Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Maków, Gmina Lipce Reymontowskie, Gmina Słupia, Gmina Głuchów, Gmina Godzianów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
-
3
Teresa Michalina Kopińska
76
(0,77%)
-
10
Zdzisław Andrzej Tuleja
212
(2,16%)
-
2
Marek Duda
373
(3,80%)
-
5
Jolanta Karalus
68
(0,69%)
-
1
Hanna Głuszek
287
(2,92%)
-
4
Martyna Daniela Jaskuła
56
(0,57%)
-
6
Elżbieta Kamińska
135
(1,38%)
-
9
Adam Paweł Mateja
62
(0,63%)
-
8
Mateusz Królikowski
107
(1,09%)
-
7
Jerzy Jacek Smolarek
100
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU
-
7
Jacek Bartłomiej Klimek
45
(0,46%)
-
3
Marcin Wiktor Zarzycki
86
(0,88%)
-
4
Artur Dyśko
57
(0,58%)
-
1
Łukasz Kolis
613
(6,25%)
-
2
Iwona Tuka
159
(1,62%)
-
9
Michał Rzeźnikowski
78
(0,79%)
-
8
Justyna Wioleta Karalus
29
(0,30%)
-
5
Emil Brzozowski
85
(0,87%)
-
6
Dorota Maria Kroc
56
(0,57%)
-
10
Grażyna Bogusława Gudanis
28
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
-
3
Aleksander Przemysław Dałkowski
173
(1,76%)
-
1
Mirosław Jacęty Belina
856
(8,72%)
-
4
Beata Filutowska
103
(1,05%)
-
8
Piotr Zbudniewek
59
(0,60%)
-
5
Joanna Brogowska
93
(0,95%)
-
6
Waldemar Stanisław Gessek
36
(0,37%)
-
7
Karina Dorota Śmiechowska
72
(0,73%)
-
9
Paulina Małgorzata Trzeciak
36
(0,37%)
-
10
Marek Piotr Skiba
355
(3,62%)
-
2
Sławomir Supera
317
(3,23%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Zofia Pazurek
49
(0,50%)
-
6
Józef Bartosiewicz
67
(0,68%)
-
2
Andrzej Paweł Supeł
308
(3,14%)
-
3
Radosław Grzegorz Mikuła
168
(1,71%)
-
9
Karolina Katarzyna Andryszek
22
(0,22%)
-
1
Teresa Małgorzata Jędraszek
498
(5,07%)
-
4
Daniel Kijo
77
(0,78%)
-
8
Grzegorz Wiktor Zarzycki
18
(0,18%)
-
10
Jarosław Sobieszek
291
(2,96%)
-
5
Maria Teresa Stefaniak
50
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Stanisław Józef Lesiak
282
(2,87%)
-
2
Halina Dziąg
711
(7,24%)
-
4
Monika Karalus
507
(5,17%)
-
6
Małgorzata Świderek
206
(2,10%)
-
3
Sebastian Woch
211
(2,15%)
-
5
Józef Duda
329
(3,35%)
-
1
Elżbieta Ewa Grzyb
601
(6,12%)
-
8
Anna Krawczyk
154
(1,57%)
-
9
Wojciech Władysław Meszka
103
(1,05%)
-
10
Helena Wiktoria Sałek
351
(3,58%)
Okręg 2
Gmina Skierniewice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
-
3
Grażyna Zofia Chełpińska-Bałut
96
(3,37%)
-
2
Jan Piwosz
63
(2,21%)
-
1
Mirosław Romanowski
178
(6,25%)
-
4
Ewelina Drożdżewicz
104
(3,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
-
4
Urszula Stoczyńska-Dziuda
91
(3,19%)
-
3
Krzysztof Wójcicki
94
(3,30%)
-
2
Magdalena Adamczyk
71
(2,49%)
-
1
Tadeusz Józef Grotkowski
542
(19,02%)
-
5
Tadeusz Murgrabia
89
(3,12%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Tadeusz Broniarek
302
(10,60%)
-
3
Sebastian Pejski
60
(2,11%)
-
2
Jadwiga Leniarska
62
(2,18%)
-
5
Marian Józef Stasik
144
(5,05%)
-
4
Danuta Longina Bożykowska
26
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Anna Dominika Kur
208
(7,30%)
-
4
Renata Rychlewska
83
(2,91%)
-
1
Mariusz Wieczorek
391
(13,72%)
-
2
Katarzyna Jędrzejewska
153
(5,37%)
-
5
Tomasz Michał Słowiński
93
(3,26%)
Okręg 3
Gmina Bolimów, Gmina Nowy Kawęczyn, Gmina Kowiesy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
-
1
Marek Kalisiak
417
(9,70%)
-
2
Sławomir Figat
79
(1,84%)
-
3
Agata Wardzińska
73
(1,70%)
-
5
Anita Ewa Salamon
67
(1,56%)
-
4
Jolanta Bednarek
28
(0,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
-
5
Irena Zofia Jakubik
67
(1,56%)
-
1
Ewa Pawlak
579
(13,46%)
-
3
Zbigniew Mieczysław Roter
121
(2,81%)
-
2
Piotr Paweł Adamczyk
313
(7,28%)
-
4
Iwona Maria Plichta
118
(2,74%)
-
6
Jacek Ossowicz
289
(6,72%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Janusz Dębski
189
(4,39%)
-
3
Jan Kanty Konopczyński
236
(5,49%)
-
5
Renata Joanna Seferyńska
30
(0,70%)
-
4
Renata Kwiatkowska
27
(0,63%)
-
6
Lucyna Wiesława Kalisiak
46
(1,07%)
-
1
Bogdan Stanisław Okrasso
430
(10,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Grzegorz Stykowski
442
(10,28%)
-
4
Anna Zagajewska
165
(3,84%)
-
2
Jan Szczepan Łabendowicz
195
(4,53%)
-
3
Agnieszka Jadwiga Kosmatka
259
(6,02%)
-
5
Elżbieta Danuta Melon
131
(3,05%)