Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Starachowice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    1 Maja, 8 Maja, Adama Mickiewicza, Akacjowa, Bankowa, Bartosza Głowackiego, Batalionów Chłopskich, Bohaterów, Bohaterów Westerplatte, Borówkowa, Botaniczna, Bugaj, Bukowa, Cegielniana, Daleka, Dobra, Dębowa, Doktorska, Dolna, Działkowa, Fabryczna, Fryderyka Chopina, gen. Józefa Bema, Grabowa, Harcerska, Hutnicza, Iglasta, Jadwigi Kaczyńskiej, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jesionowa, Kalinowa, Klonowa, Konstytucji 3 Maja, Kopalniana: numery od 12 do końca, Leszczynowa, Licealna, Lipowa, Łąkowa, Majówka numery nieparzyste 1 - 13 i numery parzyste 2 - 20B, Malinowa, Marii Curie-Skłodowskiej, Marszałka Piłsudskiego: numer 142, Mieszała, Miła, Modrzewiowa, Nadrzeczna, Nasienna, Nauczycielska, Nowa, Oświatowa, Olszynowa, Orzechowa, Parkowa, Partyzantów, Perłowa, Piastowska, Piesza , Pochyła, Pogodna, Poprzeczna, Poznańska, Przechodnia, Przekopowa, Radomska numery nieparzyste od 3 do końca i numery parzyste od 12 do końca, Radosna, Robotnicza, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Stalowa, Stanisława Duboisa, Stawowa, Stroma, Strzelnicza, Szeroka, Szkolna, Sztolnia, Śląska, Świętej Barbary, Topolowa, Warszawska, Wąchocka, Wąwóz, Wiązowa, Wielkopiecowa, Widok, Władysława Borkowskiego, Wylotowa, Zachodnia, Zakładowa, Zdrojowa, Źródlana, Żurawia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MATERKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Krystyna Anna Olesińska
      158 (3,24%)
    2. 3 Dariusz Witold Grunt
      349 (7,15%)
    3. 1 Michał Andrzej Walendzik
      718 (14,71%)
    4. 6 Lidia Grażyna Niewczas
      393 (8,05%)
    5. 7 Zenon Krzeszowski
      170 (3,48%)
    6. 5 Jadwiga Krystyna Dróżdż
      196 (4,01%)
    7. 2 Mirosław Józef Adamus
      461 (9,44%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Alicja Marzena Łuczkiewicz
      31 (0,63%)
    2. 4 Joanna Maria Kasprzyk
      23 (0,47%)
    3. 5 Jacek Krzysztof Lewandowski
      28 (0,57%)
    4. 1 Ireneusz Waldemar Gacek
      133 (2,72%)
    5. 6 Lidia Maria Majewska
      37 (0,76%)
    6. 7 Krzysztof Eugeniusz Makoski
      116 (2,38%)
    7. 2 Paweł Marcin Żłobecki
      50 (1,02%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zygmunt Adam Andrejas
      162 (3,32%)
    2. 7 Elżbieta Katarzyna Kowalczyk
      108 (2,21%)
    3. 1 Mariusz Zaborski
      363 (7,44%)
    4. 4 Włodzimierz Józef Orkisz
      315 (6,45%)
    5. 3 Leszek Matuszewski
      228 (4,67%)
    6. 5 Elżbieta Teresa Wieczorska
      48 (0,98%)
    7. 6 Iwona Agnieszka Wójcik
      69 (1,41%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Teresa Maria Sitarska
      173 (3,54%)
    2. 2 Andrzej Marian Rakowski
      56 (1,15%)
    3. 3 Jacek Leszek Ronduda
      96 (1,97%)
    4. 4 Elżbieta Maria Janos
      20 (0,41%)
    5. 5 Teresa Wójcik
      33 (0,68%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW-POROZUMIENIE

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Piotr Zawal
      40 (0,82%)
    2. 1 Andrzej Marian Sendecki
      140 (2,87%)
    3. 2 Monika Siewierska
      36 (0,74%)
    4. 6 Lucyna Olesińska
      31 (0,63%)
    5. 3 Aneta Renata Przydatek
      51 (1,04%)
    6. 5 Marek Żelazko
      16 (0,33%)
    7. 4 Agata Niewczas
      34 (0,70%)

    Okręg 2

    Aleja Armii Krajowej: numery nieparzyste od 9 do końca i numery parzyste od 26 do końca, Brązowa, Cysterska, doktora Włodzimierza Cyrkowicza, Gliniana, Graniczna, Franciszka Żwirki, Jerzego Bajana, Kopalniana: numery od 1 do 11, Kościelna: numery nieparzyste 81 i 83, Leśna, Majówka numery nieparzyste 15 - do końca i numery parzyste od 22 do końca, Medyczna, Miedziana, Murarska, Niecała, Przyjazna, Skalista, Srebrna, Stanisława Staszica, Zielona, Złota, Marszałka Piłsudskiego: numery nieparzyste od 53 do końca i numery parzyste: 70 - 140, Na Szlakowisku, Stanisława Wigury, Wojska Polskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MATERKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Bronisław Paluch
      706 (13,67%)
    2. 3 Marek Andrzej Kamiński
      344 (6,66%)
    3. 2 Marcin Michał Sowula
      665 (12,87%)
    4. 4 Janusz Krzysztof Garbarczyk
      179 (3,46%)
    5. 5 Jadwiga Anna Piątek
      434 (8,40%)
    6. 7 Liliana Maria Jabłko
      189 (3,66%)
    7. 6 Alicja Czarnecka
      155 (3,00%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Iwona Ewa Brudka
      29 (0,56%)
    2. 4 Aneta Małgorzata Zaczek
      20 (0,39%)
    3. 1 Paweł Lewkowicz
      404 (7,82%)
    4. 6 Zbigniew Andrzej Kosowski
      28 (0,54%)
    5. 2 Iwona Jagieła
      32 (0,62%)
    6. 5 Magdalena Kaczor
      49 (0,95%)
    7. 7 Zbigniew Andrzej Petrus
      55 (1,06%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Małgorzata Katarzyna Orłowska
      84 (1,63%)
    2. 3 Sylwester Kiełek
      138 (2,67%)
    3. 1 Dariusz Zenon Lipiec
      376 (7,28%)
    4. 4 Aneta Klaudia Nowak
      83 (1,61%)
    5. 5 Beata Teresa Lefek
      130 (2,52%)
    6. 2 Aneta Magdalena Świercz
      262 (5,07%)
    7. 6 Stanisław Mirosław Piórkowski
      49 (0,95%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Krystyna Wanda Rokita
      32 (0,62%)
    2. 2 Danuta Maria Kozera
      61 (1,18%)
    3. 1 Marek Krzysztof Gałęza
      192 (3,72%)
    4. 4 Witold Alfred Celebański
      47 (0,91%)
    5. 5 Elżbieta Irena Weimann
      45 (0,87%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW-POROZUMIENIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Jan Basiaga
      84 (1,63%)
    2. 5 Urszula Magdalena Grudnik
      18 (0,35%)
    3. 6 Aldona Dagmara Jarosińska
      56 (1,08%)
    4. 3 Elżbieta Anna Kornecka
      97 (1,88%)
    5. 2 Paweł Waldemar Strojnowski
      34 (0,66%)
    6. 4 Mariusz Andrzej Ostatek
      37 (0,72%)
    7. 7 Michał Piotr Capała
      52 (1,01%)

    Okręg 3

    Agatowa, Aleja Armii Krajowej: numery nieparzyste 1 - 7 i numery parzyste 2 - 24, Aleja Najświętszej Marii Panny, Boczna, Bolesława Prusa, Brzozowa, Bursztynowa, Ciasna, Cicha, Cisowa, Cmentarna, Czerwonego Krzyża, Diamentowa, Długa, Dworcowa, Fryderyka Lempe, Głogowa, Górna, Górzysta, Gruntowa, Grzybowa, Henryka Sienkiewicza, Iłżecka, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego, Jasna, Jodłowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Juliusza Słowackiego, Kolejowa, Kornatka, Kościelna bez numerów 81 i 83, Krańcowa, Kręta, Krótka, Krucza, Kwiatowa, Lachy, Lenartowska, Leopolda Staffa, Letniskowa, Ludwika Waryńskiego, Łazy, Marszałka Piłsudskiego: numery nieparzyste 1 - 51 i numery parzyste 2 - 68, Martenowska, Mikołaja Reja, Młynarska, Nad Młynówką, Niska, Objazdowa, Ostrowiecka: numery od 14 do końca, Owocowa, Plac Rynek, Polna, Powstania Styczniowego, Przeskok, Rubinowa, Rzemieślnicza, Sąsiedzka, Skałka, Składowa, Słoneczna, Spółdzielcza, Stalowników, Staropolska, Strażacka, Stefana Żeromskiego, Świerkowa, Tadeusza Kościuszki, Targowa, Turkusowa, Turystyczna, Warszawka, Władysława Stanisława Reymonta, Wschodnia, Wspólna, Wysoka, Zacisze, Zaułek, Zgodna, Zwierzyniecka, Żabia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MATERKA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Maciej Leon Myszka
      163 (3,33%)
    2. 5 Bronisława Kowalska
      151 (3,09%)
    3. 1 Krzysztof Zygmunt Różycki
      532 (10,88%)
    4. 2 Mariusz Daniel Konarski
      683 (13,97%)
    5. 3 Wioletta Justyna Miller-Stępień
      214 (4,38%)
    6. 4 Monika Renata Rutkowska
      431 (8,82%)
    7. 6 Marcin Nowakowski
      220 (4,50%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Jarosław Paweł Basa
      10 (0,20%)
    2. 3 Iwona Jaśkiewicz
      32 (0,65%)
    3. 5 Henryka Bożena Serek
      17 (0,35%)
    4. 4 Mirosława Dorota Danielska-Jędryka
      8 (0,16%)
    5. 7 Marek Ryszard Kowalik
      19 (0,39%)
    6. 1 Adam Sylwester Sałata
      146 (2,99%)
    7. 2 Marek Michał Gajek
      165 (3,38%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Rafał Lipiec
      310 (6,34%)
    2. 6 Renata Agnieszka Bernaciak
      105 (2,15%)
    3. 2 Dariusz Franciszek Nowak
      220 (4,50%)
    4. 1 Marta Katarzyna Zięba
      413 (8,45%)
    5. 5 Regina Maria Drabik
      32 (0,65%)
    6. 4 Agnieszka Marzena Sieniek-Pyrc
      42 (0,86%)
    7. 7 Dariusz Adam Seweryn
      81 (1,66%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Elżbieta Irena Tyczyńska
      115 (2,35%)
    2. 3 Marianna Teresa Kwapisz
      46 (0,94%)
    3. 1 Maria Derra
      160 (3,27%)
    4. 5 Jan Tadeusz Szwedkowicz
      43 (0,88%)
    5. 4 Marek Paweł Bachurski
      68 (1,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW-POROZUMIENIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Sebastian Rafał Szwajnoch
      101 (2,07%)
    2. 2 Konrad Rączka
      263 (5,38%)
    3. 7 Anna Maria Jaworska
      23 (0,47%)
    4. 6 Marcin Robert Stawski
      4 (0,08%)
    5. 5 Anna Soja
      19 (0,39%)
    6. 4 Michał Sokolnicki
      31 (0,63%)
    7. 3 Katarzyna Pawłowska
      21 (0,43%)

    Okręg 4

    6 Września, Agrestowa, Aleja Niepodległości, Artura Grottgera, Benedyktyńska, Beskidzka, Bieszczadzka, Bławatkowa, Bratkowa, Chorążego Szorta, Czereśniowa, Dionizego Czachowskiego, Doktora Andrzeja, Druhny Zjawy, Działki, Emilii Plater, gen. Józefa Ludwika Hauke-Bosaka, Henryka Wieniawskiego, Henryki Pustowójtówny, Ignaca Zaczkiewicza, Ignacego Prądzyńskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Jałowcowa, Aleja Świętego Jana Pawła II, Jelenia, Jerzego Szydłowskiego, Jabłoniowa, Jesienna, Jeżynowa, Joachima Lelewela, Józefa Chłopickiego, Józefa Dwernickiego, Józefa Sowińskiego, Kanałowa, Kapitana Mariańskiego, Karola Szymanowskiego, Karpacka, Kasztanowa, Kielecka, Kolorowa, Kombatantów, ks. Józefa Radoszewskiego, Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, księdza Stanisława Brzózki, Letnia, Lubianka, Ludwika Mierosławskiego, Łączna, Łysogórska, Magiczna, Makowa, Mała, Miodowa, Morelowa, Morenowa, Myśliwska, Nad Kamienną, Na Stoku, Nowowiejska, Majora Nurta, Majora Ponurego, Mariana Langiewicza, Osiedlowa, Ostrowiecka: numery od 1 do 13, Parcelowa, Pasternik, Pastwiska, Piaskowa, Piotra Wysockiego, Podgórze, Podhalańska, Podlesie, Południowa, Porucznika Jurka, Porucznika Robota, Radomska: numer 1 i numery parzyste 2 - 10, Romantyczna, Romualda Traugutta, Różana, Sadowa, Smugowa, Spadowa, Stanisława Moniuszki, Strugowa, Sudecka, Sybiraków, Tatrzańska, Tęczowa, Tulipanowa, Wachmistrza Tarzana, Wierzbowa, Ustronie, Wanacja, Wąsika-Kowalskiego, Wesoła, Wiejska, Wiklinowa, Wiosenna, Witolda Lutosławskiego, Wiśniowa, Władysława Rogowskiego, Wrzosowa, Ziołowa, Zygmunta Sierakowskiego, Żytnia.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MATERKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Edyta Lidia Schabowska
      234 (4,12%)
    2. 7 Michał Piotr Wykrota
      189 (3,33%)
    3. 1 Marek Jerzy Materek
      991 (17,43%)
    4. 8 Krzysztof Zuba
      369 (6,49%)
    5. 4 Włodzimierz Piotr Łańcuchowski
      141 (2,48%)
    6. 6 Jolanta Maria Misiewicz
      145 (2,55%)
    7. 2 Jarosław Nowak
      345 (6,07%)
    8. 5 Agnieszka Elżbieta Cheda
      277 (4,87%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Magdalena Joanna Szymańska
      20 (0,35%)
    2. 2 Jerzy Włodzimierz Pietrzyk
      18 (0,32%)
    3. 1 Sylwester Andrzej Kwiecień
      385 (6,77%)
    4. 4 Elżbieta Lidia Matysek
      19 (0,33%)
    5. 3 Barbara Halina Krucińska
      9 (0,16%)
    6. 6 Bożena Agata Hamera
      7 (0,12%)
    7. 8 Paweł Mariusz Krzyżanowski
      268 (4,71%)
    8. 7 Wiktor Jagiełło
      4 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Monika Jolanta Wójcik
      71 (1,25%)
    2. 2 Tomasz Stanisław Andrzejewski
      455 (8,00%)
    3. 5 Edyta Maria Kasperkiewicz
      46 (0,81%)
    4. 6 Łukasz Bukała
      191 (3,36%)
    5. 4 Mariusz Piotr Majewski
      86 (1,51%)
    6. 8 Stanisław Ryszard Stanecki
      79 (1,39%)
    7. 1 Monika Nowak
      363 (6,39%)
    8. 7 Jan Adam Lefek
      129 (2,27%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Magdalena Maria Kot
      222 (3,91%)
    2. 2 Teresa Zofia Bodera
      54 (0,95%)
    3. 7 Wiktor Marcin Jarosz
      24 (0,42%)
    4. 5 Marta Anna Nagłowska
      31 (0,55%)
    5. 3 Witold Maciej Sobolewski
      29 (0,51%)
    6. 4 Robert Piotr Maciąg
      43 (0,76%)
    7. 6 Małgorzata Teresa Karcz
      9 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW-POROZUMIENIE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Anna Życińska
      44 (0,77%)
    2. 6 Piotr Waldemar Zielonka
      81 (1,43%)
    3. 4 Natalia Izabela Andrzejewska
      32 (0,56%)
    4. 7 Krzysztof Piotr Karkocha
      34 (0,60%)
    5. 1 Tomasz Jarosław Capała
      88 (1,55%)
    6. 3 Roksana Ewa Wójcik
      48 (0,84%)
    7. 2 Andrzej Janusz Skóra
      79 (1,39%)
    8. 8 Andrzej Pasternak
      25 (0,44%)