielczy, Plac Świętego Jakuba, Plac Żwirki i Wigury, Polna, Poziomkowa, Przemysłowa, Przymurna, Przyzamcze, Pułaskiego, Reja, Różyckiego, Sienkiewicza, Sieroszewskiego, Skargi, Skoczylasa, Solna, Spokojna, Stanisława Mikołajczyka, Staromiejska, Staszica, Stwosza, Styki, Syrokomli, Targowa, Waryńskiego, Wiejska, Wileńska, Wincentego Witosa, Wrzosowa, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zwycięstwa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDŻET OBYWATELSKI REDUTA LĘBORK

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Ewa Edyta Repp
      58 (1,97%)
    2. 1 Arkadiusz Stanisław Mielewczyk
      146 (4,95%)
    3. 4 Katarzyna Elzbieta Pączek
      20 (0,68%)
    4. 2 Tomasz Marek Stoltmann
      25 (0,85%)
    5. 5 Jacek Włodzimierz Karcz
      4 (0,14%)
    6. 6 Danuta Joanna Michalska
      7 (0,24%)
    7. 7 Magdalena Maria Kowalczuk
      8 (0,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Jakub Herczyk
      55 (1,86%)
    2. 2 Katarzyna Lipkowska
      149 (5,05%)
    3. 6 Katarzyna Aldona Paczyńska
      46 (1,56%)
    4. 4 Magdalena Marta Ponarad
      14 (0,47%)
    5. 1 Katarzyna Wach
      100 (3,39%)
    6. 3 Jacek Kilanowski
      27 (0,92%)
    7. 5 Bartosz Walczyński
      27 (0,92%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Kazimierz Józef Duwe
      33 (1,12%)
    2. 6 Jolanta Grażyna Burandt
      92 (3,12%)
    3. 4 Mirosława Anna Grynkiewicz
      42 (1,42%)
    4. 2 Katarzyna Małgorzata Nowak
      57 (1,93%)
    5. 5 Dariusz Szymon Nawrocki
      85 (2,88%)
    6. 1 Tomasz Szczepan Sopyłło
      219 (7,42%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LĘBORCZANIE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jan Przychoda
      53 (1,80%)
    2. 1 Radosław Edward Zimnowoda
      285 (9,66%)
    3. 5 Magdalena Jędrzejewska-Kolka
      2 (0,07%)
    4. 4 Katarzyna Aleksandra Jasińska
      24 (0,81%)
    5. 7 Grzegorz Kościuk
      72 (2,44%)
    6. 3 Katarzyna Wioletta Miler
      2 (0,07%)
    7. 6 Andrzej Kazimierz Pałubicki
      16 (0,54%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Zbigniew Leonard Rudyk
      335 (11,36%)
    2. 3 Bogumiła Rozalia Keller
      21 (0,71%)
    3. 2 Andrzej Ryszard Suszyński
      143 (4,85%)
    4. 7 Halina Szarejko
      20 (0,68%)
    5. 4 Franciszek Bolesław Mygelski
      16 (0,54%)
    6. 5 Elżbieta Danuta Szpak
      26 (0,88%)
    7. 6 Robert Sebastian Rapanowicz
      24 (0,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LĘBORSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Bogdan Józef Libich
      185 (6,27%)
    2. 7 Liliana Gałaman
      39 (1,32%)
    3. 5 Iwona Katarzyna Szeliga-Zając
      8 (0,27%)
    4. 2 Adam Jan Stenka
      116 (3,93%)
    5. 1 Witold Tadeusz Namyślak
      288 (9,76%)
    6. 6 Małgorzata Maria Wróblewska
      12 (0,41%)
    7. 4 Grzegorz Popin
      49 (1,66%)

    Okręg 4

    Abrahama, Aleksandra Majkowskiego, B. Czecha, Bohaterów Monte Cassino, Bolesława Krzywoustego, Ceynowy, Drętowo, Dworcowa, Generała Bema, Grudziądzka, Grunwaldzka, Henryka Łasaka, Jana Pawła II, Kartuska, Kaszubska, Kolonia, Konopackiej, Kościuszki, Kusocińskiego, Małoszycka, Marusarzówny, Mieszka I, Mściwoja II, Nałkowskiej, Obrońców Wybrzeża, Olimpijczyków, Osiedle Leśne, Piecewo, Polskich Marynarzy, Roszarnicza, rtm. Witolda Pileckiego, Słupska, Sportowa, Staffa, Stamma, Tczewska, Teligi, Toruńska, Tuwima, Warszawska, Rogali, Władysława IV, Zwarowska, Żeromskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDŻET OBYWATELSKI REDUTA LĘBORK

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mirosław Daniel Szuster
      20 (0,58%)
    2. 1 Jarosław Gryń
      73 (2,12%)
    3. 5 Małgorzata Czaja
      11 (0,32%)
    4. 4 Agnieszka Justyna Kwiatkowska
      4 (0,12%)
    5. 3 Rafał Artur Bocian
      33 (0,96%)
    6. 6 Monika Łyś
      10 (0,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Magdalena Alicja Klawikowska
      25 (0,72%)
    2. 2 Łukasz Karol Łudziński
      130 (3,77%)
    3. 4 Michał Mirosław Sałata
      74 (2,15%)
    4. 7 Leonard Krzysztof Wojciechowski
      17 (0,49%)
    5. 6 Dorota Agnieszka Wojnarowicz-Kobiela
      8 (0,23%)
    6. 3 Beata Grażyna Hrycyk
      123 (3,57%)
    7. 1 Zbigniew Stanisław Cybula
      283 (8,21%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Małgorzata Biela
      263 (7,63%)
    2. 2 Ireneusz Krawiec
      51 (1,48%)
    3. 4 Zdzisław Rudnicki
      17 (0,49%)
    4. 3 Danuta Elżbieta Zięć
      28 (0,81%)
    5. 7 Tomasz Litwin
      248 (7,19%)
    6. 5 Krystian August Specht
      24 (0,70%)
    7. 6 Elżbieta Maria Krystek-Chudziaszek
      29 (0,84%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Regina Anna Hinz
      2 (0,06%)
    2. 4 Agata Sara Woszczyna
      5 (0,14%)
    3. 5 Krystian Klamrowski
      12 (0,35%)
    4. 1 Zdzisław Rodzik
      44 (1,28%)
    5. 2 Danuta Józefa Kos
      9 (0,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LĘBORCZANIE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Patrycja Magdalena Konkel
      5 (0,14%)
    2. 2 Marcin Krzysztof Labuda
      28 (0,81%)
    3. 5 Wojciech Nűrnberg
      19 (0,55%)
    4. 7 Hanna Teresa Lubocka
      16 (0,46%)
    5. 3 Mateusz Daniel Neumann
      66 (1,91%)
    6. 1 Bożena Małgorzata Pobłocka
      510 (14,79%)
    7. 6 Aniela Andrynowska
      14 (0,41%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Jarosław Klawikowski
      105 (3,04%)
    2. 3 Marcelina Katarzyna Dzienisz
      130 (3,77%)
    3. 2 Beata Strąk
      71 (2,06%)
    4. 1 Łukasz Kuriata
      150 (4,35%)
    5. 7 Marcin Dawid Pobłocki
      146 (4,23%)
    6. 6 Grażyna Dzida-Wołoszyn
      39 (1,13%)
    7. 5 Zdzisław Stanisław Gąska
      30 (0,87%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LĘBORSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Rafał Kaczorowski
      23 (0,67%)
    2. 5 Renata Chromczuk
      55 (1,59%)
    3. 7 Małgorzata Lucyna Polejowska
      24 (0,70%)
    4. 2 Krzysztof Filip
      46 (1,33%)
    5. 1 Jarosław Adam Litwin
      387 (11,22%)
    6. 6 Bożena Maria Okrój
      16 (0,46%)
    7. 3 Weronika Żaneta Cybula
      26 (0,75%)