Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - skierniewicki

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Gmina Maków, Gmina Lipce Reymontowskie, Gmina Słupia, Gmina Głuchów, Gmina Godzianów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Teresa Michalina Kopińska
      76 (0,77%)
    2. 10 Zdzisław Andrzej Tuleja
      212 (2,16%)
    3. 2 Marek Duda
      373 (3,80%)
    4. 5 Jolanta Karalus
      68 (0,69%)
    5. 1 Hanna Głuszek
      287 (2,92%)
    6. 4 Martyna Daniela Jaskuła
      56 (0,57%)
    7. 6 Elżbieta Kamińska
      135 (1,38%)
    8. 9 Adam Paweł Mateja
      62 (0,63%)
    9. 8 Mateusz Królikowski
      107 (1,09%)
    10. 7 Jerzy Jacek Smolarek
      100 (1,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Jacek Bartłomiej Klimek
      45 (0,46%)
    2. 3 Marcin Wiktor Zarzycki
      86 (0,88%)
    3. 4 Artur Dyśko
      57 (0,58%)
    4. 1 Łukasz Kolis
      613 (6,25%)
    5. 2 Iwona Tuka
      159 (1,62%)
    6. 9 Michał Rzeźnikowski
      78 (0,79%)
    7. 8 Justyna Wioleta Karalus
      29 (0,30%)
    8. 5 Emil Brzozowski
      85 (0,87%)
    9. 6 Dorota Maria Kroc
      56 (0,57%)
    10. 10 Grażyna Bogusława Gudanis
      28 (0,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Aleksander Przemysław Dałkowski
      173 (1,76%)
    2. 1 Mirosław Jacęty Belina
      856 (8,72%)
    3. 4 Beata Filutowska
      103 (1,05%)
    4. 8 Piotr Zbudniewek
      59 (0,60%)
    5. 5 Joanna Brogowska
      93 (0,95%)
    6. 6 Waldemar Stanisław Gessek
      36 (0,37%)
    7. 7 Karina Dorota Śmiechowska
      72 (0,73%)
    8. 9 Paulina Małgorzata Trzeciak
      36 (0,37%)
    9. 10 Marek Piotr Skiba
      355 (3,62%)
    10. 2 Sławomir Supera
      317 (3,23%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Zofia Pazurek
      49 (0,50%)
    2. 6 Józef Bartosiewicz
      67 (0,68%)
    3. 2 Andrzej Paweł Supeł
      308 (3,14%)
    4. 3 Radosław Grzegorz Mikuła
      168 (1,71%)
    5. 9 Karolina Katarzyna Andryszek
      22 (0,22%)
    6. 1 Teresa Małgorzata Jędraszek
      498 (5,07%)
    7. 4 Daniel Kijo
      77 (0,78%)
    8. 8 Grzegorz Wiktor Zarzycki
      18 (0,18%)
    9. 10 Jarosław Sobieszek
      291 (2,96%)
    10. 5 Maria Teresa Stefaniak
      50 (0,51%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Stanisław Józef Lesiak
      282 (2,87%)
    2. 2 Halina Dziąg
      711 (7,24%)
    3. 4 Monika Karalus
      507 (5,17%)
    4. 6 Małgorzata Świderek
      206 (2,10%)
    5. 3 Sebastian Woch
      211 (2,15%)
    6. 5 Józef Duda
      329 (3,35%)
    7. 1 Elżbieta Ewa Grzyb
      601 (6,12%)
    8. 8 Anna Krawczyk
      154 (1,57%)
    9. 9 Wojciech Władysław Meszka
      103 (1,05%)
    10. 10 Helena Wiktoria Sałek
      351 (3,58%)

    Okręg 2

    Gmina Skierniewice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Grażyna Zofia Chełpińska-Bałut
      96 (3,37%)
    2. 2 Jan Piwosz
      63 (2,21%)
    3. 1 Mirosław Romanowski
      178 (6,25%)
    4. 4 Ewelina Drożdżewicz
      104 (3,65%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Urszula Stoczyńska-Dziuda
      91 (3,19%)
    2. 3 Krzysztof Wójcicki
      94 (3,30%)
    3. 2 Magdalena Adamczyk
      71 (2,49%)
    4. 1 Tadeusz Józef Grotkowski
      542 (19,02%)
    5. 5 Tadeusz Murgrabia
      89 (3,12%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tadeusz Broniarek
      302 (10,60%)
    2. 3 Sebastian Pejski
      60 (2,11%)
    3. 2 Jadwiga Leniarska
      62 (2,18%)
    4. 5 Marian Józef Stasik
      144 (5,05%)
    5. 4 Danuta Longina Bożykowska
      26 (0,91%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Anna Dominika Kur
      208 (7,30%)
    2. 4 Renata Rychlewska
      83 (2,91%)
    3. 1 Mariusz Wieczorek
      391 (13,72%)
    4. 2 Katarzyna Jędrzejewska
      153 (5,37%)
    5. 5 Tomasz Michał Słowiński
      93 (3,26%)

    Okręg 3

    Gmina Bolimów, Gmina Nowy Kawęczyn, Gmina Kowiesy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marek Kalisiak
      417 (9,70%)
    2. 2 Sławomir Figat
      79 (1,84%)
    3. 3 Agata Wardzińska
      73 (1,70%)
    4. 5 Anita Ewa Salamon
      67 (1,56%)
    5. 4 Jolanta Bednarek
      28 (0,65%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Irena Zofia Jakubik
      67 (1,56%)
    2. 1 Ewa Pawlak
      579 (13,46%)
    3. 3 Zbigniew Mieczysław Roter
      121 (2,81%)
    4. 2 Piotr Paweł Adamczyk
      313 (7,28%)
    5. 4 Iwona Maria Plichta
      118 (2,74%)
    6. 6 Jacek Ossowicz
      289 (6,72%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Janusz Dębski
      189 (4,39%)
    2. 3 Jan Kanty Konopczyński
      236 (5,49%)
    3. 5 Renata Joanna Seferyńska
      30 (0,70%)
    4. 4 Renata Kwiatkowska
      27 (0,63%)
    5. 6 Lucyna Wiesława Kalisiak
      46 (1,07%)
    6. 1 Bogdan Stanisław Okrasso
      430 (10,00%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Grzegorz Stykowski
      442 (10,28%)
    2. 4 Anna Zagajewska
      165 (3,84%)
    3. 2 Jan Szczepan Łabendowicz
      195 (4,53%)
    4. 3 Agnieszka Jadwiga Kosmatka
      259 (6,02%)
    5. 5 Elżbieta Danuta Melon
      131 (3,05%)