Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Chełm

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Antonin, Koza-Gotówka, Srebrzyszcze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Stanisław Lewiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA KOCIUBY

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Nowiny, Okszów-Kolonia, Wólka Czułczycka, Zarzecze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Zenon Styk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW

    179 (40,59%)

    Aleksander Stanisław Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA KOCIUBY

    262 (59,41%)

    Okręg 3

    Okszów, Stańków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Artur Daniel Szachun

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW

    170 (36,72%)

    Krzysztof Marian Dziechciaruk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA KOCIUBY

    293 (63,28%)

    Okręg 4

    Horodyszcze, Horodyszcze-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Patrycja Helena Boś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW

    146 (44,11%)

    Andrzej Grzegorz Oleksiejuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA KOCIUBY

    185 (55,89%)

    Okręg 5

    Ochoża-Kolonia, Parypse, Staw

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Jerzy Kiełek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW

    131 (35,99%)

    Jerzy Henryk Łuczkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUCZKIEWICZA

    120 (32,97%)

    Jan Grzegorz Ignaciuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA KOCIUBY

    113 (31,04%)

    Okręg 6

    Henrysin, Józefin, Nowosiółki, Nowosiółki-Kolonia, Stołpie, Tytusin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Franciszek Słoniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA KOCIUBY

    0 (0%)

    Michał Szymon Sawicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SAWICKIEGO

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Janów, Podgórze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Małgorzata Pietrzak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW

    43 (12,01%)

    Tadeusz Stanisław Szachoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA KOCIUBY

    315 (87,99%)

    Okręg 8

    Rudka, Zawadówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Radosław Daszuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW

    165 (45,33%)

    Marcin Sylwester Grzywna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA KOCIUBY

    199 (54,67%)

    Okręg 9

    Żółtańce, Żółtańce-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Józef Chojna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW

    197 (45,81%)

    Iwona Ewelina Wnuk-Gregorczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA KOCIUBY

    233 (54,19%)

    Okręg 10

    Ludwinów, Uher, Weremowice, Zagroda

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Magdalena Zaj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ZAJ

    172 (41,05%)

    Zbigniew Smolira

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA KOCIUBY

    247 (58,95%)

    Okręg 11

    Depułtycze Królewskie, Depułtycze Królewskie-Kolonia, Nowe Depułtycze, Stare Depułtycze, Wojniaki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Bogumiła Giergiel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW

    99 (24,69%)

    Artur Michał Kubacki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA KOCIUBY

    302 (75,31%)

    Okręg 12

    Krzywice, Krzywice-Kolonia, Rożdżałów, Rożdżałów-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Kliszcz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW

    83 (33,60%)

    Lucjan Jarocki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA KOCIUBY

    164 (66,40%)

    Okręg 13

    Strupin Duży, Strupin Łanowy, Strupin Mały

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Moroz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW

    139 (37,57%)

    Andrzej Jan Jagnicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA KOCIUBY

    231 (62,43%)

    Okręg 14

    Pokrówka: ul. Bazylany; ul. Gminna od nr 1 do nr 24 i nr 26, 28, 28a, 28b, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44a, 44b; ul. Cicha; ul. Jarzębinowa; ul. Łanowa; ul. Majdańska; ul. Majowa; ul. Modra; ul. Mostowa; ul. Wesoła; ul. Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Marek Nowicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW

    127 (29,53%)

    Janusz Andrzej Stańkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA KOCIUBY

    303 (70,47%)

    Okręg 15

    Pokrówka: ul. Gminna 25, od 25a do 25i, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 i od nr 45 - do ostatniego numeru ulicy; ul. Łąkowa, ul. Spokojna, ul. Sportowa, ul. Wiosenna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Rafał Łopacki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW

    115 (37,22%)

    Marek Chybiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHYBIAKA

    194 (62,78%)